Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuina devrimcilerin tarafında olsa güzel olurdu. Sağlam güç takviyesi. Baktığın zaman devrimcilerin en az iki yonkou gücünde olması gerekir. Aksi halde devrim falan hayalden öteye gidemez. Dragon'un da böyle hayalci bir adam olduğunu düşünmüyorum.

Judge ve amiral :(
Kuinanın devrimcilerde olması veya wanoda olması şuan çok popüler. Ama aklıma şu geliyor zoronun 3 kılıcından birisi onun kılıcı. Bu kılıç madem bu kadar güçlü olucak neden kendisi almasın. Ama şimdi bunu yazarkende aklıma bişey geldi zoronun her bir kılıcı ayrı bir efsane ama kuinanın kılıcının efsane bir tarafı aklıma gelmiyor. Acaba wanoda kuina kendi kılıcını kıracak ve zoro wanoda yeni bir efso kılıca mı sahip olucak. Ancak buna ters olanlar mivhakın hakiyle artık kılıcın kırılmaz demesi. Vede eğer kuinayla şimdi karşılaşırsa kuina gerçekten ölmeli ve ölürken demeli ki zoro devam et benim olamadığım şeyi ol. Yoksa Zoronun hedefine olan hırsı düşer bence asıl mesele kuinanın isteğinden geliyordu

Bende ihtimal veriyorum Kuina'yı devrimcilere vermesine. Koshiro'nun devrimcilere olan yakınlığı ilk bölümlerden verildi zaten. Devrimcilerde zaten güçlü adam eksikliği var bana göre tüm olay Sabo, Kuma ve Ivankov'dan ibaret değildir. Ama Mihawk'ı yeneceğini canlandıramıyorum kafamda. Öyle bir şey olsaydı güzel olurdu tabi :)
Reverie'de ortaya çıkıp çılgın atsa çok hoş olurdu :) Hem Zoro'nun en iyi kılıç ustası olması eksik kalır bence Kuina'yı geçmeden. Şu ana kadar Mihawk ve Kuina hariç kimseye (kılıç ustası olan) yenilmedi. Sen en iyi kılıç ustası ol ama seni 2001 kez yenen birisi olsun :)

Her şey olabilir ama bu olmaz. :/ Herkes tek meyveyle veya meyvesiz haliyle zirveye çıkmışken irade, savaş ruhu abidesi Luffy niye ekstradan bir meyve alsın? Gözümdeki değeri bir anda sıfıra düşer.
Zaten güçsüzlükten dolayı bir meyveye daha ihtiyacı var gibi bir şey olmaz. Haki gibi bir güç varken hele buna ihtiyacı yok.

Kuinanın devrimcilerde olması veya wanoda olması şuan çok popüler. Ama aklıma şu geliyor zoronun 3 kılıcından birisi onun kılıcı. Bu kılıç madem bu kadar güçlü olucak neden kendisi almasın. Ama şimdi bunu yazarkende aklıma bişey geldi zoronun her bir kılıcı ayrı bir efsane ama kuinanın kılıcının efsane bir tarafı aklıma gelmiyor. Acaba wanoda kuina kendi kılıcını kıracak ve zoro wanoda yeni bir efso kılıca mı sahip olucak. Ancak buna ters olanlar mivhakın hakiyle artık kılıcın kırılmaz demesi. Vede eğer kuinayla şimdi karşılaşırsa kuina gerçekten ölmeli ve ölürken demeli ki zoro devam et benim olamadığım şeyi ol. Yoksa Zoronun hedefine olan hırsı düşer bence asıl mesele kuinanın isteğinden geliyordu
Kuina'nın kılıcı en iyi 21'den biri. Bu tek başına kafi zaten bence. Ayrıca bu kılıcın Neden ve nasıl Koshiro'da olduğu merak konusu. Bu adamın Wano'lu olduğuna dair bir işaret bu bence.

Ben de Zoro'nun kılıçlarını bırakacağını düşünüyorum. Ilk etapta Shusuui'yi bırakır şeklinde bir düşüncem var. Ama Wado'nun anlamı ve hikayesi de Wano'da ortaya çıkacak muhtemelen. O yüzden bunu da bırakabilir. Katananın kırılmasına pek ihtimal vermesem de kırılması Zoro'yu çıldırtacağı için bir yandan da isterdim açıkçası :) Aynı şekilde -Kuina ölürse- senaryosu için de geçerli bu. Kuina Zoro'nun gözleri önünde ölsün Zoro amiral bile doğrar ama :at:

Zaten güçsüzlükten dolayı bir meyveye daha ihtiyacı var gibi bir şey olmaz. Haki gibi bir güç varken hele buna ihtiyacı yok.
G5'i var, uyanışı var, dediğin gibi hakisi var, her şeyin sesini duyma meselesi var, h.haki gibi ne olduğu belirsiz bir güç var, kısacası var oğlu var. Luffy zaten zirveden çok çok uzakta değil şu anki haliyle. 2 p-up aldı mı kafa kafaya giremeyeceği adam kalmaz.

G5'i var, uyanışı var, dediğin gibi hakisi var, her şeyin sesini duyma meselesi var, h.haki gibi ne olduğu belirsiz bir güç var, kısacası var oğlu var. Luffy zaten zirveden çok çok uzakta değil şu anki haliyle. 2 p-up aldı mı kafa kafaya giremeyeceği adam kalmaz.
Ne ikisi yahu.:D Neyse yeni bir tartışma başlatmayalım.

Lufy'den uyanış falan çıkmaz, hiç sanmıyorum.G5 falanda gerek yok, normal haki kassın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 64)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık