Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BigMomın ve tayfasının tasarımlarını seven sayılı kişilerden biriyim sanırım. Benim epey hoşuma gitti özellikle Baa, PH ve Dressrosadan sonra Zou+BigMom ilaç gibi oldu bence.
Ey @Raiden bu kadar da gömülecek ne buldun, varsın şapkaolsun bulutta ne olacak? Ne güzel bi hafta ağlatıyor bi hafta heyecanlandırıyor.
Senaryoya lafımız yok sayın Sakata. :/ Çizimlerde sıkıntı var sadece. O da düzelecek diye düşünüyorum.

MDL_Roronoa

Coby şimdi minimum şunları yapıyordur. 3 Türlü haki de çıkarsa vay anam vay. İyi de bir zoan meyvesiyle uçacak inşallah. :/

MDL_Roronoa

Big mom ile teach evlenmeli, ikisi de çirkin, ikisi de rahatsız. Doğan çocuğun ismine de korsanlar kralı koysunlar.

Öylesine Bm'nin ilk gösterildiği bölüme baktım 2-3 bölüm sonrasına geçtiğimde Shirahoshi ye bir daha ki gelişimde seni gerçek ormana götüreceğim deyip söz veriyorlar. Söz verilirse ölsen bile tutman gerekir deyip ölümü vurguluyorlar sonra bütün tayfa söz veriyor Franky'de tık yok. Acaba diyorum kaido canını yakacak mı tayfanın ?

Manga karesini de şöyle atayım :)

Birinin öleceğini düşünüyorum bende , zira bu halleri ile hala güçsüzler. Kimse ölmezse ben ne anladım Kaido nun zalimliğinden. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık