Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
önce resimleri vereyim sonra açıklarım.

burda en alttaki işaret kaidonun bayrağı olabilir mi? bir garip gibi.

birde
:

burda oğlumu kurtarmaya geldim dedikten sonra sanjinin ifadesi değişiyor. bu bana sanki odanın şimdiki bölümlere hazırlığı o zamandan başlamış gibi olduğunu anlattı. tabi başka şekilde yorumlayan vardır.

Yonkouları saymadım :)

Sıkıntı şurdan kaynaklanıyor. Mingo'nun serideki yeriyle gücü karıştırılıyor. Bir amiral Mingo'dan güçlüdür ama bu onun kadar önemli olduğu anlamına gelmez. Bazı arkadaşlar Mingo'nun konumu ve önemiyle ezmeye çalışıyor karşısındaki karakteri. Direkt olarak değilse bile dolaylı olarak bilinçaltında yatan düşünce bu.
Mingo diyerek sen aşağılayarak bakıyorsun zaten bakış açını gösteriyor.Toplam 3 amiral dedim biri filo amirali ya meydan okudu yada saldırıdan çıktı.Üzerine de kuzan amiralleri gönderin dedi.Yani garanti olsun diye en az 2 amiral diyor. :) Böyle bir adamdan bahsettiğini unutma küçümserken.

Sorun çoğu karakterin seri sonu Amiralleri geçeceğinin düşünülmesi.
Zoro geçer bir ihtimal yeni jenerasyon dan Kid veya Law. Sabo birde. ( Law ile Kid de zor birazda )

Su an mevcut karakterlerin hiçbiri o gücü geçemez.

Unutulmasın Sengoku kendi devrinin Amiraliydi , Garp ta keza öyle.

Bu adamlar öyle dünkü çocukların gelipte aşacağı bir basamak değil.
Bu yakında net anlaşılacak.

Sorun çoğu karakterin seri sonu Amiralleri geçeceğinin düşünülmesi.
Zoro geçer bir ihtimal yeni jenerasyon dan Kid veya Law. Sabo birde. ( Law ile Kid de zor birazda )

Su an mevcut karakterlerin hiçbiri o gücü geçemez.

Unutulmasın Sengoku kendi devrinin Amiraliydi , Garp ta keza öyle.

Bu adamlar öyle dünkü çocukların gelipte aşacağı bir basamak değil.
Bu yakında net anlaşılacak.
Gel de bunu anlat işte. Law'dan da ümidim yok. Kendine inansa gerekirse bir 3-5 sene daha bekleyip Dof'un ipini kendi çekerdi ama ittifaka bel bağlayarak seviyesini belli etti.

Aizen

Animede bu sahne atlanırsa sevinirim. Toei bir kaos yaratabilir.

Yonkouları saymadım :)

Sıkıntı şurdan kaynaklanıyor. Mingo'nun serideki yeriyle gücü karıştırılıyor. Bir amiral Mingo'dan güçlüdür ama bu onun kadar önemli olduğu anlamına gelmez. Bazı arkadaşlar Mingo'nun konumu ve önemiyle ezmeye çalışıyor karşısındaki karakteri. Direkt olarak değilse bile dolaylı olarak bilinçaltında yatan düşünce bu.
Bu bir dovus mangasi degil ki.Dovus mangasi olsa haklisin kim guclu ise o yasar gucsu ise ya hizmetine girer ya da olur.
Bu manga baska bir boyut.Gucun olmasa da bazi seylere hukmedebiliyorsun ki spandam kapi gibi duruyor gozumuzun onunde.Gercek zamanli deyimi uygun olurmu bilmiyorum ama gunumuz dunyasi ile direk baglantisi var.Politika gucten daha onemli olabiliyor.
Doff un durumunu dusun.Law bu adami indirmek icin hayatini harcadi nerdeyse.Ya amirale yedirecekti ya yonkouya.Doff ikisinden de kurtulacak kadar guclu degil ama politika isin icine girince isler nasil degisti gorduk.

Bu arada Law kim de amiral seviyesi olacakmis.Seri sonunda bile Doff u alamayacak bir ezik kendisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık