Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy>Roger
Zoro>Rayleigh
Hani ilkine tamam deyip ikincisinde caymak da biraz şey oluyor, heh haterlık.

Zoro, Sabo, Kid, Law? Bu isimler geleceğin yonkou kıvamı adamları işte. Belki bir iki nova daha girer Oruç, Drake gibisinden.
Kid'de Yonkou kumaşı yok gibi. Oraya bir Drake alalim en iyisi.

Niye Kid'de kumaş yokmuş ya? Adam Kaido'ya yenildi diye balon oldu resmen. Sen umudunu kesme Kid'den reyizin dönüşü acı olacak. Drake'ten de beklenti büyük bakalım ne çıkacak.
Sen benim Yengeç hislerime güven bir baltaya sap olamayacak o herif. Luffy tüm hayallerini söndürür, korsanlığı bırakır o adam. Zaten Zoro gibi dayanıklılık master'ı yapmış adam, Kuma vasıtasıyla aldığı yaralar neticesinde 2 arc kendine gelemedi neredeyse. Kid denen adam Yonkou dan şamar yedi, seri sonuna kadar birşey bekleme sen bundan.

Kid-Luffy-Zoro dışında yonkou ayarı olabilecek süpernova çıkmaz birde gençlerden Sabo o ayara gelir.
Law filan amiral ayarı olsa başarıdır. Olsa bile bizim üçlü amirali yenemez.
Sanji de amiral gücünde olur.

Ekleme
Wevil belki güçlü çıkabilir belki trolleme amaçlı bir karakterdir zamanla görecez.

Kid-Luffy-Zoro dışında yonkou ayarı olabilecek süpernova çıkmaz birde gençlerden Sabo o ayara gelir.
Law filan amiral ayarı olsa başarıdır. Olsa bile bizim üçlü amirali yenemez.
Sanji de amiral gücünde olur.

Ekleme
Wevil belki güçlü çıkabilir belki trolleme amaçlı bir karakterdir zamanla görecez.
Oruç-WB

Fiziksel olarak benzerlik tesadüf değil herhalde? :D

Oruç-WB

Fiziksel olarak benzerlik tesadüf değil herhalde? :D
Oruç hoş güzel de bana göre meyve özelliği sayesinde tatlı komutanı yendi.
Darbe yiyince güçlenen bir adam olunca Luffy bununla karşılaşsa yenilebilir. Fiziksel döüşen adamların karşılaşacağı en kötü rakiplerden biri. O yüzden Oruç için kesin birşey demiyorum beklemedeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık