Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelirler herhalde. Bu saatten sonra bir daha BM'i indirmekle kimse uğraşmaz. :(
Öyle olursa işler fazla kolay olur gibi. Mom'a elvada diyeceğimiz kesinleşir. Zaten 3 tane komutan kaldı. Kraker'in ne olacağı belli değil. Belki 1 ayağı çukurda :) Kraker gitti desek geriye kalıyor iki komutan + Mom.

İnu, Neko, Sanji, Luffy, Jinbei, Carrot, Chopper, Brook, Nami :fool:

@Phoenix

Yok bence de tek yumrukta kafa alamaz Garp.Ama Akainu'dan 2 yıl önce güçlüydü bence de.Yumrukla magma olmasa da bir lazer kadar güçlü hasar verirsin diye düşündüm.

Bir de şu Wb vs Akainu'da birbirilerini 2 yumrukta bitirmeleri bir bana mı mantıksız geliyor.Aynı şekilde Akainu vs Aokiji.Muhtemelen 10 gün dövüştüler hasar veremediler.10. gün sonunda artık birbirlerine 1-2 tane hasar verdiler ve vs bitti.Yani birbirlerine 1-2 darbe de bitirmeleri kötü geliyor bana.Luffy vs Lucci birbirlerine bilmem kaç tane darbe vurmuşlardır.Luffy Dof'u 1 saat dövdü kim bilir kaç tane vuruş yaptı.Ama o seviye de adamlar 2 darbe de bitiyor.Saldırıları her ne kadar güçlü de olsa azıcık darbeyle nakavt olmak bir bana mı kötü geliyor.Sen ne düşünüyorsun ?
O durumu da savunma ile dengelemis iste. Iki kez vurabilmek cok zor o seviye adamlarda. Vursan orayi haki ile kaplayip korunabilir, hasari azaltabilir vs. Cok sikinti yok acikcasi benim acimdan.

karolla

Bobbin momum en güçlü adamı desek, crakerden güçlüdür. Craker g4 ile denk olur mu göreceğiz. Eğer öyle olmasa bile bobbinin g4e denk veya iyi olacağı kesin. Bobbin kılıç ustası ve mihawktan güçsüz desek?

Bobbin momum en güçlü adamı desek, crakerden güçlüdür. Craker g4 ile denk olur mu göreceğiz. Eğer öyle olmasa bile bobbinin g4e denk veya iyi olacağı kesin. Bobbin kılıç ustası ve mihawktan güçsüz desek?
Şu arctan sonra Mihawk'a amiral etmez diyenler nereye kaçacaklar acaba çok merak ediyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum :D

karolla

Bence ara öncesi Zoro'da Haoshoku Haki vardı, ara sonrası Zoro Haoshoku ile şov yapacak diyenlerde oraya kaçsın.
Zoro, balık adam adasında luffye bu kadarını yapamasa yeni kaptan arardık dediğinde, demekki zoroda 2 tip haki var diyip de taşa tutulan benim. O zaman tüm forum yok öyle birşey bırak fanlığı diyordu :D Adam luffynin koka yaptığını görmüştü. Hiç çıkıpta haki kullanabiliyor dememişti o zaman. Neden? Çünkü kendisinde de vardı. Ama housaki hakiyi yapınca bu kadarını da yapsın dedi. Buradan 2 sonuç çıkar, beni geçmesi için zaten bu hakiye sahip olmalı demeye getirdi. Bir diğer anlamı da bende de kral haki var, luffyde olmasaydı onu kaptan kabul etmezdim. Yani ucu açık bir durum söz konusu. Bana sorarsan şuan kral hakisine ne var derim ne de yok. Ama zoronun gücünü yorumlarken kral haki sahibi olmadığını varsayarak yorumlarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık