Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo en son gösterildiginde alevli tekme çalışıyordu, şimdi ne güçlenmiştir o varya...
15 sene darbelerden kaçınmış bir adama direk logia meyvesi ters etki bile yapabilir.İssho yer çekimini çakınca şaftı kaydı da sonradan aklına geldi ben logiayım diye.Önce meyveye alışmaya çalışması daha mantıklı olurdu.Eh tabi Luffy nin abisi ne kadar zeki olabilir ki :D

Seride deniz savaşlarının olmaması bana mantıklı geliyor. Birincisi adamlar savaşlarda dağ parçalıyo, etrafı mahfediyolar, gemi nasıl dayansın.
İkincisi meyve kullanıcısı çok sadece adam gemiyi yok etse yeter.

Seride deniz savaşlarının olmaması bana mantıklı geliyor. Birincisi adamlar savaşlarda dağ parçalıyo, etrafı mahfediyolar, gemi nasıl dayansın.
İkincisi meyve kullanıcısı çok sadece adam gemiyi yok etse yeter.
Son zamanlarda bir tane oldu ama. Jack deniz savaşlarının tadını çok iyi biliyor. :/

En çok merak ettiğim. BM ın meyvesini hakilerle nasıl kullanacağı ki H. Haki varmıdır bilmiyorum ama B.Haki vardır diye düşünüyorum ama o meyve ile nasıl bir kombin olur ? Kafam da deli sorular. Ruh meyvesine sahip ruhlara mı koka kaplatacak :D onu geçtim zeus la diğerini çağırıyor onlar mı koka yaptıracak çözemedim. Bu durum da BM da gözlem hakisinin olması daha mağlum bence .. :D

En çok merak ettiğim. BM ın meyvesini hakilerle nasıl kullanacağı ki H. Haki varmıdır bilmiyorum ama B.Haki vardır diye düşünüyorum ama o meyve ile nasıl bir kombin olur ? Kafam da deli sorular. Ruh meyvesine sahip ruhlara mı koka kaplatacak :D onu geçtim zeus la diğerini çağırıyor onlar mı koka yaptıracak çözemedim. Bu durum da BM da gözlem hakisinin olması daha mağlum bence .. :D
3 tür de vardır BM'de. B.haki yoksa zaten çöptür ciddi anlamda. B.hakin yoksa logia karşısında bir hiç olursun. Bu kadın da 4 tane canavardan biri.

Ben her yonkounun kral hakiye sahip olduğunu düşünüyordum ancak Mama'nın bulut zımbırtılarını gördükten sonra bu konudaki fikrim biraz değişti. Çünkü kadının öyle bir yeteneği var ki zaten bulutlara ruh vermesi sayesinde her şekilde havayı kontrol edebiliyor. Yani kral hakinin hava olayları üzerindeki hakimiyetine dayanarak böyle söylüyorum. Bunun dışında ezikleri bayıltması kalıyor. Onu da bayıltsa ne olur bayıltmasa ne olur ? :) Kral haki çıkmayabilir Mama'da bence. Diğer türler Allah'ın emri, her türlü vardır.

Kafası yamuk dede Kral hakinin itibarının içine limon sıkmıştır, olup olmaması bence pek kıymetli değil şu saaten sonra:bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık