Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Kaidounun tayfasının uzaktan gözüktüğü bir fotoğraf vardı orda 3 tane adam göze batıyordu.
Aslan,Boğa ve Mamut.Mamut olan sanki o resimde 3. adam gibi duruyordu. Onu kim olduğunu zaten öğrenmiş olduk. Yani bence Kaidounun 2 adamının meyvesi Boğa ve Aslan.
Tahminlerime gelelim ki bence tutma ihtimali gayet yüksek.
Kaidou en güçlü Zoan yani ejderha meyvesi yemiş. Bu zaten mistik Zoan meyvesi açıklamaya gerek yok kendine özel birkaç gücü daha vardır.
Sağ kol yani King adınada yakışır bir şekilde aslan meyvesi yemiş. Kılıç ustası olabilir Zoronun rakibi olacaksa.
Sol kol yani Queenin bayan olmasını bekliyorum doğal olarak. Boğa meyvesi olduğunu düşünüyorum.
Ve Jack zaten mamut meyvesine sahip fazla söze gerek yok.

Moria Dövüşünü hayal et yerine başkalarını dövüşütürür işte önce. Sonra da kendine gelirse sıra artık ben gelcem derse tabi yumruk tekme falan vurur yapar bir şeyler Moria'nın upgradelisi olur dövüş işte. Moria'nın yonko seviye versiyonu.:(

Benim bu arctan tek hayal kırıklığım Mom'un meyvesi bari doğa ana falan olaydı daha şekilli olurdu. Çok basit kaçtı bence meyvesi.:(
Hayal edemiyorum işte Moria daha cool kalıyor. Meyvesi falan güzeldi Morianın da aynen bu BMın

@yyolcu harbiden komik geliyor .s

Wano için olması en muhtemel dövüş Zoro vs. Shogun; İnu-Neko vs. Jack. Sanji kaplanla da karşılaşabilir boğayla da.

Olmasından korktuğum şey Dof Vol 2.

Luffy-X-Drake vs. Kaido :(

Zoro yu niye direk arc bossuna bağlıyorsunuz. Shogun Wanonun boss u olacak. Yani sırf samuray ve kılıcı var diye mi ?

Wano'nun bossu Kaido olur.Luffy,Law,Drake eğer olursa Kid vs. Kaido'yla muhattap olurlar.Shogun yüksek ihtimalle Zoro'nun.

Bir de muhtemelen İnu,Neko vs Jack olucak.İkisinin de sağlam hali Jack'le aynı ayardalar nerdeyse.Her ne kadar ikisinin de bir uzvu olmasa da şu gizli kozları var.Bu kozları cidden daha vahşileşip güçlenmek gibi bir şeyse vs değil bildiğin tek taraflı dayak olur heralde.O vs nasıl olucak acaba.

Benim anlamadığım. Big Mam o meyve ile nasıl Luffy ile dövüşecek düşünemiyorum. Luffy nin yıllarını falan çalsa diyeceğim de BM ın zıplayıp ya da tekme atması biraz garip olurdu yani ne bileyim. Elleriyle yumruk atacak ya da meyvesi ruh meyvesi mi neyse ne işe yarayacak bilmiyorum.
Etrafa saldığı ruhlar artı kendi dövüşüyordur. Bide o asit akan koca ağız boşuna çizilmedi :D

Bu arada Kaidounun tayfasının uzaktan gözüktüğü bir fotoğraf vardı orda 3 tane adam göze batıyordu.
Aslan,Boğa ve Mamut.Mamut olan sanki o resimde 3. adam gibi duruyordu. Onu kim olduğunu zaten öğrenmiş olduk. Yani bence Kaidounun 2 adamının meyvesi Boğa ve Aslan.
Tahminlerime gelelim ki bence tutma ihtimali gayet yüksek.
Kaidou en güçlü Zoan yani ejderha meyvesi yemiş. Bu zaten mistik Zoan meyvesi açıklamaya gerek yok kendine özel birkaç gücü daha vardır.
Sağ kol yani King adınada yakışır bir şekilde aslan meyvesi yemiş. Kılıç ustası olabilir Zoronun rakibi olacaksa.
Sol kol yani Queenin bayan olmasını bekliyorum doğal olarak. Boğa meyvesi olduğunu düşünüyorum.
Ve Jack zaten mamut meyvesine sahip fazla söze gerek yok.

Bahsettiğin resim bu mu
kaplan bu arada aslan değil.

yanlız hepsi ayrı bir canavara benziyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık