Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Sorma sorma :)

Dünya'nın en büyük canlısından darbe yedi adam. Hem de bir fil bu. Filin fiziksel gücünü, özellikle de Zunisha gibi bir filin fiziksel gücünü hayal edemiyorum. Yine de Jack vasıfsız tabi :D

Opening dövüşleri içerisinde gerçekleşecek olan bir Karasakal vs. Luffy var herhalde. Gerisi traş :)
Zunisha fena zaten :)

Openinglere baktiğimda mangada gecen sahneleri de koyuyorlar kendi uydurduklarini da böyle bir savasin olacağini pek sanmiyorum. Böyle bir hayvani Luffy harici kim indirir tayfada? Sunnye Zunisha bir tane patlatsa kimin bilinci hala yerinde kalir acaba :D
Ama Power uplar gelicek yavaş yavaş bakalim ne olacak.
Marcoyu koyarsa karsisina Jackin dayaniklilik savasi görürüz. Saldiri bakimindan Marco zayif kalsada bunu da düzeltir arada Mangaka.

Zunisha fena zaten :)

Openinglere baktiğimda mangada gecen sahneleri de koyuyorlar kendi uydurduklarini da böyle bir savasin olacağini pek sanmiyorum. Böyle bir hayvani Luffy harici kim indirir tayfada? Sunnye Zunisha bir tane patlatsa kimin bilinci hala yerinde kalir acaba :D
Ama Power uplar gelicek yavaş yavaş bakalim ne olacak.
Marcoyu koyarsa karsisina Jackin dayaniklilik savasi görürüz. Saldiri bakimindan Marco zayif kalsada bunu da düzeltir arada Mangaka.
Jack'in kaderi belli. Ya İnu-Neko ikilisi bitirecek bunu ya da Zoro.

Jack ya da Kraker'den biri Zoro'ya yem olacak gibime geliyor. İlk önce Jack ağır basıyordu, sonra Kraker'in bin kollu olayı çıkınca Kraker ağır basmaya başladı. Keşke Zoro Tüm Kek'e gelse de kankisine yardım etse.

Marco Weevıl'la dövüşür belki.

Jack'in kaderi belli. Ya İnu-Neko ikilisi bitirecek bunu ya da Zoro.

Jack ya da Kraker'den biri Zoro'ya yem olacak gibime geliyor. İlk önce Jack ağır basıyordu, sonra Kraker'in bin kollu olayı çıkınca Kraker ağır basmaya başladı. Keşke Zoro Tüm Kek'e gelse de kankisine yardım etse.

Marco Weevıl'la dövüşür belki.
Sanji babasiyla mi savaşacak acaba?
Zoro Shogunu alir. BM ile savaş olmayacagini düsünüyorum.

Drake'in ne yaoacağini merak ediyorum. Adamin meyve cok iyi. Bir tane Yikimciyi alirsa yeter ona :)

Aynen tayfaya Law yetermiş. Adam her bakımdan gelişime açık zeki.
Hatta bazen Luffy ile kapışsa sırf zekası sayesinde alır diye düşünüyorum. Güç değil bakın zeka.
Ölümsüzlük itemi bilem var. Chopperi atın tayfadan :(
Chopper konusunda neysede Luffy'yi alamaz. Zeka OP vslerinde büyük bir etkiye sahip değil. Olsaydı alabilirdi.

Drake'in ne yaoacağini merak ediyorum. Adamin meyve cok iyi. Bir tane Yikimciyi alirsa yeter ona :)
Geçen sen demiştin herhalde Drake (Dinazor) vs. Dinazor diye. Bence böyle bir şey olabilir Drake için. Aynı şekilde Zoro vs. Shogun.

Sanji babayı mı alır neyi alır bilmiyorum ama :) Çok sağlam bir rakibi indirecek bence. Ödülü +300'le 477 falan olsa müthiş olurdu. Tam hak ettiği miktar aslında.

Geçen sen demiştin herhalde Drake (Dinazor) vs. Dinazor diye. Bence böyle bir şey olabilir Drake için. Aynı şekilde Zoro vs. Shogun.

Sanji babayı mı alır neyi alır bilmiyorum ama :) Çok sağlam bir rakibi indirecek bence. Ödülü +300'le 477 falan olsa müthiş olurdu. Tam hak ettiği miktar aslında.

Bu arada Mom da iner.

Yami

Etçil Zoanların kan arzusu ve başka ne özelliği vardı ? Öyle bir şey hatırlıyorum.
Güç ile alakalı bir durumu vardı gibi

Fena dövmüş:

Tüm çaylakların yolu Luffy ile kesişecek gibi. Önce Law umudunu intikamını bağladı , sonra Kid olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık