Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
(1) Bu dediğin şey One Piece dünyasındaki her yaşayan birey için geçerli ki, "D."lere özgü bir durum değil. Böyle bakacak olursak hepsi aynı evrimsel süreçten geçiyor ve aynı atadan geliyor, herkes "D." o zaman anasını satayım :D

(2) Şu yazdıkların tamamen varsayımsal, ben mangada olanı konuşuyorum. Diğer serilerden örnek vererek One Piece'e çıkarım yapmamanı öneririm. Ayrıca Roger'ın istek ve hayalleri Luffy'e benziyor, kişiliği değil. Kişiliğinin benzediği kişiyi görmek istersek buyurun "Ace".

(3) Madem "D."ler bu adamlardan önde, niye eline vermişler krallıklarını zamanında? Herifler köpek gibi gizli gizli yaşıyor şu anda. Resmen ağzına sıçmış kutsallar bunların. Nasıl bir "öndelik"se. :D
Adem ile Havva'ya götür demedim zaten.Bir iki kuşak diyorum.Soyadı alacak kadar dallara ayrıldıysa yeterlidir Donkişot sülalesi gibi.

Roger özgür olmak istiyor.Luffy onunla aynı lafları söylüyor.
Bu durum Shanks ve Rayleigh'in dikkatini çekiyor.Bu yüzden Shanks iradeyi miras aldığının sembolü olarak şapkayı veriyor.O beklenen kişilerden biri zamanında Roger idi.Kendisi ölse bile bu iradenin artık ruhsal mı olur nasıl olursa aktarılacağını biliyordu.Yani bu kişiden bağımsız bir şey şeytan meyvesi ruhları ve antik silahlar gibi.Nesilden nesile geçiyor öyle adamların çıkma ihtimaliyle alakası yok.O ihtimali bu irade yaratıyor.Shirahoshi çok iradeli olduğu için ben bağırınca herkes biat edecek diye bir iradesi olduğundan antik silah olmadı herhalde.İstem dışı bir durumdu.Luffynin tamamen istem dışı değildir kişiliğinin iradeye elbet etkisi vardır ama bence yarı yarıyadır en fazla.

Yani Roger ile kişiliklerinin farklı olması önemli değil iradeler aynı.

Kutsallar sayı olarak üstündür.Şimdi bile görüyoruz devasa orduları var.Herkes denizci olmuş dünyada toplumları manipüle etmesini iyi biliyorlar.D. bile olsa sayı üstünlüğüne karşı koyamayabilirsin.Üstelik D. klanı sayıca az da olabilir.Geçenlerde bir arkadaş 500 kişi olduklarından bahsediyordu teorisinde.

Bende bir teori yazmıştım bununla ilgili çok eskiden.Hatta yorum atmıştın bulursam tekrar atarım.

KK olan D.
KK olacak olan D.
Diğer büyük KK potansiyeli olan kişiler D. olan Ace ve Teach
Denizcilerin kahramanı D.
Devrimcilerin lideri, dünyanın en çok aranan adamı D.

Tesadüfe gel.

Adamların kutsallara yenilmesi bir argüman değil. İçlerinden bir grup ihanet etmiş olabilir. Sayı açısından kutsallar katlamış olabilir. Silahları çok feci olabilir. Şeytan meyvesini yapan kutsallar olabilir. Bir sürü şey sayılabilir.

Yüzde olarak bakarsanız bir D'nin en tepeye çıkma ihtimali binde bir ise D. olmayanın milyonda birdir, atıyorum.

İvankov: Benzersiz savaşma becerisi kanında var Dragon!

KK olan D.
KK olacak olan D.

Tesadüfe gel.

Adamların kutsallara yenilmesi bir argüman değil. İçlerinden bir grup ihanet etmiş olabilir. Sayı açısından kutsallar katlamış olabilir. Silahları çok feci olabilir. Şeytan meyvesini yapan kutsallar olabilir. Bir sürü şey sayılabilir.

Yüzde olarak bakarsanız bir D'nin en tepeye çıkma ihtimali binde bir ise D. olmayanın milyonda birdir, atıyorum.

Ryuuma "D." değil, WB "D." değil, birilerinin sülalesini sürüp krallar gibi yaşayanlar "D." değil, Noland "D." değil, Oharalılar "D." değil, Poneglyphleri yazanlar "D." değil, tesadüfe gel.

KK olan D.
KK olacak olan D.

Tesadüfe gel.

Bakalım şimdi ateistler ne söylecek :hoo:

@Master of Puppets D olmayanların tamamının(Tüm dünya) başardıkları ancak D ailesi ediyor ki tam olarak etmiyorda yaklaşıyor diyelim, bilmem anlatabiliyormuyum.

Öyle bakacak olursak KK olacak olan, Devrimci lideri, Denizci kahramanı aynı kana sahipler. Bunu düşünürsek özellikle Monkey D. isminde bir şey olduğunu düşünebiliriz. Ayrıca şuana kadar gördüğümüz D.lerin tamamında bir şeyleri kabul etmeme yani bildiğini okuma tarzı şeyler olduğunu görüyoruz. Garp bile dahil bu gruba. Hiçbir D. yi görmedik itaatkar, hizmetkar vs. şeklinde.

Bakalım şimdi ateistler ne söylecek :hoo:
Bak söylemişim zaten, Şiraoşi ile Momonosuke de "D." değil onları eklemeyi unutmuşum.
Denizcilerin Kahramanı Garp'da "Roger'ı yakaladım" diye gezsin, yakalamadığı halde :

Edit:
@Master of Puppets D olmayanların tamamının(Tüm dünya) başardıkları ancak D ailesi ediyor ki tam olarak etmiyorda yaklaşıyor diyelim, bilmem anlatabiliyormuyum.
Bi' Roger var şu an kadar gördüğümüz kadarıyla. Anca bir "D." ailesi dediğin kısmı WB dolduruyor zaten, gerisi "D." olmayanların bonusu.

Bak söylemişim zaten, Şiraoşi ile Momonosuke de "D." değil onları eklemeyi unutmuşum.
Denizcilerin Kahramanı Garp'da "Roger'ı yakaladım" diye gezsin, yakalamadığı halde :
Bi tarafa tüm dünyayı diğer tarafa D isimlileri koyunca zaten tartışmayı kaybetmiş sayılmıyormusun ? Sonuçta D versus tüm dünyadan isimler :bilmem:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık