Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ana karakter olsa belki manga 2 katına yakın satardı.Bu bir gerçek :) Adam indirme yerine asıp keserdi Zoro.Hunter x hunter ile şimdiki op tek potada erir manga mükemmele evrilirdi Zoro farkıyla.
Yalnız bu söylediğinle Zoro'nun ana karakter olup olmaması arasındaki bağlantıyı kuramadım. :/ Oda istese şimdi de asıp kestirirdi Zoro'ya. Şimdi yapmıyorsa ana karakter olunca neden yaptırsın ki? Bebe şebe etkilenmesin diye ana karaktere içki içirmiyor sen nelerden bahsediyorsun. :S

Zoro ana karakter olsa belki manga 2 katına yakın satardı.Bu bir gerçek :) Adam indirme yerine asıp keserdi Zoro.Hunter x hunter ile şimdiki op tek potada erir manga mükemmele evrilirdi Zoro farkıyla.
Hatalı bi çıkarım. Zoro kadar kasıntı ana karakter olan serilerden tiksinirim. Genelde de yan karakterler muazzam değilse ilerlemem. Zoro One Piecete olmasa benim için pek farketmezdi. S.n.s.daki Erina ve OPteki Zoro. Olsa da olur olmasa da karakterler benim için.

Yalnız bu söylediğinle Zoro'nun ana karakter olup olmaması arasındaki bağlantıyı kuramadım. :/ Oda istese şimdi de asıp kestirirdi Zoro'ya. Şimdi yapmıyorsa ana karakter olunca neden yaptırsın ki? Bebe şebe etkilenmesin diye ana karaktere içki içirmiyor sen nelerden bahsediyorsun. :S
Zoro ana karakter olunca farklı olurdu.Kestiği sağ kalmazdı.Kılıç ustası bu yumruk atarak nam yapmıyor.İnandırıcılığı olması lazım.Yüzeysel kesiklere kimse adamı kk yapmazdı.Oda da ona göre hareket ederdi.Hatta seri gintamaya bile dönebilirdi.Açık seçik sahneler sansürle dolabilirdi. :D

Zoro ana karakter olunca farklı olurdu.Kestiği sağ kalmazdı.Kılıç ustası bu yumruk atarak nam yapmıyor.İnandırıcılığı olması lazım.Yüzeysel kesiklere kimse adamı kk yapmazdı.Oda da ona göre hareket ederdi.Hatta seri gintamaya bile dönebilirdi.Açık seçik sahneler sansürle dolabilirdi. :D
Ana karakter değil diye mi rakiplerine jilet çiziği atıp bırakıyor diyorsun yani? Farklı bir bakış açısıymış. :D O zaman bu bakış açısıyla en iyi kılıç ustası da olamaz Zoro. Malum yüzeysel kesikler atıyor hep. İnandırıcı değil. :S

Şimdi kestikleri niye ölmedi ya da kimin kestiği öldü de ona yordun? Çok yanlış yerden girdin konuya. :)
Halamın ..... dayım olurdu misali.
Amcam :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık