Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu mantığa göre o an yağmur yağsa gökyüzü en çok iş yapan taraf olacaktı.:hhh:
Millet büskiveleri bile enerji için yediğini sanarken bu da bana normal geliyor.

Özellikle Luffy'e söyletiyor ki bisküvilerini ne kadar kırsam da yenisini yapabiliyor. Hatta kırdığı bisküvilerden yenisi oluşuyor. Karşısında daha çok büyü gibi bir güç var. Buna karşı Mangaka Luffy'nin orjinalliğini konuşturuyor. Yiyerek bir çözüm bulmaya çalışıyor. Midesindeki bisküvilere etki edemez onlardan yenisini yapamaz. Başka türlüsü de yener. Ama Mangaka'nın da işine gelmiyor bunu BAA'da da gördük. Hordy ile bile bir şekilde savaştırdı Luffy'i. Saklıyor abi gücünü işte.

Millet büskiveleri bile enerji için yediğini sanarken bu da bana normal geliyor.

Özellikle Luffy'e söyletiyor ki bisküvilerini ne kadar kırsam da yenisini yapabiliyor. Hatta kırdığı bisküvilerden yenisi oluşuyor. Karşısında daha çok büyü gibi bir güç var. Buna karşı Mangaka Luffy'nin orjinalliğini konuşturuyor. Yiyerek bir çözüm bulmaya çalışıyor. Midesindeki bisküvilere etki edemez onlardan yenisini yapamaz. Başka türlüsü de yener. Ama Mangaka'nın da işine gelmiyor bunu BAA'da da gördük. Hordy ile bile bir şekilde savaştırdı Luffy'i. Saklıyor abi gücünü işte.

Konuya daha önce de yazdım.Bence şu aşağıdaki nedenler yüzünden dövüş bu şekilde gerçekleşti.

Yeterince güçlü derken bütün klonları aynı anda tekleyecek bir güçten mi bahsediyorsun.Çünkü adam ikisini indirse üçüncü o sırada yolda oluyor.Sayı logaritmik olarak azalsa bile hiçbir zaman 0 olmaz bu şekilde.

E hepsine aynı anda tek atacak adam da bana göre yonko ayarı falan olmalı.En azından amiralden üstün olmalı.Kralın yumruğu gibi geniş çaplı teknikleri olmalı.Bunlar yoksa sabaha kadar uğraşırsın.Ne kadar daha güçlü bile olsan sürekli enerji kaybedersin dayanıklılığın azalır.Zaten kraker de bunun peşindeydi tükenmesini bekliyordu.Adamda öyle bug bir meyve var çünkü Sugar gibi.Kuzan,Akainu gibi geniş çaplı tekniğin yoksa salt yumruklarla ne yapacaksın.

Mangaka da bu enerji kaybı ve sınırsız asker sorununu bu şekilde çözdü.Hadi kraker asıl kuklasının içine girip saldırsa anlayacağım ama tamamen meyve gücü iş yapıyor.Ve bu yüzden ondan daha güçlü biri bile zorlanabilir ona ters gelirse.Bu kişiler kimlerdir Garp gibi sadece yumrukla dövüşen adamlardır.

İlk fırlatma anındaki baskıyı Mangaka resmetmis zaten? Bildiğin çene yamuluyor dis firliyor? Biskuvilerede çarptığı sıra bir kaç dış daha bırakıyor?
Tamam da Luffy bir şey yapmadı ki? Hareket bile edemiyordu o hali ile? Buradan bakış Cracker'in çok güçlü saldırısı kendisine yansımış oluyor?

Soru işareti ne oluyor onu da anlamadım. Dalga mı geçiyorsun?

Tamam da Luffy bir şey yapmadı ki? Hareket bile edemiyordu o hali ile? Buradan bakış Cracker'in çok güçlü saldırısı kendisine yansımış oluyor?

Sadece sana soruyorum dalga geçme anlamında değil.Senin yorumun nasıl anlamında. Nasıl kendi gücünü ona yansıtıyor? Luffy bildiğin yine karnını içine çekiyor orda da bir patlamaya yol açıyor. Onun şoku Luffy'nin kendisine ait. Cracker'in gücüyle ne alakası var?

Cracker Luffy'nin içindeyken dişleri kırılmıyor. İlk askere çarpınca ilk diş fırlıyor. Sonra 3 askerden geçince üç diş çıkmış olarak çizilmiş.

Cracker Luffy'nin içindeyken dişleri kırılmıyor. İlk askere çarpınca ilk diş fırlıyor. Sonra 3 askerden geçince üç diş çıkmış olarak çizilmiş.
Kardeş içindeyken zaten olmuyor. İçinden fırlatması için bir basınç uygulaması lazım di mi? O basınç çene mene bırakmıyor zaten. Sonrasında o klonlara vurunca da yüzü kanlanıyor. Basınç yemiş gibi duruyor ilk kare. Sonrasında direk fiziksel temas yapıyor sert askerlerle o da yüzünün kanlanmasına yol açıyor.

Tekniğin adı bile cannon ball. Bir patlama ile fırlatıyor onu işte.

Kardeş içindeyken zaten olmuyor. İçinden fırlatması için bir basınç uygulaması lazım di mi? O basınç çene mene bırakmıyor zaten. Sonrasında o klonlara vurunca da yüzü kanlanıyor. Basınç yemiş gibi duruyor ilk kare. Sonrasında direk fiziksel temas yapıyor sert askerlerle o da yüzünün kanlanmasına yol açıyor.

Tekniğin adı bile cannon ball. Bir patlama ile fırlatıyor onu işte.
Cracker Luffy'nin karnındayken bi şey yok ve askerin hemen önünde iken yüzü yere bakar şekilde çizilmiş. Hemen peşinden gelen panelde yüzü düzleşmiş ve dişi fırlıyor. Bu sırta alınan bi darbenin etkisiyle olur. Zaten peşine üçünden geçmiş halde çizilmiş ve tekrar bi panelde 3 dişi çıkmış olarak çizilmiş. Buradan çıkan sonuç belli. Adam Tankman içinde resmedilmiş zaten. Fırlatma sonrası da ifadesi belli. Askerin hemen önünde yüzü eğik. Luffy'nin fırlatma gücü yüksek o başka ama diş fırlama ile alakası yok. Askerlere çarpmasa çok daha az hasar alırdı ama belki de denize falan fırlardı.

Luffy o tank saldırısını Cracker üzerine gelmeden de yapabilirdi.Aksi takdirde oldukça saçma oluyor.Birisi hamle yapmadan saldıramayacak o formda demek oluyor ki bu olacak iş değil.Cracker'ın şanssızlığı dibinde bitmesi oldu.Böylece tekniğin etkisini üzerinde daha fazla hissetti kısa mesafede.

Bunun dışında bir fark olduğunu yada olacağını düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık