Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki o iki adamın meyve yedirilerek güce çıkmadığını nereden biliyorsun?
Fujitora Dof ve Law 'a meteor saklarken gücümü test ettim diyor.
Belki bu adamlar meyve yedirilerek o güce ulaştılar.

Ben kimse amirale yaklaşmaz yenemez demiyorum ama bırakın sürekli her çıkan adamı amiralden güçlü yapmayı.

Cracker , İnu Neko felan hikaye.

Garp bile kabul etse zamanında Amiraldi.

Yani bu adamlar korsankral ile dövüşecek olan kişiler.

Luffynin kendisi bile kral olacaksam Yonkou ve Amirallerden güçlü olmalıyım diyorken .
Amiral de yonkou gibi bir merhale. Ancak yonkoudan önce gelen bir merhale. Herkesin direkt olarak amiral seviyesinden ağzını açması hatalı, evet. Ancak direkt olarak amiral deniyor da yonkou denilmiyorsa bunu da sorgulamak lazım. Kraker'i, İnu ve Neko'yu geçelim. Bunlar amiral seviyesi olamazlar zaten ancak koskoca Op evreninde iki tane savaşçı ulus var ve bu savaşçı uluslar Op evreninin en güçlüleri ise ben bu iki ulusun liderlerini amiral seviyesi beklerim. Bunu yadırgamamalısın bence. Serinin son iki Wano ve Elbaf. Normal değil mi bu ?

Amiral de yonkou gibi bir merhale. Ancak yonkoudan önce gelen bir merhale. Herkesin direkt olarak amiral seviyesinden ağzını açması hatalı, evet. Ancak direkt olarak amiral deniyor da yonkou denilmiyorsa bunu da sorgulamak lazım. Kraker'i, İnu ve Neko'yu geçelim. Bunlar amiral seviyesi olamazlar zaten ancak koskoca Op evreninde iki tane savaşçı ulus var ve bu savaşçı uluslar Op evreninin en güçlüleri ise ben bu iki ulusun liderlerini amiral seviyesi beklerim. Bunu yadırgamamalısın bence. Serinin son iki Wano ve Elbaf. Normal değil mi bu ?
Kendinle çelişmişsin biraz İnu, Neko amiral seviyesi değil demişsin ama savaşçı ırkların liderini amiral seviyesi beklerim demişsin üstüne. Minkler savaşçı bir ırk olarak tanıtıldı bize. Yavruları bile iyi dövüşüyor dendi.

Amiralleri net küçük görüyorsunuz.Bu adamların rakipleri var ve onlarda Yonkou.Yonkoularında rakipleri var.Onlara da Amiraller diyorlar.Seride bile Kk olmak için Amiral ve Yonkouları aşmak tanımı oluşmuş iken bu adamların seviyeleri arasına birilerini yerleştirme çabası neden ?

Marco sıradan bir sağ kol değil.Dünyanın en güçlü adamının sağ kolu ve Dünyanın en güçlü tayfasının ikinci komutanı.Bu adamın Jozu gibi dakikalar içerisinde saf dışı bırakılmasını bekleyemezsin.Amiral de olsa Yonkou da olsa Marco karşısında bi destur çeker.Marco öyle hafife alınacak bir adam değil.Kizaru Marcoyu al aşağı etmek için plan program yaparken Beckmann ı takmadı bile.Orada Marco olsa o saldırıyı engelleyebilirdi.

Yalnız ne tanıtım olmuş be.Lotr gibi.O sıradan bir kolcu değil.O Aragorn,Arathorn un oğlu.İsildurun varisi.
O adama göre Dof Fuji'yi alıyodu :D yani zamanını boşa harcama. Boşa konuşursun benden söylemesi. Laf anlatamazsın yani.

Savaşçı ırk demedim lütfen. Savaşçı ulus dedim. Savaşçı ulustan kastım da Wano ve Elbaf'tı.
Wano hakkında en güçlü denilmedi. Beklentiler ile gerçekleri karıştırmayın. Wano'nun en güçlü olması bekleniyordu ama olmadı, Elbaf Dünya'nın en güçlü krallığı. Evrenin değil.

Kimse idda etmeden ben söyleyeyim, sonra önünü alamayız. Wano krallık değil, yine de bu Elbaf'tan güçlü oldukları anlamına gelmiyor. Bu forumda bu gibi çarpıtmalar ziyadesiyle bulunduğu için önlem alıyorum.

Wano hakkında en güçlü denilmedi. Beklentiler ile gerçekleri karıştırmayın. Wano'nun en güçlü olması bekleniyordu ama olmadı, Elbaf Dünya'nın en güçlü krallığı. Evrenin değil.
En güçlü iki ulus cümlesinden nasıl oluyor da ''Wano için en güçlü denilmedi'' çıkarımını yapabiliyorsun merak ettim. Üstelik daha bugün Elbaf için en güçlü ulus bilgisi gelmiş iken !? Elbaf en güçlü ulus demek Wano en güçlü ulus değil demektir zaten. Ee iki tane ulus en güçlü olamayacağına göre Wano'nun en güçlü olduğunu söylemen senin cümleyi anlamamandan kaynıklı oluyor. Burada gelip de bir de beklenti-gerçek muahbbetine girmişsin. Önce cümlenin kendi içindeki mantıksal çözümlemesini yapsaydın keşke :artiz:

En güçlü iki ulus cümlesinden nasıl oluyor da ''Wano için en güçlü denilmedi'' çıkarımını yapabiliyorsun merak ettim. Üstelik daha bugün Elbaf için en güçlü ulus bilgisi gelmiş iken !? Elbaf en güçlü ulus demek Wano en güçlü ulus değil demektir zaten. Ee iki tane ulus en güçlü olamayacağına göre Wano'nun en güçlü olduğunu söylemen senin cümleyi anlamamandan kaynıklı oluyor. Burada gelip de bir de beklenti-gerçek muahbbetine girmişsin. Önce cümlenin kendi içindeki mantıksal çözümlemesini yapsaydın keşke :artiz:
En güçlü iki ulus söz öbeği içerisinde net bir belirtme yoktur. Bu cümle sonucunda okuyanın iki sonuca varması beklenir. En güçlü krallık Elbaf'tır. İkinci en güçlü krallık ise Wano'dur. Diğer bir ihtimal ise en güçlü krallık Wano'dur. Sonrasında gelen ikinci en güçlü krallık ise Elbaf'tır. Wano'nun en güçlü listesinde yeri olmadığından alıntıladığım cümlede yanlış anlamaya yönlendirecek cümle vardır. Yanlış anlaşılmanın önüne geçmek istiyorum cümlesiyle vurgulamak istediğim budur. Mantıksal çözümlemem bu. Söylediğin cümle yanlış bilgi ve bilgiler içeriyor.

En güçlü iki ulus söz öbeği içerisinde net bir belirtme yoktur. Bu cümle sonucunda okuyanın iki sonuca varması beklenir. En güçlü krallık Elbaf'tır. İkinci en güçlü krallık ise Wano'dur. Diğer bir ihtimal ise en güçlü krallık Wano'dur. Sonrasında gelen ikinci en güçlü krallık ise Elbaf'tır. Wano'nun en güçlü listesinde yeri olmadığından alıntıladığım cümlede yanlış anlamaya yönlendirecek cümle vardır. Yanlış anlaşılmanın önüne geçmek istiyorum cümlesiyle vurgulamak istediğim budur. Mantıksal çözümlemem bu. Söylediğin cümle yanlış bilgi ve bilgiler içeriyor.

İşaretlediğim yere kadar doğru. Bugünki spoiler neticesinde zaten böyle düşünmen ve böyle anlaman gerekirdi. En güçlü krallık ve ulus Elbaf denilmiş iken bunun aksi ihtimali olabileceğini yazdığın ''Diğer bir ihtimal ise en güçlü krallık Wano'dur. Sonrasında gelen ikinci en güçlü krallık ise Elbaf'tır.'' cümlen tamamen senin sorunun, benim değil.

Enteresan enteresan çıkarımlar. Boş yere, boş bir tartışma çıktı. Benden bu kadar :byee:

Korsanlarda varken Denizcilerde neden hiç mink yok?

Birde geçen ki sorumu yineleyim.

Punk Hazard arc sonlarına doğru G5 askerleri gazdan etkilenen arkadaşlarını kurtarıyor. Doflamingo adaya ulaştığında Vergo'yu kurtarmıyor. Monet öldü. Vergo niye kurtarılmadı?
Kesin yanıtı olmayabilir. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık