Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Tüm ada vs Tayfa işte eşleşme şart değil ki. Jack nasıl kapışıyor :D

Bu arada bayağı sokak ağzı ile konuşmaya başlamışsınız o_O
Bizimkiler yenilir o zaman. Sağlam inuyu luffy, sağlam nekoyu zoro alsa bile 2si de bu dövüş sonucu perte çıkar herhalde. Minkler kral haki ile de bayılacak tipler değil. Ayrıca varlıklarını gizleyebiliyorlar ve bu sayede gözlem haki ile ne yapacağını de kestiremiyorsun. Hepsinde yıldırım gücü var. Namini yıldırımı bunlara çizik atmaz. Bu kadar sürüyle adamı anca brook uyutursa bir şansı olur bizimkilerin. Ama ihtimal vermiyorum. İnu merhametli olsa da neko katleder hepsini.

Yami

Bizimkiler yenilir o zaman. Sağlam inuyu luffy, sağlam nekoyu zoro alsa bile 2si de bu dövüş sonucu perte çıkar herhalde. Minkler kral haki ile de bayılacak tipler değil. Ayrıca varlıklarını gizleyebiliyorlar ve bu sayede gözlem haki ile ne yapacağını de kestiremiyorsun. Hepsinde yıldırım gücü var. Namini yıldırımı bunlara çizik atmaz. Bu kadar sürüyle adamı anca brook uyutursa bir şansı olur bizimkilerin. Ama ihtimal vermiyorum. İnu merhametli olsa da neko katleder hepsini.
Ben bunu ankete dökmek istiyorum. Sanırım Konu açacağım :D

O kadar kolay da o işler neden 3 amiral var, sembolik olsun diye mi? Atıyorum Garp tamam ya ben amiral olacağım dese 4 amiral olmayacak mı? Yok 3 tane var bu gün git yarın gel mi diyecekler? Korlardan biri müthiş meyve yese ya da amiral seviyesi biri denizcilere katılsa, amiral koltukları dolu sen 3-5 sene kor olarak idare et mi diyecekler?:D

Mangaka denizcilere o kadar güç biçmiş, istese 7 tane bile amiral yapar ama yapmıyor. Denge olarak 3 taneyi yeterli görüyor. Yoksa piyasada bin tane amiral seviyesi adam yok. Bunlar denizcilerin en büyük gücü, her yonkounun 1-2 amiral seviyesi adamı olsun, ne güzel dünya.
Fuji ve yeşil çocuk havadan geldi ama gerçekten havadan geldi, seriye gökten indi, bunlar var diye etrafta böyle çok adam var diyemeyiz.
Yav Selim anlamak istemiyorsun heralde.
Bak 3 amiral sembolik mi bilmem ama seride bu gücte başka insan var ki Amiral olarak alinabiliyor ne kadar siz inkar etsenizde. Adamlardan 2 kisi eksiliyor ama hemen bir kanun cikarip tamamliyorlar. 3 kisi gitsede tamamlayacaklar bu koltuk boş kalacak değil. Yani bu seviyede adamlar var. Nasil Akainu ve Aokijinin yeri dolduruluyor disardan yine buna benzer bir durumda doldurulacak.

Nasil Garpa istek gönderiyorlar ayni sekilde başkasina istek gönderirler.
Zaten o zamanlar 3 amiral olsa Garpa istek gelmez eksik var ki geliyor.
Yani 3 amirak varken Fuji ve Greenbull yok muydu ortada niye almadilar amiral diye? Gerek yoktu cünkü o 3 Amiral az cok dengeyi sağliyordu. Ama 2 tanesi gider gitmez 1 kanun cikarip 2 kisiyi Amiral yapabiliyorlar çünkü sadece 2 eksik var.
Yani bakiyoruz ki sadece 3 amiral yok seride Amiral olabilecek 2 adam daha cikiyor. Şimdi biri daha gitse herhangi bir olayda sen diyebilir misin o koltuk boş kalir diye? Hükümet bir kanun daha cikarir alir o boşluğu her türlü doldurur.

Yami

Şu CC nin meyvesi harika ama adamda iş yok. O başkasında olsa ortalığı yıkar geçer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık