Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saf disi birakti yinedr bir sureligine.
demek istediğim tek vuruşta saf dışı bırakmadı. Bir vurdu sonra akainu yüzünü aldı ardından bir tane daha vurdu öyle düştü. Tek atmak dediğin luffy vs bellamy gibi olur ne kadar darbe alsanda bir tane sağlam çakarsın bir daha kalkamaz.
Amiral almadı onu wb izin verdi.Koramirallerden mızrak yiyecek vaziyette olan ve savuşturmayan bir adam için düşünürsek savaşın o raddesinde normal.Adam oraya zaten ölmeye gelmiş ace kurtulsa bile.
Bleach çok kötü bittiği için depresyondasındır diye ciddiye almıyorum bu yorumunu yoksa sen akıllı adamsın WB'nin mangada bile kafayı yana eğip nasıl saldırıyı savuşturmaya çalıştığı belli iken böyle yorum yapmış olamazsın normal şartlarda.

Özel tanımlarımız farklı öyleyse. OP gibi bir seride iradeli doğmak bile yeterince özel yapıyor seni.

Neyse, vallahi sıkıldım bu tartışmadan. Son derece bariz olan bir şeyi tartışıyoruz bir saattir. Kabul etmiyorsan senin görüşündür bir şey diyemem.
İradeli doğmak nedir?:D Ben sana diyorum da Garp'ın babası kimdi? Ya babasının babası? Kimde keramet? En baştakine gidince ortak bir ataya bağlanıyor? Ben diğer karakterlerin kullanamadığı sadece D.lerin kullanabildiği bir yetenek görene kadar buna eyvallah demem. Bugün Roger'ın iradesinin WB'nin iradesinden çok üstte olduğunu kim savunabilir çok net bir şekilde? Marshall D. Teach'in potansiyeli mi çok fazlaydı? Bir yerde hakisiyle oraya gelmiş Shanks? Diğer yerde 2 meyveye ve her biri çok güçlü meyve ile oraya gelmiş Teach? Bu adamın hakisinin Shanks'ten üstün hakiye sahip olduğunu kim savunabilir şu an? Law ömrü billah WB gibi bir adamın seviyesine gelebilecek midir ? Ya da Saul? D.ler üstün ırk diyorsan her birinin istisnasız o özelliğinin herkesten üstün olması lazım. Balık adamlar üstün ırktır. Çünkü diğer bütün insanlara göre Denizde nefes alıp yaşayabilirler.

Saiyain dediğiniz kişilerin bildiğin üstün tarafı var. Ölümden dönüp geldiklerinde adamlar kat kat güçleniyorlar. Bugün bir D. için böyle bir şey açıklansın yine haklısınız derim.

@darkspeed Akainu 72 yaşına gelsin sonra kalbine bir kılıç saplansın. Üstüne onlarca kurşun ve top yesin ondan sonra beni bile yenemez. Ama beyazsakal bu hale geldiğinde amirale tek atamadı deyip duruyorsunuz.

İradeli doğmak nedir?:D Ben sana diyorum da Garp'ın babası kimdi? Ya babasının babası? Kimde keramet? En baştakine gidince ortak bir ataya bağlanıyor? Ben diğer karakterlerin kullanamadığı sadece D.lerin kullanabildiği bir yetenek görene kadar buna eyvallah demem. Bugün Roger'ın iradesinin WB'nin iradesinden çok üstte olduğunu kim savunabilir çok net bir şekilde? Marshall D. Teach'in potansiyeli mi çok fazlaydı? Bir yerde hakisiyle oraya gelmiş Shanks? Diğer yerde 2 meyveye ve her biri çok güçlü meyve ile oraya gelmiş Teach? Bu adamın hakisinin Shanks'ten üstün hakiye sahip olduğunu kim savunabilir şu an? Law ömrü billah WB gibi bir adamın seviyesine gelebilecek midir ? Ya da Saul? D.ler üstün ırk diyorsan her birinin istisnasız o özelliğinin herkesten üstün olması lazım. Balık adamlar üstün ırktır. Çünkü diğer bütün insanlara göre Denizde nefes alıp yaşayabilirler.

Saiyain dediğiniz kişilerin bildiğin üstün tarafı var. Ölümden dönüp geldiklerinde adamlar kat kat güçleniyorlar. Bugün bir D. için böyle bir şey açıklansın yine haklısınız derim.
Kardesim hepsi demiyor adam. D olan 1000 kişi varsa ve bunlardan 10 tanesinde h.Haki varsa normal insanlarda milyonda bir var. Anlıyor musun?

Saul dedigin adam dahi koramiraldi. Üst sınırı o muydu belli değil. D kavminin savascilarinin en düsüğü atıyorum kaptan seviyesi iken normal insanlar 10 doruki.

Gelmis hala Garp'in babası diyor. Her D. Savaşçı mi güzel insan? Savaşçı olmayan, öylesine bir hayat süren birisi nasil Roger gücünde olsun? Dof ailesi kutsal ejder olarak kalsaydı belki Dof da ezik, şımarık bir veletti şimdi.

Milyon tane D olmayan savasci var evrende, bir avuç D var, ama bir bakıyorsun en ezigi koramiral.

Ne fanlikmis be. Sirf Luffy torpilli denilmesin diye ne cektin :D

Son düzenleme:
Kardesim hepsi demiyor adam. D olan 1000 kişi varsa ve bunlardan 10 tanesinde h.Haki varsa normal insanlarda milyonda bir var. Anlıyor musun?

Saul dedigin adam dahi koramiraldi. Üst sınırı o muydu belli değil. D kavminin savascilarinin en düsüğü atıyorum kaptan seviyesi iken normal insanlar 10 doruki.

Gelmis hala Garp'in babası diyor. Her D. Savaşçı mi güzel insan? Savaşçı olmayan, öylesine bir hayat süren birisi nasil Roger gücünde olsun? Dof ailesi kutsal ejder olarak kalsaydı belki Dof da ezik, şımarık bir veletti şimdi.

Milyon tane D olmayan savasci var evrende, bir avuç D var, ama bir bakıyorsun en ezigi koramiral.

Ağzına sağlık. Luffy torpilli bir karakter. H.hakisi olmayanlar, Luffy gibi savaşçı doğmayanların suçu ne? :S

@Alpamis
Tamam senin fikrin deyip kapatalım bu tartışmayı. İçimden gelmiyor bir şeyler yazmak. :D

Dostum hiçbir şeyi açıklayamıyorsunuz burda sonra fanlık diyorsunuz. Böyle konuşacaksınız boşuna yazmanıza gerek yok. En eziği Koramiral diyorsun. Ula bugün Helmeppo bile o seviyeyi kat kat aşacak. Bu adamdan daha ezik tipte birini mi gördük seride? Koramiral diyorsun ya.

Varsalar ile yoksalar ile olmuyor bu iş. 1000 D. varsayla da olmuyor. İsteyen istediğini desin umrumda değil. Eğer bir şeyi savunuyorsan açıklayacaksın. Açıklayabildiğiniz hiçbir şey yok.

@Raiden

Ağzına sağlıkmış. Sanki bir şey açıklayabilmiş gibisinden.:D

Ne zaman özel bir güç görürüz aktarılan o zaman kabul ederim.

Law'ın anne ve babası?

Dostum hiçbir şeyi açıklayamıyorsunuz burda sonra fanlık diyorsunuz. Böyle konuşacaksınız boşuna yazmanıza gerek yok. En eziği Koramiral diyorsun. Ula bugün Helmeppo bile o seviyeyi kat kat aşacak. Bu adamdan daha ezik tipte birini mi gördük seride? Koramiral diyorsun ya.

Varsalar ile yoksalar ile olmuyor bu iş. 1000 D. varsayla da olmuyor. İsteyen istediğini desin umrumda değil. Eğer bir şeyi savunuyorsan açıklayacaksın. Açıklayabildiğiniz hiçbir şey yok.
Acikliyorum iste.

D listesi:
Roger
Garp
Ace
Law
Luffy
Sayı
Teach
Dragon

Bir de normal insanlara bak. Senin Luffy dedigin adam o üstün dedigin baliklardan elli bin tanesini bayiltiyor. Roger hepsini bayiltir.

Bu kişiler savasci oldugu bilinenler. Gelmiş Garpin anası diyorsun Garp'in anasını mi tanırız? Law'un ailesi savaşçı mi?

Bak sana iyilik yapayım. Savaşçı olsunlar ve kaptan seviyesi yani cop olsunlar.
Totalde 20 D desek, 20 D.'den iki tanesi kk seviyesi, iki tanesi kk potansiyelli, iki tane yonko seviyesi adam var iken sen neyden bahsediyorsun? Ben bilmiyorum git Smoker'a sor bakalım bu evrenin nüfusunu. H.Haki milyonda bir ise hiç olmazsa 20 milyon kişi çıkar. Bu kadar kişiden kac tanesi üstteki saydıklarım kadar olabilir? Ama 20 kişilik bir D grubundan çıkanlar ortada.

D olup Roger gücünde olma ihtimalin on binde bir ise D olmayıp Roger gücünde olma ihtimalin milyonda bir olur. Anlıyor musun bu farkı?

Luffy, torpilli.

@darkspeed Akainu 72 yaşına gelsin sonra kalbine bir kılıç saplansın. Üstüne onlarca kurşun ve top yesin ondan sonra beni bile yenemez. Ama beyazsakal bu hale geldiğinde amirale tek atamadı deyip duruyorsunuz.
akainu dediğin adamda o kadar genç değil. Ohara baskınında 33 yaşındaymış WB öldüğünde 53 yaşında demektir. O kadarda genç değil yani. WB'ye saplanan kılıç benim gözümde abartılıyor fanlarca. Luffy midesi delikken croc yenebiliyorsa WB yarı ölü halde BB gibi üst düzey bir dayanıklılığı öldürebiliyorsa-yalvarmasa ölmüştü BB bu yüzden böyle kabul ediyorum- alt tarafı bir kılıç yemiş ne edecek ki performansına? Onlarca kurşun toptan çok daha ağır hasar veren saldırılar döndü one piece'te yine de sonuçlarına bakarsan bunlar dediğin kadar etkili değil. kizarunun lazerleri bile daha çok etki etmiştir WB'ye bence. Aksi gösterilmedikçe amiraller tek yemez kimseden bu çok net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık