Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid yeni Shanks olacak.

Alabasta savaşına yetişip son anda Coby'nin gazabına maruz kalacak bir denizci çocuğunu kurtaracak.
Herkes afallayacak.Savaşı bitirecek.Metalleri etrafta gören herkes donakalacak. :D

Mobilde olduğum için herkesi tek tek alintilayamam o yüzden genel yazıyorum.
Thriller Bark Arc'inda Dayanıklılık konusunda master yapmış Zoro kaptanının tüm acısını alarak ayakta durabilmis hatta konuşarak o meşhur repligi hayatımıza kazandırdı. Şimdi birde sivil katliamlariyla ünlü Kidd'e baktığımız da bir Yonko tarafından aşağılanmış bir şekilde yarı ölü halde zindanda hapis tutuluyor. Ve muhtemelen daha sonra salinacak Kaido tarafından. Zoro bildiğimiz gibi 1 Arc boyunca kendine gelemedi Kaido dan dayak yiyen adam 2 Arc kendine gelemez diye düşünüyorum. Ayrıca anakarakter ile Kidd'in dövüş sonrası ayağa kalkma surelerini karşılaştırmak abes kaçıyor birisi hikayenin islenme amaci Luffy digeri de Kidd.

Bir başka denklem Luffy vs Kaido 1'e1 olacağını düşünerek 3v1 de ya da 2v1 de ya da 1v1 de bu hale gelmiş adamın seri sonunda Yonko kıvamında olmasını mantığa ters buluyorum.

2013 sene mi ne birkaç kez Coby diye hesap açıp milleti trollüyordum.

Coby = Garp olacak. Coby yakın dövüşte Op evreninde olabilecek en iyi kişiden Garp'tan eğitim alıyor o yüzden bir kılıç ustasından eğitim alan Luffy'den daha hızlı gelişecektir şu anda Vergo gücündedir dediğimden dolayı sürekli banlanıyordum :mad:

Forumda Coby avatarı banlanacak gibi bir hava oluşmuştu. Direk banlıyorlardı.
Banlayan kişide hatırlıyorum.

Ekleme
Aklımdayken yazayım dedim o kişi bendim.

Son düzenleme:
Kid yeni Shanks olacak.

Alabasta savaşına yetişip son anda Coby'nin gazabına maruz kalacak bir denizci çocuğunu kurtaracak.
Herkes afallayacak.Savaşı bitirecek.Metalleri etrafta gören herkes donakalacak. :D

Tayfanın 2y önceki yüzlerine baksana. Hepsinin albenisi var kendine göre, özene bezene oluşturulmuş. Killer zaten novalara girmiş bir isim. Şu en sağdaki de Franky gibi ağzından ateş çıkarıyordu, meyveden mi yoksa Franky gibi numarası mı var tam çözemedim. Hepsi güçlü herifler. Şenks ve tayfası gibi etki yaratırlar gayet. :p

Zoro neden bukadar düşük görülüyor bu forumda :/ En fazla amiral seviyesi :/ Reyligh kadar güçlü olamıyacaksa bu adam tayfadan ayrılsın Mihawkın şatosunda uşak olsun. Ha bu arada Luffy>Zoro.

Yalnız cracker ile Luffy dövüşü çok iyi başlamış.

O bölümlere bakıyorum resmen arcın en dikkat çeken ve heyecanlı bölümleri.

Cracker'in sınırsız gücü , Luffynin Sanji'i göreceğim azmi felan.

Cracker güzel karakterdi gitti troll bir şekilde harcadı adamı.

Müthiş bir dövüş olabilirmiş...

Tayfanın 2y önceki yüzlerine baksana. Hepsinin albenisi var kendine göre, özene bezene oluşturulmuş. Killer zaten novalara girmiş bir isim. Şu en sağdaki de Franky gibi ağzından ateş çıkarıyordu, meyveden mi yoksa Franky gibi numarası mı var tam çözemedim. Hepsi güçlü herifler. Şenks ve tayfası gibi etki yaratırlar gayet. :p
Potansiyeli fazla tayfanın.Onu geçtim Killer şu an öve öve bitirilemeyen Oruç ile başabaş dövüşüyordu.Zoro gibi adamı var Kid'in.Millet pıçak atıyor demeye devam etsin bir gün bizim tayfayı çarmıha gererse göreceğim o zaman o yorumları. :) Luffy zor kurtarırsa elinden falan o zaman göreceğim ezenleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık