Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakında görürüz tedbire ihtiyacı var mı yok mu. :cool: Bir de öyle bir yazmışsın ki sanki Mom birilerinden korktuğu için tayfasının arkasına sığınıyormuş gibi olmuş. Bu seviyedeki karakterlerin kimseden korkusu yok. Hepsi de ego kralı olmuş.

Daha sonra Kaido kendine o kadar güveniyor olsaydı o tayfayı arkasına almazdı. Ya da zoan ordusu kurmaya da çalışmazdı. O da kendince bir sistem kurmuş fakat Mom'ın tayfa kadar planlı programlı değil sadece.
Yetenek kullanıcılarının çöpten başka bir şey olmadığını gördük, kuru kalabalıktan başka bir şey değiller, onların sayısı ne kadar olursa olsun, yükü omuzlayacak olanlar belli. Hem Kaido sadece fantazi yapıyordu..

Kadın yonkou olmuş ama sunum da çok önemli! E. Oda, bu kadını üç beş roketle harcıcak heralde, zemin hazırlıyor :D

Bizim elemana garp bir power up vercek gibi duruyor ama hayirlisi yani birgun cikip bak evlat bilmedigin seyler var gel bakalim benimle derse sasirmam mantik olarak garp roger ile esit gucteydi yani rayleighten daha gucluydu seride mmorpg mantigiyla gittigi icin luffy bence ailesel bir power up alacak

Jack haterı gibi görünmek istemem
Öyle göründün tamamen :( Senin dediğin gibi planlı zeki olduklarını düşünmüyorum ben BM tayfasının, bildiğin şarlatan işte saçma sapan meyveler, senin düğününü basıyorlar hala pasta derdinde, Luffy'leri ciddiye bile almadı diyebilirsin ama bu argüman çok saçma olur. Neden diye sorarsan, sen Yonkousun, ana parti verildi mi gitmeme ihtimalin yok denilecek itibarını zedeliyorlar sen hala pasta derdindeysen şarlatansın aga. BM arcı cidden hiç sevmedim başganlar görünse de karizma ciddiyet asalet görsek biraz. Barbar kelimesi doğru ama tam bi korsan tayfası bence hepsi de birbirinden azman.

@kuroashi.no.sanji1993
O benim tahminim. :/ Hepsi de başına buyruk atarlı tipler oldukları için çok tedbirli olacaklarını sanmıyorum pek.

@Siyah Ateş
Hiçbir şey olmaz bu garıya. Mangaka da frenliyor zaten bildiğin. Jinbei ile olan sahnelerindeki tipini hatırla. Kayışları koparsa tüm adayı gömecekmiş gibi duruyordu. İnanılmaz bir güçte olduğunu bana hissettirdi mangaka sizi bilmem de. :/

Garp'ı bence çıkar. Croco, Jinbei, İvankov'u hatırlarsın bu Denizcilerin sahip olduğu İmpel Down yetkilisi Magellan nasıl kovalıyordu. Ki Amiral'e yakın adam olarak almışsın. Akainu'yu ise bunlara ek olarak Marco,Vista ve tümenleri bile durduramıyordu. Marco'nun yine hakkını yemem. Adam güçlü biri. Genel anlamda tank. O yüzden ona okey veriyorum. Ama yine de Akainu karşısında şansı yok. Dragon tamam. Sabo olabilir. Kuma'yı geç. Onda da Amiral çapı yok. Jozu'nun bir anlık dikkat kaybı ile savaşta kolu gitti. Onu da geç.

Bak MF'de WB ve müttefiklerine ki yukarıda ek olarak Luffy ID'ten bir sürü adam getirdi. Ona rağmen Sengoku ve Garp savaşa dahil olmasa bile WB ve tayfası yenilirdi. Yani yukarıda WB yok. Denizcilerin ne kadar güçlü olduğu ortada. Helmeppo ,Coby bunlar doğrudan bizimle birlikte savaşmazlar. Öyle basit değil bu işler.

Ben Shichi'leri de daha saymadım yani Hükümet tarafında. Hükümet Denizciler'e siz sadece görünen yüzsünüz diyor. Yani cidden çok basit düşündüğünüzü düşünüyorum.

800 yıldır bu adamların hükmü sürüyor. Kong gibi biri var. Yani sayıca üstün taraf biz olamayız. Sayıca üstün taraf kesinlikle Hükümet olacak. Umutsuz gözükecektir durum. Öyle kolay bir zafer olmayacak.
Garp'ı bence çıkar. Croco, Jinbei, İvankov'u hatırlarsın bu Denizcilerin sahip olduğu İmpel Down yetkilisi Magellan nasıl kovalıyordu. Ki Amiral'e yakın adam olarak almışsın. Akainu'yu ise bunlara ek olarak Marco,Vista ve tümenleri bile durduramıyordu. Marco'nun yine hakkını yemem. Adam güçlü biri. Genel anlamda tank. O yüzden ona okey veriyorum. Ama yine de Akainu karşısında şansı yok. Dragon tamam. Sabo olabilir. Kuma'yı geç. Onda da Amiral çapı yok. Jozu'nun bir anlık dikkat kaybı ile savaşta kolu gitti. Onu da geç.

Bak MF'de WB ve müttefiklerine ki yukarıda ek olarak Luffy ID'ten bir sürü adam getirdi. Ona rağmen Sengoku ve Garp savaşa dahil olmasa bile WB ve tayfası yenilirdi. Yani yukarıda WB yok. Denizcilerin ne kadar güçlü olduğu ortada. Helmeppo ,Coby bunlar doğrudan bizimle birlikte savaşmazlar. Öyle basit değil bu işler.

Ben Shichi'leri de daha saymadım yani Hükümet tarafında. Hükümet Denizciler'e siz sadece görünen yüzsünüz diyor. Yani cidden çok basit düşündüğünüzü düşünüyorum.

800 yıldır bu adamların hükmü sürüyor. Kong gibi biri var. Yani sayıca üstün taraf biz olamayız. Sayıca üstün taraf kesinlikle Hükümet olacak. Umutsuz gözükecektir durum. Öyle kolay bir zafer olmayacak.
Seri sonunda saydığım çoğu kişi amirale yakın ve tutabilcek ve bazılarıda geçmis olacak.Zaten dediğin gibi 10-20 dorikilik adam sayısı olarak denizciler zaten bizim tarafı belki 2-3 e katlar.
Mf de Wb nin en büyük müttefiğine baktığimiz zaman Squard ve bir yığın çop diyebileceğimiz adamlar.Ancak seri sonunda bizim tarafta sağlam diyebileceğimiz bir sürü adam olacak.
Ki bu Luffy her gittiği yerde müttefik edinmeye devam ediyor.
Bu Luffy'için savaşacak şuan kimse bile olmasa 5 bin adamlik bir filosu var.Bu filo ve bizim tayfa Wb nin mf deki halinden belki iki kat daha güçlü olabilir seri sonunda.
Ama belki senin dediğinde olabilir.Hani pek fazla müttefik kalmaz bir iki sağlam olur.Antik silah felanda kullanabiliriz.

Bizim elemana garp bir power up vercek gibi duruyor ama hayirlisi yani birgun cikip bak evlat bilmedigin seyler var gel bakalim benimle derse sasirmam mantik olarak garp roger ile esit gucteydi yani rayleighten daha gucluydu seride mmorpg mantigiyla gittigi icin luffy bence ailesel bir power up alacak
Ben eğtimi kim verir yada birinin vermesine ihtiyaç duymadan mı kendini eğiterekmi bulur bilmem ama
Kral haki karşındaki kişinin şeytan meyvesi ruhunuda bastırabilirmiş gibi geliyor.Yada en azından başka türde kullanimlari vardir diye düsünüyorum.

Öyle göründün tamamen :( Senin dediğin gibi planlı zeki olduklarını düşünmüyorum ben BM tayfasının, bildiğin şarlatan işte saçma sapan meyveler, senin düğününü basıyorlar hala pasta derdinde, Luffy'leri ciddiye bile almadı diyebilirsin ama bu argüman çok saçma olur. Neden diye sorarsan, sen Yonkousun, ana parti verildi mi gitmeme ihtimalin yok denilecek itibarını zedeliyorlar sen hala pasta derdindeysen şarlatansın aga. BM arcı cidden hiç sevmedim başganlar görünse de karizma ciddiyet asalet görsek biraz. Barbar kelimesi doğru ama tam bi korsan tayfası bence hepsi de birbirinden azman.
Üzdün. :( Ben senin zevkini, hoşlandığın şeyleri çözdüm hacı. Sen tam seinenci adamsın. Her daim son derece ciddi, acımasız kişiler ve olaylar istiyorsun gibi. Hatta Akainu fanı olmanın sebebi de bu sanırsam. Adam her daim ciddi ve öldürmek üzerine hareket ediyor. Böyle bir bünyeye Bigmom tayfası ters teper tabi. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık