Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 bound man bence de yeterli aslında. Yeter ki hakisi aşsın.
Bence de yeterli, millet düz yumruk atıyor, hakin olsun yeter.
@Daredewill
Yüzde yüz çıkacak, kaçarı yok Selim. :/
Tamam çocuklar hep yeni afili şey görmek istiyor ama bu da eski teknikleri ayağa düşürüyor. G2 ilk çıktığında neydi şimdi ne oldu. Yakında çöplere bile etki etmeyecek bir hale gelecek diye korkuyorum.

Bence de yeterli, millet düz yumruk atıyor, hakin olsun yeter.

Tamam çocuklar hep yeni afili şey görmek istiyor ama bu da eski teknikleri ayağa düşürüyor. G2 ilk çıktığında neydi şimdi ne oldu. Yakında çöplere bile etki etmeyecek bir hale gelecek diye korkuyorum.
Haklısın da işte ben Oda'yı birazcık olsun tanıyabildiysem dediğim gibi olacak. Dragon Ball'a özenti birisi zaten. Gearlar da Goku'ya benziyor zaten. Üst üste yeni modlar.

Hordy bir sürü streoid hapı alıyor üstüne suyun altında diğer adamlarıyla birlikte Zoroyu kıstırıyorlar.
Balık adamlar bunlar su bunların bölgesi , suyun altında Zoro bu adamı kesiyor ve bir streoid hapı daha almaya zorluyor. Ben yendi sayıyorum şahsen.

Yenmek olmaz ki o zarar verdi olur. Sen şimdi yendi dersen Luffy ile boşuna vs atmış bu adam o zaman ...

Reverie'de ortaya çıkıp çılgın atsa çok hoş olurdu :) Hem Zoro'nun en iyi kılıç ustası olması eksik kalır bence Kuina'yı geçmeden. Şu ana kadar Mihawk ve Kuina hariç kimseye (kılıç ustası olan) yenilmedi. Sen en iyi kılıç ustası ol ama seni 2001 kez yenen birisi olsun :)
Katılıyorum. Zoro deiku olsa akıllarda hep Kuina yaşasaydı şeklinde soru işareti kalacak. Oda'nın Zoro fanı olduğunu da hesaba katarsak böyle bir açık bırakması yakışmaz gibi :)

Her şey olabilir ama bu olmaz. :/ Herkes tek meyveyle veya meyvesiz haliyle zirveye çıkmışken irade, savaş ruhu abidesi Luffy niye ekstradan bir meyve alsın? Gözümdeki değeri bir anda sıfıra düşer.
Niye düşsün hacı? Ikına ıkına dövdüğünü değil de, maymun zoanı aldığını düşün, dehşet bi fiziksel güce ulaşsa geçene sadece 1 tane vursa fena mı? Böyle olsa Luffy fanı olurdum valla.

Niye düşsün hacı? Ikına ıkına dövdüğünü değil de, maymun zoanı aldığını düşün, dehşet bi fiziksel güce ulaşsa geçene sadece 1 tane vursa fena mı? Böyle olsa Luffy fanı olurdum valla.
Ben Luffy'nin ıkına ıkına, kan ter içinde kalarak yenmesini seviyorum hacı. :D Kami olmasına gerek yok reyizin. Hem zaten öyle olsa torpil, hile laflarından geçilmezdi forum. Kalsın. :S

Ben Luffy'nin ıkına ıkına, kan ter içinde kalarak yenmesini seviyorum hacı. :D Kami olmasına gerek yok reyizin. Hem zaten öyle olsa torpil, hile laflarından geçilmezdi forum. Kalsın. :S
Asıl öyle torpil muh çıkmaz hacı. Baksana Enel Kami-samaya. Gelene geçene tek atıyordu. Kimse de Enel torpilli demiyordu. Keşke Luffy de öyle olaydı. Mesela Wb'nin Dev kor-amirale tek attığı sahneyi hatırla. Nasıl efsaneydi. Veyahut Luffy'nin Belamy tek attığı sahne nasıl efsaneydi. Diğer vsler etkileyici değil bence. Ikına ıkına yen :(

Asıl öyle torpil muh çıkmaz hacı. Baksana Enel Kami-samaya. Gelene geçene tek atıyordu. Kimse de Enel torpilli demiyordu. Keşke Luffy de öyle olaydı. Mesela Wb'nin Dev kor-amirale tek attığı sahneyi hatırla. Nasıl efsaneydi. Veyahut Luffy'nin Belamy tek attığı sahne nasıl efsaneydi. Diğer vsler etkileyici değil bence. Ikına ıkına yen :(
Uff ufff tam benim sahneler... Enel Enel Enel zaten o adamın tek atmasına hastaydım yav. Bir Enel daha göremedim seride. Benim gözümdeki gerçek yonkou kendisi. Luffynin belamye tek atması üf gerçekten yok böyle sahneler yav. Beni benden alan sahneler. Tabi şunuda seviyorum ben. Luffynin bir şekilde savaş mekanından uzaklaşıp dönüşünü. Mesela belamyi dressoda devirip mingooooo diye bağırıp çıkıyor ya ortaya veya gold da adamın ismini bağırıp suyla fırlıyor havaya o sahnelerde aha tek atıcak sahnesi gibi :)

Shanks'ın en nefret ettiğim yönü. Hesap peşinde değil. El verip köşesine çekilecek emekliliğinde Asos'a gidip balık tutacak gibi bir yapısı var. :(
Ee ne demişler insanlar farklıdır. Senin tam tersine Shanks'ın en sevdiğim özelliği bu rahatlığı. Hiç bu kadar rahat olup da yonkou olabilen biri gördün mü ?. Üstüne üstlük karizma olması gerektiği zamanlarda karizmanın dibine vuruyor zaten:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık