Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takip edemese nasıl alacağı darbenin yerini B koka ile korusun ? Bari düzgün argüman üret :artiz: Refleks dediğin yeri b koka ile savunma gibi bişey değildir. Burda Luffy'i yeren yok Dof'u övüyorum buna bile karışıyon...

Bende bunu nerden duydum diyorum kendi lendime :D Adamın her alacağı darbeyi b koka ile koruması bana G4'e ayak uydurduğunun ama malum durumun kendisinin sınırlandırdığını düşündürtüyor, başkaları ne der bilemem tabi.
Yılan kardeşler nasıl luffynin geldiğini görüp kaçamıyorlarsa aynısını yaşadı.Ancak kendi yetersizliğinden değil handikaptan dolayı.Kendini koka ile koruyor ama sıyrılmak çok çok daha iyi.Pelerinle blokluyordu mesela eskisi gibi olsa bunları en azından denerdi.

Sadece g4 için konuşmuyorum şimdi g4 çok hızlı diyecekler.Alakası yok adam Law'un saldırısını boşa çıkarıp tekmeyi basıyordu sonra birdenbire hepsini yemeye başladı ama bak hepsini.Kılıcı elleriyle tutmak zorunda kalmalar falan.Hareket kabiliyeti azaldı adamın g4 hızlı olsa ne olur kendisi yavaşladıktan sonra.

İşte bunlar hep 2 vs 1 ve gammanın etkileri.

Takip edemese diyorum bende nasıl b koka ile her defasında sadece darbe alacağı yeri savunsun bana mantıklı gelmiyor...
Şu sahneden ben takip edemediğini anlıyorum. Tabi g4'ün tamamını değil. Ama Luffy hızlanıyor bir anda g4 içerisinde. Bak normalde takip edebiliyorken bir anda Luffy kayboluyor. Dof ne olduğunun farkında değil.

Sen nasıl değerlendiriyorsun peki? Son anda k.haki ile ne olacağınında belki farkına varıyordur orasını haki ile kaplıyordur. Ama benim gördüğüm takip edemiyor o anlık hızlanmaları.

Anlaşılmayacak bişey yok....
Bakın tekrar ediyorum adam her saldırı aldığında tamda saldırı alacağı yeri b haki ile koruyabiliyorsa g4'e ayak uyduruyordur. Uyduramasa savunamaz bile örnek Apo'nun Kizaru'dan yediği tekme yada Drake'nin. Neyse burda böyle bi durum yok son anda yada ilk anda ne diyorsanız deyin ama adam saldırıyı tam olarak nerden alacağını biliyor buna rağmen süre yetmiyor sıyrılması için, işte tam burada bana göre vücudunun harap olmasından kaynaklanıyor sıyrılamaması.
Açık ve net olmuştur umarım...

Bakın tekrar ediyorum adam her saldırı aldığında tamda saldırı alacağı yeri b haki ile koruyabiliyorsa g4'e ayak uyduruyordur. Uyduramasa savunamaz bile örnek Apo'nun Kizaru'dan yediği tekme yada Drake'nin. Neyse burda böyle bi durum yok son anda yada ilk anda ne diyorsanız deyin ama adam saldırıyı tam olarak nerden alacağını biliyor buna rağmen süre yetmiyor sıyrılması için, işte tam burada bana göre vücudunun harap olmasından kaynaklanıyor sıyrılamaması.
Ben anlıyorum yılan kardeşler örneğini o yüzden verdim.Ancak forumun geri kalan çoğunluğunun anlamak isteyeceğini pek sanmıyorum. :/

Neyse Ace spin off geliyormuş ne diyorsun buna ? Haber gelince hemen Sabo olacak diyorlardı ahahaha o çakmaya birde ayrı hikaye yapılacağını sanıyorlar sanırım. :D

Dediğim sahneyi nasıl yorumluyorsun. Resmen o ara Dof'un için zaman durmuş gibi duruyor değil mi? Ayrıca Luffy'de çok iyi durumunda g4 Kullanıyor da bizim mi haberimiz yok. Yeri geldiğinde gayet çevik hareket ediyordu. Hani normalin dışında dediğiniz gibi bir örnek sergilemedi Dof. Dur kalbim yetmiyor olsaydı WB gibi yere çökerdi. Yok darbeler ağır gelseydi Lucci gibi kilitlenirdi. Bu gibi örnekler varken Dof'un öyle bir handikapa sahip olduğunu kanıtlayabileceğiniz bir sahne yok malesef.

Dediğim sahneyi nasıl yorumluyorsun. Resmen o ara Dof'un için zaman durmuş gibi duruyor değil mi? Ayrıca Luffy'de çok iyi durumunda g4 Kullanıyor da bizim mi haberimiz yok. Yeri geldiğinde gayet çevik hareket ediyordu. Hani normalin dışında dediğiniz gibi bir örnek sergilemedi Dof. Dur kalbim yetmiyor olsaydı WB gibi yere çökerdi. Yok darbeler ağır gelseydi Lucci gibi kilitlenirdi. Bu gibi örnekler varken Dof'un öyle bir handikapa sahip olduğunu kanıtlayabileceğiniz bir sahne yok malesef.
Handikapı kalbim yetmiyor diz çöküyordan ibaret sanıyorsun.... Olaya bu şekilde sığ bakma bunlardan ibaret değil.İç kanama geçiren adama da mı aynısını diyeceksin.Handikapı olup sağlam gözükebilirsin kimse de farkına varmaz.

Kanıtlayacağın sahne arıyorsun.Direk çizmek zorunda değil.Aç benim söylediğim yerleri karşılaştır.Law ile köprüde dövüştüğü kısımla sonradan teke tek vs attığı yerleri.Köprüde Law'un hızlı Mes'ini çizikle atlatıp düz luffyden yumruk yemelerini.Bunlar işte o kanıtlar.Adamın eskisi gibi hareket edemediğinin kanıtları.

Dediğim sahneyi nasıl yorumluyorsun. Resmen o ara Dof'un için zaman durmuş gibi duruyor değil mi? Ayrıca Luffy'de çok iyi durumunda g4 Kullanıyor da bizim mi haberimiz yok. Ayrıca yeri geldiği yerde de gayet çevik hareket ediyordu. Hani normalin dışında dediğiniz gibi bir örnek sergilemedi Dof. Dur kalbim yetmiyor olsaydı WB gibi yere çökerdi. Yok darbeler ağır gelseydi Lucci gibi kilitlenirdi. Bu gibi örnekler varken Dof'un öyle bir handikapa sahip olduğunu kanıtlayabileceğiniz bir sahne yok malesef.
Doktor olan Law'ın söyledikler ve Dof'un ilk yardım yaptım demesi benim için yeterli :a:
Ben anlıyorum yılan kardeşler örneğini o yüzden verdim.Ancak forumun geri kalan çoğunluğunun anlamak isteyeceğini pek sanmıyorum. :/

Neyse Ace spin off geliyormuş ne diyorsun buna ? Haber gelince hemen Sabo olacak diyorlardı ahahaha o çakmaya birde ayrı hikaye yapılacağını sanıyorlar sanırım. :D
Yoo şimdi diğer tarafa da hak veriyorum ama bence senin fikrinin de yabana atılacak bi tarafı yok. Bana kalırsa yüzde seksen haklısın. Yani tam olarak katılıyorum fikrine.

Ace büyük adamdır Sabo gibi çapsız, Luffy gibi umarsız değildir. Biri Ace'nin kardeşine dokunacak ama Ace kalkıp hala yok ben kk olacam yok ben kin gütmeyecem yok kafam yok gözüm diyecek :artiz:
Haber 10 numara zaten, iyi haberler üst üste geliyor bakalım op dünyamız şenlenecek heralde :good:

Son düzenleme:

Ace mi geliyor, iyi sevindim ya. Sabo olsa hiç çekilmezdi. Ace'nin nasıl en potansiyelli olduğunu anlatsın.

Doktor olan Law'ın söyledikler ve Dof'un ilk yardım yaptım demesi benim için yeterli :a:

Yoo şimdi diğer tarafa da hak veriyorum ama bence senin fikrinin de yabana atılacak bi tarafı yok. Bana kalırsa yüzde seksen haklısın. Yani tam olarak katılıyorum fikrini.

Ace büyük adamdır Sabo gibi çapsız, Luffy gibi umarsız değildir. Biri Ace'nin kardeşine dokunacak ama Ace kalkıp hala yok ben kk olacam yok ben kin gütmeyecem yok kafam yok gözüm diyecek :artiz:
Haber 10 numara zaten, iyi haberler üst üste geliyor bakalım op dünyamız şenlenecek heralde :good:
Bonney ile bağlantısı olabilir onu çizse çok iyi olur bence.Zaten hakiyi nasıl kullandığı anlaşılınca yorumları keyifle okuyacağım.

Handikapı kalbim yetmiyor diz çöküyordan ibaret sanıyorsun.... Olaya bu şekilde sığ bakma bunlardan ibaret değil.İç kanama geçiren adama da mı aynısını diyeceksin.Handikapı olup sağlam gözükebilirsin kimse de farkına varmaz.

Kanıtlayacağın sahne arıyorsun.Direk çizmek zorunda değil.Aç benim söylediğim yerleri karşılaştır.Law ile köprüde dövüştüğü kısımla sonradan teke tek vs attığı yerleri.Köprüde Law'un hızlı Mes'ini çizikle atlatıp düz luffyden yumruk yemelerini.Bunlar işte o kanıtlar.Adamın eskisi gibi hareket edemediğinin kanıtları.
Law ile köprüde dövüştüğü yerde yalnız Fuji ve Dof tarafından öncesinde baya baya hırpalanmış Law. Ama o kadar zaman Luffy taşıyıp gücünü topladıktan sonrasında ise Law gayet Dof'a zarar verebilmiştir. Hem de karşısında Trebol ve Dof aynı anda olmasına rağmen. Luffy'nin hızı için zaten Dof yeterli gibi bir şey demişti sen de hatırlarsın...

Hani Luffy hiç yorulmuyor hiç onda performans düşüklüğü en azından bu kadar olmuyormuş gibi söylüyorsunuz. Ama Luffy'nin de aynı şekilde performansının düştüğünü bizzat Doflamingo söylüyor Emre. Benim bahsettiğim anormalin dışında bir bariz handikap örneği yok. Yoksa bahsettiğin anlamda Luffy için de sıralayabilirsin bunları.

En basitinden red hawk ile size göre %50'sine düşürdüğü Dof'u nasıl oluyorsa Luffy g4'te ki bir sürü atağıyla %0'ına indiremedi. Nasıl düştü artık performansı sen düşün.

@RedTeroR

Doktor olan Law'ın yanıldığını suratındaki koca bir üzüntü ve ağlama ile Mangaka göstermişti. Dof'un öleceğini söylüyordu ardında organlarınınn izi bile kalmadan. Ama Dof hala daha yaşıyor. Tabi organsız yaşayabileceğini söylüyorsan Dof WB'den de büyük adammışı şu an demelisin. :D

Edit: Yalnız Dof savunurlar kalabalık oldu.:D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık