Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Kendini banlatabilirsin.

Kardeşim bak. Amiraller dövüşüyor 10 gün. Jack ve Inu-Neko dövüşüyor 5 gün. Jinbe vs Ace sürüyor yine 5 gün. Anlatılmayıp dövüştü denilen vsler neredeyse günler sürüyor. Sen sanıyormusun ki Kaido vs Shanks her şeyiyle dövüştü ve iki günde neticelendi. Ve Shanksta mecal kaldı da marineforda geldi?
Seni alintilamadim bile. Yorumlarım hoşuna gitmediyse gayet de BANLAYABİLİRSİN.

Oraya gayet net yazmışsın yonkouların dövüşü 2 günden fazla sürer diye. Biliyormuş gibi.
2 3 tanede ornek vermişsin içlerinde yonkou yok.
Bir de tehdit ediyor banlarım diye :mad:

Denizciler savaştığını söylüyor.
Kaido Beyazsakal'ı durdurmaya gitmiş ve Shanks önünü kesmiş.
Bu marineford savaşından 1 gün önceydi yanlış değilsem.
Denizci Shanksı görünce daha dün Kaido ile çarpışıyordu diyor.( yanlışta hatırlıyor olabilirim)
Ama içeriği bilmiyoruz.

2 yonkou savaşıyorsa ve 1 taraf hiç hasar bile almamışsa işte farklı bir durum olabilir.

Sake olayına takılmayın o işin civası , Shanks ile Kaido yeni dünya dengeleri hakkında işi bağlamışta olabilirler. Shanks kafası çalışan biri.

Dövüşmüşlerse de nasıl oldu o iş aklıma yatmadı bir türlü.

Yami

Kaido Beyazsakal'ı durdurmaya gitmiş ve Shanks önünü kesmiş.
Bu marineford savaşından 1 gün önceydi yanlış değilsem.
Denizci Shanksı görünce daha dün Kaido ile çarpışıyordu diyor.( yanlışta hatırlıyor olabilirim)
Ama içeriği bilmiyoruz.

2 yonkou savaşıyorsa ve 1 taraf hiç hasar bile almamışsa işte farklı bir durum olabilir.

Sake olayına takılmayın o işin civası , Shanks ile Kaido yeni dünya dengeleri hakkında işi bağlamışta olabilirler. Shanks kafası çalışan biri.

Dövüşmüşlerse de nasıl oldu o iş aklıma yatmadı bir türlü.
Valla darbe bile almadan dövüş sonlanmış olabilir. Bunlar büyük güçler. Bak 10 günlük bir amiral kapışması var.
Belki 4-5. günün sonunda darbe almışlardır.
Sanmıyorum ki Shanks ile herhangi bir yonkou kapışsa anında darbe atamaz.
Wb ile kılıç tokuşturdugunda o havayı sezdim yani. Wb bile kolay çizemezdi Shanksı

Wb sanksi cizemez de shanksda cizemez oyle rahat rahat.
Bunlar zirve gucler.Dovusseler buyuk olay olur dunya capinda hatta wg mudahale bile edebilir ki roger vs shiki ye ettiler.

Seni alintilamadim bile. Yorumlarım hoşuna gitmediyse gayet de BANLAYABİLİRSİN.

Oraya gayet net yazmışsın yonkouların dövüşü 2 günden fazla sürer diye. Biliyormuş gibi.
2 3 tanede ornek vermişsin içlerinde yonkou yok.
Bir de tehdit ediyor banlarım diye :mad:
Neresi tehdit? Bu dediğimi nasıl böyle algıladın?

Kaldı ki yonko dövüşü iki günden fazla sürer diyen benim. Başkada bunu söyleyen yok o sayfalarda.

Ve bunu bilmek için yonko dövüşü görmeye gerek yok. Anlatıldı diye de bilmeye gerek yok. Seride şu şu ile dövüştü tarzı anlatılan vslerin 2-3 gün ile sınırlı kalmadığından bu çıkarım yapılabilir.

Neresi tehdit? Bu dediğimi nasıl böyle algıladın?

Kaldı ki yonko dövüşü iki günden fazla sürer diyen benim. Başkada bunu söyleyen yok o sayfalarda.

Ve bunu bilmek için yonko dövüşü görmeye gerek yok. Anlatıldı diye de bilmeye gerek yok. Seride şu şu ile dövüştü tarzı anlatılan vslerin 2-3 gün ile sınırlı kalmadığından bu çıkarım yapılabilir.
Şunu bilmeye gerek yok, bunu görmeye gerek yok. Nasıl gerek yok?
Bilmene gerek olmayan şeyler üzerinden çıkarım yapiyorsun. Çıkarım yaptığını belirtmiyorsun bile.
Yonkouların dövüşü 2 günden fazla sürer çünkü ace ile jinbe 5 gün dövüştü dedin sen süsleye süsleye.
Saçmasapan bir çıkarım yapmışsın.

Şunu bilmeye gerek yok, bunu görmeye gerek yok. Nasıl gerek yok?
Bilmene gerek olmayan şeyler üzerinden çıkarım yapiyorsun. Çıkarım yaptığını belirtmiyorsun bile.
Yonkouların dövüşü 2 günden fazla sürer çünkü ace ile jinbe 5 gün dövüştü dedin sen süsleye süsleye.
Saçmasapan bir çıkarım yapmışsın.
Gerek yok tabii. Anlatılan dövüşler çoğunlukla uzun sürüyor. Bu dövüşlerin uzatılmasının nedeni karakterlerin güçlerinin yakınlığına dikkat çekmek ve günlerce dövüşebilecek kapasitede olduklarını göstermek için bir araç mangaka için bence. İki şart var benim gördüğüm. Birincisi çizilmeyen dövüşüldü denilen bir vs olacak. İkincisi ise birbirine yakın güçte iki karakter olacak. Bu şartlar sağlandı mı günler sürüyor dövüş.

Çıkarım yaptığımı gayet anlayabilirsin. Ben yazıyorsam benim çıkarımımdır sonuçta.

Gerek yok tabii. Anlatılan dövüşler çoğunlukla uzun sürüyor. Bu dövüşlerin uzatılmasının nedeni karakterlerin güçlerinin yakınlığına dikkat çekmek ve günlerce dövüşebilecek kapasitede olduklarını göstermek için bir araç mangaka için bence. İki şart var benim gördüğüm. Birincisi çizilmeyen dövüşüldü denilen bir vs olacak. İkincisi ise birbirine yakın güçte iki karakter olacak. Bu şartlar sağlandı mı günler sürüyor dövüş.

Çıkarım yaptığımı gayet anlayabilirsin. Ben yazıyorsam benim çıkarımımdır sonuçta.
Yakın güçte olduklarını nerden biliyorsun peki? Bunlar tayfalariyla birlikte karşı karşıya geldiler.
Tayfaları da mı yakın güçte? Hadi bunu da boşver. Önemli degil yonkoudur yakin güçtelerdir diye düşündün farzedeyim. Tamam da,
Once dediğinin çıkarım olduğunu belirtmedin.
Sonra Ace ile jinbenin dövüşü 5 gün sürdü yonkoular 2 günden fazla sürer bundan bunu çıkardım dedin.
Şimdi de günler süren dövüşlerin 2 tane şartı olduğunu ileri sürüyorsun.
Neresinden bakarsam bakayım tutarsız, saçmasapan bir önerme.
Hala daha altını doldurmaya çalışıyorsun.

Yakın güçte olduklarını nerden biliyorsun peki? Bunlar tayfalariyla birlikte karşı karşıya geldiler.
Tayfaları da mı yakın güçte? Hadi bunu da boşver. Önemli degil yonkoudur yakin güçtelerdir diye düşündün farzedeyim. Tamam da,
Once dediğinin çıkarım olduğunu belirtmedin.
Sonra Ace ile jinbenin dövüşü 5 gün sürdü yonkoular 2 günden fazla sürer bundan bunu çıkardım dedin.
Şimdi de günler süren dövüşlerin 2 tane şartı olduğunu ileri sürüyorsun.
Neresinden bakarsam bakayım tutarsız, saçmasapan bir önerme.
Hala daha altını doldurmaya çalışıyorsun.
Daha çıkarım olduğunu belirtmedin diyorsun. Ben yazıyorsam benim düşüncelerimdir.

Evet. Onlarda tayfalarıda yakın güçte. Aşırı fark olsa denge sağlanamaz. Bunlarda güç açlığı var. Gelişmeye ve güçlenmeye çalışmalarına bakarak bunu söyleyebilirim. Bunu Luffy ve Kid gibi çaylakları daha çok ezmek için yapmıyorlar herhalde. Ve bellli ki bir diğerini aşırı geçememiş. Geçtiğinde olanlar olacak zaten yonkolar arasında.

Sana bazı şartlar oluştuğunda vslerin günlerce sürdüğünü nedenleri ile anlattım. Shanks ve Kaido'da bu şartları sağlıyor. Ve Oda hep günlerce dövüştü diyerek karakterleri parlatıyor. Bu ikisinin vssini iki günde sonuca bağlamış olması bana göre imkansız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık