Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arcı yonko düşecek diye ayarlarsan her yonko düşer.Vivre kart diye avantaj ver sonra da Prometheus ile Zeus'u yok etsin luffy Mom'un gücü baya düşer.Eh Shanks'ın da kılıcını falan çaldırtırsan elbet o da düşer ama yapmıyor mangaka tabii.Belki ileride Kid ittifakına yaptırır da Luffy sinirlenip ittifaka tek başına dalar.

Arcı yonko düşecek diye ayarlarsan her yonko düşer.Vivre kart diye avantaj ver sonra da Prometheus ile Zeus'u yok etsin luffy Mom'un gücü baya düşer.Eh Shanks'ın da kılıcını falan çaldırtırsan elbet o da düşer ama yapmıyor mangaka tabii.Belki ileride Kid ittifakına yaptırır da Luffy sinirlenip ittifaka tek başına dalar.
Biz Wb korsanlarına çöp diyorduk ama en iyisi onlar çıkabilir. Mom'ın adamları yalan çıktı. 4 komutan vardı ikisi gitti.

Biz Wb korsanlarına çöp diyorduk ama en iyisi onlar çıkabilir. Mom'ın adamları yalan çıktı. 4 komutan vardı ikisi gitti.
En iyisi onlar zaten o yüzden savaşta kafa tuttular baya.İva diyordu en güçlü korsan tayfası diye.Shanks ekibine bakma sen %20 hava civa cips paketi gibiler. :D Öyle artist takılıp poz vermekle en güçlü tayfa olunmuyor. :)

En iyisi onlar zaten o yüzden savaşta kafa tuttular baya.İva diyordu en güçlü korsan tayfası diye.Shanks ekibine bakma sen %20 hava civa cips paketi gibiler. :D Öyle artist takılıp poz vermekle en güçlü tayfa olunmuyor. :)
Yonkou hariç tayfasnın bir ağırlığı olmuyor. 2 çaylak 2 komutan alıyor. Novalar birleşse kaptanlar hariç 2 yonkou tayfasına beden olurlar gibi geliyor. Gerçi novaların tayfaları da çöp. Law'ın tüm tayfası Zou adasındaydı ama hiçbir varlık göstermemişler, ilerde büyük korsan diye yedirir bize o tayfayı. :)

Ben demiyorum mangaka kendisi diyor Akainu mu Kaido bile anneler kadar korkunç değildir gibisinden konuşuyor.Adam kendisi kıyaslamıyor Akainu ile çünkü kulvarları farklı.Açıklamasına göre şu an zirve isim Kaido.Teach ve Luffy onu geçene kadar öyle gözüküyor.
Valla senin yorumlarını çok beğeniyorum düşündüklerimi anlatıyorsun E.Oda bile kendisi açıkladı Luffy yonkou seviyesine geldiğinde bile yumrukları ile yenemiyecek bu herifi diye Kaido,Beyazsakaldan sonra ap ayrı bir seviye be adam " İmmortal" daha ne olsun katliamın dibini yapar.

Artık çıkalım şu arctan da biraz Beast Korsanlarını görelim.

Ben BigMom işlenir, dünya masalları felan E.oda coşturur diye düşünüyordum
Adam gitti Zeus diye Calliou şapkalı bulut çizdi. Tuhaf ve itici tipler hep.

Eminim gidip samurayları ve ninjalari da raizo gibi yamuk yumuk cizecek.
Bence sağlam Samuraylar çizecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık