Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Op'de bu artık daha fazla göze sokulmaya başlandı. Ya şimdi Naruto bu konuda daha iyi oldu, hep çevresinde bir Jiraiya ya da başkaları hiç olmadıysa Kyuubi chakra verdi.

Moriah bakıyorum, tüm tayfa Oz'a girdi. Gölge aldı, tam yerinde geçici up oldu. Lucci dişine göreydi, çok temizdi. Enel desen antisi ve mantıklıydı. Croco bir kazaydı, Ace aradan çıkarsa daha güzel olurdu. En çok sevilen İd ve Mf farklı olmasından ziyade hep dışarıdan desteklendi. Mf bitti, bu yardım olayı bitti.

Şimdi en tehlikeli yerde geziyoruz ama Nami banyo yapacağım diye söyleniyor. Ya ana karakter ve ekibi biraz daha güçlü olacaktı ya da dışarıdan güzel bir şekilde desteklenecekti. Ceaser'a esir düş, ona buna esir düş olmuyor. Lufy ve Dofy gazozuna düello atmıyor ki, diğerleri karışmıyor ama sözde.

Birde işin k. haki kısmı var ki ben oraya daha çok takıldım zaten. Kimse kullanması gereken yerde kullanmıyor ya da yetersiz diyeceğim artık. Sırf bizi şaşırtmak için mangasındaki karakterleri eziyor. Kienmon'un gövdesiyle baş edemeyen Brook komutanın yanından geçip odaya giriyor. Tek bir örnek değil, chunin seviyesi adamların kage seviyesi kişilerin yanında istediğini yapmaları.

Dof'un iki hareketine kitlenen Sanji yarın yonkou komutanı alırsa şaşırmam.

Yani sırf Jinbei Luffy'ye kan versin diye Hordy bu çocuğun b. hakisi delmesin.

Bu konulara çözüm üretme de değil artık biraz daha işin ciddiyeti olsun. Yoksa Luffy Craker'i gömer, Craker onun dengi değil ama sonrasında yok yemek yemeyeceğim hop esir düş falan sarmıyor.
Güzel yazmışsın,harfi harfine katılıyorum.

"850. sayısı aralık ayının son haftasında yayınlanacak. 2017'nin ilk haftası da ara vereceği için 851. sayıyı da 12 ocak gibi okuyabileceğiz."

[Alıntıdır]

"850. sayısı aralık ayının son haftasında yayınlanacak. 2017'nin ilk haftası da ara vereceği için 851. sayıyı da 12 ocak gibi okuyabileceğiz."

[Alıntıdır]
24 Aralikta 850 gelecek. 7 gün sonra da yeni yıl tatili. Hadi bu sebeple 1 hafta cikarmasalar Ocağın 7 sinde gelmesi gerekmiyor mu. :/

@Sakata Gintoki
Ne babaanneymiş arkadaş. Kadın Op'un kaderini değiştirdi resmen. :S

@Daredewill
İlk kez Op'u eleştirirken seni bu kadar ciddi gördüm. :/ En ufak bir trolleme falan yok yazında.

Söylediklerinde haklılık payın var. Lakin biraz da problem bizde. Sineğin kanadından yağ çıkarıyoruz. Sadece eğlenmek için takip etsek bu kadar göze batmazdı hatalar. Aslında diğer seriler için de geçerli bu durum.

Misal Ft... Ben bunun animesini harika müzikleri ve gaza getiren dövüşleri için izlemiştim. Güç dengesi falan yalan dolandı, senaryo da eh iştelikti ama beklentim bunlar değildi zaten. Bu yüzden keyif alarak izleyebilmiştim. Yani olay biraz kişinin bakış açısına bağlı oluyor. Benim gözüme çarpmayan bir durum diğeri için seriyi bırakma sebebi olabiliyor.

Ek olarak Op çok uzun yıllardır devam ediyor. Oda karakterleri ve senaryoyu sunabileceği her şekilde sundu zaten. Karakterleri tanıyoruz, olayları tanıyoruz. Dolayısıyla bir yerden sonra bizi bazı şeyler şaşırtmıyor doğal olarak.

Neyse işte, Op kesinlikle kusursuz değil ama bunca yıla rağmen hala istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Bu büyük bir başarı deyip takip etmeye devam ediyorum, devam ediyoruz. Ömürlük seri işte ne güzel. :/

Ek olarak Op çok uzun yıllardır devam ediyor. Oda karakterleri ve senaryoyu sunabileceği her şekilde sundu zaten. Karakterleri tanıyoruz, olayları tanıyoruz. Dolayısıyla bir yerden sonra bizi bazı şeyler şaşırtmıyor doğal olarak.

Neyse işte, Op kesinlikle kusursuz değil ama bunca yıla rağmen hala istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Bu büyük bir başarı deyip takip etmeye devam ediyorum, devam ediyoruz. Ömürlük seri işte ne güzel. :/
Bi de tabi bunca eleştiri ve uzun yıllara rağmen hala en yakın rakibini ikiye katlıyor seri. Sadık okuyucularının olması başka ama hala daha 6 milyon fark oluyorsa bu seri herkese rüştünü ispatlamış olmalıdır.
Eksikleri var ama şu an için bu kadar uzun soluklu ve takipçisi bu kadar fazla başka bi seri yok. Kabul etmeliyiz ki manga alemi için efsane olmuş/olacak bi seriye denk geldik.
Yiğidi öldür hakkını yeme.

Bi de tabi bunca eleştiri ve uzun yıllara rağmen hala en yakın rakibini ikiye katlıyor seri. Sadık okuyucularının olması başka ama hala daha 6 milyon fark oluyorsa bu seri herkese rüştünü ispatlamış olmalıdır.
Eksikleri var ama şu an için bu kadar uzun soluklu ve takipçisi bu kadar fazla başka bi seri yok. Kabul etmeliyiz ki manga alemi için efsane olmuş/olacak bi seriye denk geldik.
Yiğidi öldür hakkını yeme.
Öyle elbette. Gerçi kimse de hakkını yemiyor ama olsun. :/

Geçenlerde de yazdığım gibi bana göre tek eksiği sertlik. Ölüm ve şiddet biraz daha fazla olmalı. HxH'ı özel yapan şeylerden birisi buydu mesela. Shounen ama seinen özellikleri de vardı. Geçti gitti ama. Bu saatten sonra değişmez Op.

Öyle elbette. Gerçi kimse de hakkını yemiyor ama olsun. :/

Geçenlerde de yazdığım gibi bana göre tek eksiği sertlik. Ölüm ve şiddet biraz daha fazla olmalı. HxH'ı özel yapan şeylerden birisi buydu mesela. Shounen ama seinen özellikleri de vardı. Geçti gitti ama. Bu saatten sonra değişmez Op.
HxH deme bana. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık