Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin bi falsosunu yazınca, ama Zoro şöyle böyledir demeleri çok hoş değil mi :bilmem:
Zoroyu araya sokan kendisi la. :oleyo2: Vay arkadaş önünü ardını bilin bari.
Nereden baktığına bağlı. Kimine göre Zoro yanlış yaptı kimine göre tayfası için gururunu arka plana atarak adamlık yaptı. Böyle tartışmalı bir konuyu hemen her arc düşmanı tarafından esir alınacak kadar ezik, kendisinin yarısı kadar güçlü olmayan insanlara yenilecek kadar rezil bir karakterle karşılaştırmam bile :ehe:

Gerçekten de güzel kabullenmiş ölümü. :D Burada ölemem ulan diyerek aslında ölümü kucakladığını söylemek istiyordu xD
:D En azından içinden söylenmiş dışa vurmamış Zoro.Bu kısımların detaylarını unutmuşum sanırım tekrar bakayım.Zoro ilk konuşmasında luffynin teklifini kabul etmek istemiyordu en başta diye öyle yorumlamıştım.Mangayı baştan okuyayım en iyisi hep üşeniyorum.Eskilere bakmayalı yıllar oldu.

Zoro'dan bahseden yoktu ortada :D Luffy şöyle böyle denildiği için çıkıp Zoro'da böyle şöyledir dediniz :hhh: Aç baştan oku yorumları göreceksin.
Ha Luffy şöyledir böyledir diyenlerin bir kısmı Zorocudur dersin katılırım ama tamamı Zoro'cu değil o yüzden bence sadece Zoro üzerinden bir savunma eksik kalır :bilmem:
Dostum bu adam eleştiriyorsa ona aynı durumu eleştiremediği Zoro örneği gösterilir ki çelişkisi ortaya çıksın. Ama ona da kurp bulmaya çalışırsa daha fena bir şekilde göze batar. Bu bu kadar basit.

Tayfada Zoro hariç bütün karakterler hatta Law bile Luffy'nin birini yenmesi sayesinde kurtuluyor.Bir nevi arcın prensesi rolüne bürünüyor.
Zoro'da ise bilerek tutsak oluyor ve arc bosu diyebileceğimiz Morgan'ıda kendi indiriyor. Zoro burada da farkını belli ediyor.

Tayfada Zoro hariç bütün karakterler hatta Law bile Luffy'nin birini yenmesi sayesinde kurtuluyor.Bir nevi arcın prensesi rolüne bürünüyor.
Zoro'da ise bilerek tutsak oluyor ve arc bosu diyebileceğimiz Morgan'ıda kendi indiriyor. Zoro burada da farkını belli ediyor.
Lucci'yi kim tuttu Enies Lobby'de Alabasta arc'ta içlerinde Zoro'nun da olduğu kafile sen olmazsan Crocodile'ı kim yenecektir demiştir. Skypea'da Luffy olmasa hepsi geberiyordu.... diye gider bu.

O mesajdan öncesi var :D farkındaysan adam gönderdiğin mesajda bile bişeylerin savunmasını yapıyor :artiz: Tartışmayı takip ediyorum ben, sen kimi kandırıyorsun :hıh:
İşi gücü Luffy'ye laf atıp Zoroyu önüne koymaya çalışan adam Luffy esir düştü bu rezillik vs havasına girince aynı şeyi Zoro da yaşadı dedi hacıgarp. Bu kadar rezil bir şeyse yere göğe koyamadığın adamı nereye koyacaksın diye ki bunda da haksız değil. Peşine Zoro aslında şöyle böyle diye kıvırmaya çalıştığı yetmedi Luffy'ye rezil ezik falan dedi. Kusura bakma da sabaha kadar dalga geçerler bu mantıkla. :)

:D En azından içinden söylenmiş dışa vurmamış Zoro.Bu kısımların detaylarını unutmuşum sanırım tekrar bakayım.Zoro ilk konuşmasında luffynin teklifini kabul etmek istemiyordu en başta diye öyle yorumlamıştım.Mangayı baştan okuyayım en iyisi hep üşeniyorum.Eskilere bakmayalı yıllar oldu.
En azından beni çözün dövüşelim demiyor :artiz:
@Sakata Gintoki verdiği örnekle kıyaslarsak esir düşme sebepleri farklı, ve bunları geçersek Zoro balıkadam adasında bile bi kafese kapatılıyordu, daha sonra bayıltılıyordu vesaire vesaire seneryo için gerekli şeyler bunlar Oda'yı böyle kabul ediyoruz :good: (Luffy için söylediklerim geçerli tabi)

Herkes birbirine bunu tavsiye eder ama kendisine tavsiye edeni ilk defa görüyorum tebrik ederim :)
Her kelimeyi okuyan herkesin hatırladığını pek sanmıyorum.Açar bakar sayfaya o şekilde görür detayları.Ha hatırlayan vardır tabii ama bu biraz okuma sayısı ve verilen önemle alakalı.Ne kadar düşkünsen o kadar çok aklında kalır.O açıdan benim için bir bleach değil.Gerçi bittikten sonra o da yavaş yavaş hafızamdan siliniyor gibi. :/

En azından beni çözün dövüşelim demiyor :artiz:
@Sakata Gintoki verdiği örnekle kıyaslarsak esir düşme sebepleri farklı, ve bunları geçersek Zoro balıkadam adasında bile bi kafese kapatılıyordu, daha sonra bayıltılıyordu vesaire vesaire seneryo için gerekli şeyler bunlar Oda'yı böyle kabul ediyoruz :good: (Luffy için söylediklerim geçerli tabi)

O zaten saçmalık.Luffy gibi yarım akıllı dışında kimse o lafı etmez.Adam yada kadın da salaktı zaten salacak gel bir iki el okey atalım diyecek. :D İşte bu zihniyet kk olacak bu kafa yapısının değişmesi lazım ama hala olgunlaşmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık