Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimler öyle yaptı bilmiyorum ama genelde Ace Rogerın oğlu diye başlayan tartışma e Luffy de kilimcinin kör oğlundan gelmiyor şeklinde cevaplanırken bu söylenir.
Ace emir-eri olmuş bi adam. Biraz düzgün tarafları varsa o da Luffy sayesinde kazandırılmış. Luffy ile aynı potansiyelde olmadığı gibi Rogerın mirasını yüklenecek bi çapı da yoktu. Yani işi soya sopa vurmaya gerek yok ama illa birileri soyu sopu karıştırıp Ace Rogerın oğlu diye potansiyelini Luffy'den üstün görürse birileri de der ki; "Dragon, Garp size yetmiyor mu?".
Git Luffy'nin hayatını tekrar izle Shanks'a yalvaran ben değildim tayfaya girmek için :bilmem: Gel seni miçom yapacam yada bir kaç yıl geçsin gelip seni alırım dese, Luffy kendi tayfasını mı kuracaktı ?
Boş boş hikayelerle adama yüklenmeyin bi zahmet :artiz:

Git Luffy'nin hayatını tekrar izle Shanks'a yalvaran ben değildim tayfaya girmek için :bilmem: Gel seni miçom yapacam yada bir kaç yıl geçsin gelip seni alırım dese, Luffy kendi tayfasını mı kuracaktı ?
Boş boş hikayelerle adama yüklenmeyin bi zahmet :artiz:
7 yaşındaki çocuğun Korsan olmak istemesi bile başlı başına bir cesaret örneği. Ki 7 yaşımndaki çocukla 20 yaşında Ace'i kıyaslamaya kalkışman bile hatadır.

Ace'in kendi lafı var ortada. Daha neyinden bahsediyorsunuz? Aynısını Zoro'da söylüyor. Adamın kendi lafları ortadayken onda da başka tür yorumlar yapıyorsunuz.

WB'ye bile sergilediği kısa sürelik bir performansla kendisinin o sorumluluğu yüklenecek kişi olduğunu gösteriyor. WB niçin Luffy'e sen de ona sahipsen göster bana D.nin iradesini diye? Göstermedi mi? WB sonda neden Luffy'i işaret ederek öyle konuştu? Öncesinde Ace'in sözleri? Her şey ortadayken Ace KK olurdu demek, tamam siz onu kendi KK'nız yapın.:D

Şimdi de Luffy Roger in reenkarnasyonu mevzuu çikti.Roger onune geleni çatir çutur dovup geberten biri.Luffy gibi zibilyon tane yardimla bir seyler yapmis adam degil.Roger in reenkarnasyonu Kid dir.

Roger'ın reenkarnasyonu felan değil Luffy. Benzer kişilikleri var sadece. Bu noktada bu olabilecek bir şey. Aktarılan irade olayının bahsi çok geçiyor. Bu noktada Roger'ın iradesinide almış olabilir. Luffy Roger'ı aşacak biri zaten. Roger'ın 52 yaşında yaptığını yapacak belki de 20 küsür yaşlarında yapacak biri. Roger'ı da aşacak yani.

Roger önüne gelen çatır çutur yendi de. Neden 52 yaşında KK oldu?

Roger'ın reenkarnasyonu felan değil Luffy. Benzer kişilikleri var sadece. Bu noktada bu olabilecek bir şey. Aktarılan irade olayının bahsi çok geçiyor. Bu noktada Roger'ın iradesinide almış olabilir. Luffy Roger'ı aşacak biri zaten. Roger'ın 52 yaşında yaptığını yapacak belki de 20 küsür yaşlarında yapacak biri. Roger'ı da aşacak yani.

Roger önüne gelen çatır çutur yendi de. Neden 52 yaşında KK oldu?
irade olarak belki ama guc bazinda gececegini sanmiyorum ben.Yeni nesil eskiyi gececek diye bir kaide yok benim acimdan.

@Gannicus

Fanlik da yapalim azcik

irade olarak belki ama guc bazinda gececegini sanmiyorum ben.Yeni nesil eskiyi gececek diye bir kaide yok benim acimdan.
Roger'ın yapamadığını yapacak olması Roger'ı aşacak olduğunu gösteren bir olgu olacak. Bu eski sevdasını bırakın. Şu anki çağ çok daha fazla rekabet içeriyor. Çünkü bizzat bunun olmasını isteyen sağlayan kişi Roger oldu.

Roger-Wb gibi adamları insanlığın zirvesi olarak görüyorum bu seride. Daha üstü yoktur muhtemelen. Ha yine işin şu boyutu var. Ya Roger hasta olmasaydı? Oda çıkıp hastalık Roger'ın gücünü etkilemedi derse orası ayrı elbette.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık