Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker Luffy'nin karnındayken bi şey yok ve askerin hemen önünde iken yüzü yere bakar şekilde çizilmiş. Hemen peşinden gelen panelde yüzü düzleşmiş ve dişi fırlıyor. Bu sırta alınan bi darbenin etkisiyle olur. Zaten peşine üçünden geçmiş halde çizilmiş ve tekrar bi panelde 3 dişi çıkmış olarak çizilmiş. Buradan çıkan sonuç belli. Adam Tankman içinde resmedilmiş zaten. Fırlatma sonrası da ifadesi belli. Askerin hemen önünde yüzü eğik. Luffy'nin fırlatma gücü yüksek o başka ama diş fırlama ile alakası yok. Askerlere çarpmasa çok daha az hasar alırdı ama belki de denize falan fırlardı.
Kardeş karnındayken olmuyor zaten. Karnını görmüyor musun Cracker'in vücudu ile birlikte karnı içeriye doğru kıvrılıyor. Orda ki sıkışan gücü Luffy bırakıyor bildiğin şok basınç yiyor Cracker o fırlama anında. Önce fırlatıldığını gösteriyor. Sonra yakın perspektiften yüzündeki basıncı ve sonucunda çenesinin yamulması ve dişinin kırıldığını gösteriyor. Ardında hızlı bir şekilde bisküvi askerlerin içinden geçtikten sonra ki sıfatını gösteriyor. Yüzü kan içinde kalmış sert bisküvilere çarptığı için.

Kardeş karnındayken olmuyor zaten. Karnını görmüyor musun Cracker'in vücudu ile birlikte karnı içeriye doğru kıvrılıyor. Orda ki sıkışan gücü Luffy bırakıyor bildiğin şok basınç yiyor Cracker o fırlama anında. Önce fırlatıldığını gösteriyor. Sonra yakın perspektiften yüzündeki basıncı ve sonucunda çenesinin yamulması ve dişinin kırıldığını gösteriyor. Ardında hızlı bir şekilde bisküvi askerlerin içinden geçtikten sonra ki sıfatını gösteriyor. Yüzü kan içinde kalmış sert bisküvilere çarptığı için.
Yahu adam fırlarken yüz ifadesi belli yüzü eğik. Üstelik karnından çıkmış. Cracker askerini oraya görsel efekt diye mi çizdi, Luffy eğlence olsun diye mi Namiye o askerlere dokunma dedi? Zaten ağzı yüzü dağılacak kadar kuvvetli ise ne gerek var? Üstelik bak 3 asker 3 diş. Resmen abaküs hesabıyla bile anlatmış. Fırladığı anda basıncı hissetmedi gitti askerin hemen dibinde dur hissedeyim mi dedi bu adam?
Neyse bu çizilende benim için olay net. Crackerın dişinin fırlaması askerlerine çarpması yüzündendir, benim alenen gördüğüm bu. Farklı görüyoruz demek. :(

Yahu adam fırlarken yüz ifadesi belli yüzü eğik. Üstelik karnından çıkmış. Cracker askerini oraya görsel efekt diye mi çizdi, Luffy eğlence olsun diye mi Namiye o askerlere dokunma dedi? Zaten ağzı yüzü dağılacak kadar kuvvetli ise ne gerek var? Üstelik bak 3 asker 3 diş. Resmen abaküs hesabıyla bile anlatmış. Fırladığı anda basıncı hissetmedi gitti askerin hemen dibinde dur hissedeyim mi dedi bu adam?
Neyse bu çizilende benim için olay net. Crackerın dişinin fırlaması askerlerine çarpması yüzündendir, benim alenen gördüğüm bu. Farklı görüyoruz demek. :(
Kardeş yüzü eğik diyorsun nasıl yüz ifadesini görüyorsun anlamadım. İlk nereye doğru fırladığını göstermiş. Yakın perspektiften tiği göstermiş. O ilk karede basıncı gösteriyor. Bildiğin surata basınç yiyor orda. Sonrasında zaten çarptıktan sonra sert bisküviye yüzü kanlanıyor.

Mangaka iki ifade arasındaki kan farkını da ortaya koymuş işte. Çarptıktan sonra yüzü kanıyor. Çarpmadan önceki çizimde de bana göre basınç altında kaldığını göstermek istemiş o çizimle.

@Alpamis luffy enerji icin degilde ne icin yedi biskuvuleri?
Burda diyor. Ne kadar kırsamda yeniden birleşebiliyorlar. O yüzden yemek gibi bir çözüm buluyor. Ama adam kırdıklarını yeniden yapabilmesini geçtik, direk üretim de yapabiliyor. Bu noktada dediği gibi sınırsız gibi bir şey. Sınırsızlığı Cracker'in dayanıklılığına bakıyor. Luffy ise midesinin iyice dolduğunu söylüyor sonraki panellerde. Enerji harcıyor olsaydı midesi boş olurdu. Yemek yiyemeyecek kadar şişmemesi gerekirdi. Bu noktada Luffy başka bir yolunu da bulabilirim diyor.... Yani aklında başka yollarda var. Ama o sırada Cracker'in sabrı taşıyor saldırıyor buna karşılık Luffy'de cevap veriyor.

Ayrıca g4'ün enerji harcadığını biliyoruz. Durum böyleyken Luffy'nin g4'e de girmediği ortaya çıkıyor 11 saat boyunca. Yani midesi doluysa enerji harcamamıştır demek oluyor. Yani daha çok g4 içindeki enerji harcaması gibi. Anlatabildim mi?

Son düzenleme:
Burda diyor. Ne kadar kırsamda yeniden birleşebiliyorlar. O yüzden yemek gibi bir çözüm buluyor. Ama adam kırdıklarını yeniden yapabilmesini geçtik, direk üretim de yapabiliyor. Bu noktada dediği gibi sınırsız gibi bir şey. Sınırsızlığı Cracker'in dayanıklılığına bakıyor. Luffy ise midesinin iyice dolduğunu söylüyor sonraki panellerde. Enerji harcıyor olsaydı midesi boş olurdu. Yemek yiyemeyecek kadar şişmemesi gerekirdi. Bu noktada Luffy başka bir yolunu da bulabilirim diyor.... Yani aklında başka yollarda var. Ama o sırada Cracker'in sabrı taşıyor saldırıyor buna karşılık Luffy'de cevap veriyor.

Ayrıca g4'ün enerji harcadığını biliyoruz. Durum böyleyken Luffy'nin g4'e de girmediği ortaya çıkıyor 11 saat boyunca. Yani midesi doluysa enerji harcamamıştır demek oluyor. Yani daha çok g4 içindeki enerji harcaması gibi. Anlatabildim mi?

Aynen kazandıktan sonra zayıflaması ama yorulmaması da g4 ve bisküviler yüzünden.Bunu dövüş sonrası söylüyor.Şöyle ki tank saldırısında baya enerji harcıyor ve zayıflıyor ama bisküvileri yediği için yorgunluk belirtisi göstermiyor.Bitik değil kalkıyor sonra orduyla savaşıyor.

G4 açıp daha önceden enerji harcasaydı Tank saldırısını yaparken o kadar şişkin olmazdı o şekilde yapamazdı.Yediklerini çoktan eritmiş olurdu çünkü.Eritmediğine göre uzun bir süre g4 açmadan bisküvileri yiyip çekilmiş anlamına geliyor bu.Tabii o sırada kraker de hiçbirşey yapamamış ordu kumandanı gibi yönlendirip seyretmekle yetinmiş. :)

Bölümleri okumadımda bir sorum var.
Nami eğer Cracker'in bisküvi askerlerini yağmurla yumuşatıyorsa neden Luffy g4 ile hemen yenmedi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık