Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Daha çıkarım olduğunu belirtmedin diyorsun. Ben yazıyorsam benim düşüncelerimdir.

Evet. Onlarda tayfalarıda yakın güçte. Aşırı fark olsa denge sağlanamaz. Bunlarda güç açlığı var. Gelişmeye ve güçlenmeye çalışmalarına bakarak bunu söyleyebilirim. Bunu Luffy ve Kid gibi çaylakları daha çok ezmek için yapmıyorlar herhalde. Ve bellli ki bir diğerini aşırı geçememiş. Geçtiğinde olanlar olacak zaten yonkolar arasında.

Sana bazı şartlar oluştuğunda vslerin günlerce sürdüğünü nedenleri ile anlattım. Shanks ve Kaido'da bu şartları sağlıyor. Ve Oda hep günlerce dövüştü diyerek karakterleri parlatıyor. Bu ikisinin vssini iki günde sonuca bağlamış olması bana göre imkansız.
Bir takım saçma sapan oluşturduğun şartlarla bir onermeyi dogrulamaya çalışarak saçmalamanın dibine vurdun resmen.
Net bir şekilde yonkouların dövüşü 2 günden fazla sürer dedikten sonra bunu dogrulayamazsın boşuna uğraşma.
Çünkü elindekilerle ulaşabileceğin bir sonuç değil bu.
Neyse şu saçma konu uzamasın iyi geceler sana uykum geldi.

Bir takım saçma sapan oluşturduğun şartlarla bir onermeyi dogrulamaya çalışarak saçmalamanın dibine vurdun resmen.
Net bir şekilde yonkouların dövüşü 2 günden fazla sürer dedikten sonra bunu dogrulayamazsın boşuna uğraşma.
Çünkü elindekilerle ulaşabileceğin bir sonuç değil bu.
Neyse şu saçma konu uzamasın iyi geceler sana uykum geldi.
Sende saçmaladın demekten başka bir şey yapamadın. :S İyi geceler. Ve evet netim. Yonkoların savaşı gösterilmediği takdirde hayatta iki gün sürmez. %95 eminim buna. :S

kör topal

Fena dövmüş:

Tüm çaylakların yolu Luffy ile kesişecek gibi. Önce Law umudunu intikamını bağladı , sonra Kid olacak.
Şaka maka kolu gitti akıllanmadı yonko indirmek istedi artık Kaido nasıl dövdüyse orada uslu uslu oturuyor :D. Kolundan beter etmiş herhalde.

Sende saçmaladın demekten başka bir şey yapamadın. :S İyi geceler. Ve evet netim. Yonkoların savaşı gösterilmediği takdirde hayatta iki gün sürmez. %95 eminim buna. :S
E bak bir de oran vermişsin :(
Öyle net bir oran vermek için bile dunya kadar bilgiye ihtiyacın var.
Neden sacma oldugunu da anlattım sana. Ayrıca shanks ve kaidonun carpistiklarini da biliyoruz. E güçleri de denk diyorsun. Bir de gosterilmeyen bir vs yani.
Senin şartların zaten gerçekleşmiş.
Şimdi ne diyeceksin kalan %5 ihtimal mi gerçekleşti ? Artık neyse o kalan %5. Daha %95 i bilmiyorken :/
Sacmalamak gayet insani bir durum. Zaman zaman herkes saçmalayabiliyor normal bir şey.
Kabul et yani saçma :D

Gösterilmeyen yonko savaşı elbette iki günden aşağı sürmez. Göstermediği savaşları abarttığı bilinen mangaka çıkıp da Kaido; Shanks'ı, Teach'i 1 günde 2 günde yendi demez.

Shanks'ın durdurması için özel bir şey yapmasına gerek yok bu arada. Kaido, özellikle WB'yi hedeflemiş çünkü belli ki. Herhangi bir yonko olsaydı hedefi durmazdı. Shanks'ı geçse bile WB'ye yetişemeyeceği belli. Zaten yetişmem de istemez zira hasarlı ve tayfa kayıplı olacaktır muhtemelen.

E bak bir de oran vermişsin :(
Öyle net bir oran vermek için bile dunya kadar bilgiye ihtiyacın var.
Neden sacma oldugunu da anlattım sana. Ayrıca shanks ve kaidonun carpistiklarini da biliyoruz. E güçleri de denk diyorsun. Bir de gosterilmeyen bir vs yani.
Senin şartların zaten gerçekleşmiş.
Şimdi ne diyeceksin kalan %5 ihtimal mi gerçekleşti ? Artık neyse o kalan %5. Daha %95 i bilmiyorken :/
Sacmalamak gayet insani bir durum. Zaman zaman herkes saçmalayabiliyor normal bir şey.
Kabul et yani saçma :D
Değil. Bu savaş olsa bile neticelenmedi. Sen bu savaştan iki günde bir kazanan çıktığına inanıyormusun?
Gösterilmeyen yonko savaşı elbette iki günden aşağı sürmez. Göstermediği savaşları abarttığı bilinen mangaka çıkıp da Kaido; Shanks'ı, Teach'i 1 günde 2 günde yendi demez.

Shanks'ın durdurması için özel bir şey yapmasına gerek yok bu arada. Kaido, özellikle WB'yi hedeflemiş çünkü belli ki. Herhangi bir yonko olsaydı hedefi durmazdı. Shanks'ı geçse bile WB'ye yetişemeyeceği belli. Zaten yetişmem de istemez zira hasarlı ve tayfa kayıplı olacaktır muhtemelen.
Ah bir anlatabilsem. :D

Sana en bastan açıklama yapmayacağım üstteki yorumları takip et :D
Değil. Bu savaş olsa bile neticelenmedi. Sen bu savaştan iki günde bir kazanan çıktığına inanıyormusun?
Yaw usta senin işine geleni anlayıp gelmeyeni anlayamama gibi ciddi bir sıkıntın var.
Mangaka Kaido Shanks'ı 1 saatte yendi dedi mesela. Olmaz öyle şey %95 2 gun surmeliydi falan mı diyeceksin? :)
Ace ve jinbenin dövüşü 5 gün sürmüştü yonkouların dövüşü 2 gün surmeliydi falan mı ya da?
Hatta şey der misin gerekli 2 şartı kümülatif sağlamıştı en az 2 gün dovusmeliydi falan :D
Diyemezsin bunları.
Elde bilgi yokken sırf yonkoular diye 2 gün surer dersen net bir sekilde, saçma olur.
Bir önermeyi doğrulayacaksan elinde bilgi olması lazım. Kaidonun gücünü bilmiyorsun belki tek atacak? Ya da mevye yemiştir suya düşecekler? Veya ne bileyim gökten düşen 3 elmanın biri kafasını yaracak adamın :D
Bak bunlar olacak veya olabilir demiyorum binbir tane değişken var ortada sen çıkmış yonkouların dövüşlerine %95 gibi bir oran verip 2 gün sürer diyorsun sebebi içinde ace ve jinbe 5 gün dövüştü diyorsun.
Birde 2 şartı var diyorsun.
E saçma.
Hele ki dediğin o iki sart gerçekleşti ama bir kaç saat sonra shanks MF yi bastı. Zaten mangaka çürütmüş senin dediklerini.
Shanks ve kaido çarpışmış e yonkoular az cok aynı güçte desek, sartlarin kümülatif sağlanmış oluyor. Niye 2 gün dövüşmediler?
Bak demekki bir değişken vuku bulmuş dövüşmeyi bırakmışlar. Veya biri kazanmışta olabilir. Bilemeyiz.
Anahtar kelime bu. Bilmemek. Bilmediğin seylerle ilgili böyledir veya şöyledir diyemezsin. Dersen saçma olur.
Gene anlamadıysan banla beni :D

Sana en bastan açıklama yapmayacağım üstteki yorumları takip et :D

Yaw usta senin işine geleni anlayıp gelmeyeni anlayamama gibi ciddi bir sıkıntın var.
Mangaka Kaido Shanks'ı 1 saatte yendi dedi mesela. Olmaz öyle şey %95 2 gun surmeliydi falan mı diyeceksin? :)
Ace ve jinbenin dövüşü 5 gün sürmüştü yonkouların dövüşü 2 gün surmeliydi falan mı ya da?
Hatta şey der misin gerekli 2 şartı kümülatif sağlamıştı en az 2 gün dovusmeliydi falan :D
Diyemezsin bunları.
Elde bilgi yokken sırf yonkoular diye 2 gün surer dersen net bir sekilde, saçma olur.
Bir önermeyi doğrulayacaksan elinde bilgi olması lazım. Kaidonun gücünü bilmiyorsun belki tek atacak? Ya da mevye yemiştir suya düşecekler? Veya ne bileyim gökten düşen 3 elmanın biri kafasını yaracak adamın :D
Bak bunlar olacak veya olabilir demiyorum binbir tane değişken var ortada sen çıkmış yonkouların dövüşlerine %95 gibi bir oran verip 2 gün sürer diyorsun sebebi içinde ace ve jinbe 5 gün dövüştü diyorsun.
Birde 2 şartı var diyorsun.
E saçma.
Hele ki dediğin o iki sart gerçekleşti ama bir kaç saat sonra shanks MF yi bastı. Zaten mangaka çürütmüş senin dediklerini.
Shanks ve kaido çarpışmış e yonkoular az cok aynı güçte desek, sartlarin kümülatif sağlanmış oluyor. Niye 2 gün dövüşmediler?
Bak demekki bir değişken vuku bulmuş dövüşmeyi bırakmışlar. Veya biri kazanmışta olabilir. Bilemeyiz.
Anahtar kelime bu. Bilmemek. Bilmediğin seylerle ilgili böyledir veya şöyledir diyemezsin. Dersen saçma olur.
Gene anlamadıysan banla beni :D
Mangaka Kaido Shanks'ı 2 günde yendi dedi ne diyeceksin diye cevap mı olur? Zaten ben demeyeceğini iddia ediyorum. Derse yanılmışımdır. Kaido Shanks'a tek mi atacak? Güçleri ters olsun yine atamaz. Mangada ne zaman birisi vsyi suya düşerek kaybetmişte yonkolar kaybedecek? Meyve kullanıcıları olarak diyorum bunu. Ciddi olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Mangaka dediklerimin hiç birini çürütmemiş. Adam br galip belirlemeen bunlar çarpışıyordu dedirtmiş sonra Shanks marinefordda bitmiş. Shanks Kaido'yu yendi bir de mfye gelip hava mı attı? Ya da yenildi de mi geldi?

Yonkolar çok güçlü kimseler. 10 günde dövüşebilirler 20 günde. Onlardan güçsüz olanların vslerine 2 günde sonçlandı demez. Bir yonkonun 2 günde pilinin bittiğini söyletmez mangaka. Abartır abartabildiği kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık