Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu mangada ninjaların yeri yok. Kakashi gibi tipi olan bir karakterin hiç yeri yok. Komik ve garip tipli adamların olduğu bir seri bu, karizmatik yüzü olan adamların sayısı 10'u bulmaz.
Ninjaların yeri varda.Kakashi benzeri birini göremeyiz.Karizmatik yüzü olan bence çok kişi var.Basil hawkins bile karizma bana göre :D

Şöyle canavar gibi bir ninja katılsa tayfaya fena olmaz.
Az konuşan, bir çok ninja tekniğine hakim, olur olmadık zamanlarda sağda solda beliren, haki yükleyerek kunai kullanan, kakashi gibi tipi olan(yüzü gözü kapalı) ninja karakterine uygun biri olsa süper olurdu.

Ninja nedir arkadaş hadi Samuray desen neyse :artiz:

Şöyle canavar gibi bir ninja katılsa tayfaya fena olmaz.
Az konuşan, bir çok ninja tekniğine hakim, olur olmadık zamanlarda sağda solda beliren, haki yükleyerek kunai kullanan, kakashi gibi tipi olan(yüzü gözü kapalı) ninja karakterine uygun biri olsa süper olurdu.

Kakashi deyip hayalini küçültmeseydin keşke. :(

Ben şu an görünen haliyle Cracker, Luffyi alırdı diyorum. Gidip saçma sapan bahaneler üretiyorsunuz yok meyvesi şöyleydi böyledi, böyle kullanıyordu. E kullanıyor evet size ne? O savaş gücü sayılmıyor mu yani? Sanki herifin yetenek beğendirmek gibi derdi var ulan çok saçma ya.

Whitebeard & Kuzan
vs
Kaido & Sakazuki.

Güzel konu olur.
Kaidoya counter pick koydun yani. Bence Kaidoya en ters meyverler Hie Hie ve Ope ope.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık