Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof düşmese ne olacaktı, ben orayı merak ediyorum? Luffy bayıldı sonra ne olacak? Fuji bunları alıp Dof'a hadi kendine iyi bak deyip gidecek mi? Koca amiral isterse shichiliği düşürür dalardı adaya Sengoku ve Tsuru geldi. Kim niye Fuji'yi zora soksun. Sivil deyip kumar oynarsa gömeriz. Millete mesaj vermek için oradaki halkı kurban etti. Kimse ölmedi olayını geçelim. Ben amiralim ama Shichi olan korsana dokunmam yasak diye ağlak mesajı vermek için insanları harcadı, kendi değerlerini hiçe saydı. Nasıl bir shichi düşmanlığı varsa artık, değerlerini hiçe sayıyor.
Haklısın. Ne diyeyim şimdi. Shichilerle bir derdi olduğu ortada. Zamanla görürüz artık. Adam nelere tanık olduysa.

Ben karakter olarak gömdüm hep, güç olarak eski üçlü etmez hala diyorum ama amiral sonuçta. Rosa fiyaskosundan sonra ne demeliydik? Kata 5sn gördü olay oldu, bu Fuji milyarlarca değişkeni ve 2 saatlik film mi gördü de Rosa da öyle davrandı?

Teach'in hiçbir yonkounun mekanını basacağını sanmıyorum, bu kadar hesapçı adam Dragon falan dinlemeden mekan basmaya gidiyor. Burges süper hakisiyle adayı tarayıp Ray gibi burada çöpler var gel dağıtalım demediğini düşünüyorum.
Duyan da Karasakal Dragon'un kafaya kafaya vurmuş zannedecek :) Aynı mantıkla Cp de Karasakal'ı kovalamış. Yersen :)

Her şey Dragon'un planı dahilinde gerçekleşti. Cp ve Bb karşı karşıya geldi. Zaten harekete geçmenin zamanı gelmişti. Dragon bunu "Tüm komutanlara haber verin" diyerek belli etti zaten. Harekete geciyorsan bir adada beklemenin mantığı yoktur. Adanın da bir önemi yoktur artık. Bir arkadaşın bu konuda güzel bir yazısı vardı. Dragon büyük oynuyor artık ;)

Az önce güzel bir brook teori okudumda aklıma geldi bu brookun meyvesi tam olarak neye yarıyor ölümsüzlük mü ? Brook eceliyle ölebilir mi ? Yada yaşlanıyor mu ? Nerden takıldım derseniz. Big mom brooktan sınırsız ruh çekebilir mi ömür bazında ?

Galaksinin Koruyucuları'nı izledim geçen, Yondu mu ney bi herif var ıslıkla ok uçuruyor istediği gibi. Görünce hemen One Piece'te şöyle bir meyve olsa dedim :D

Hocam bi açıklama yapmak istedim :)

Jinbe'yi elbetteki seviyorum. Ace de ölsün istemezdim tabii ki.

Ama yani daha Luffy vs Amiral ne olur bilmiyoruz, Jinbe vs Amiral tartışmaları benim tuhafıma gidiyor. Üstelik denizcilerde Sengoku, Garp gibi isimler emekliye ayrılmışken, Whitebeard ölmüş ve "En Kötü Jenerasyon" çıkmışken, kısacası efsaneler yavaş yavaş elini eteğini çekip yerine yeni isimler gelmeye başlamışken, Jinbe gibi eski bir ismi çok ama çok yakıştıramıyorum tayfaya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık