Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Aynen ama boyle haki ile kombinli bir zoan olsa süper olur. Misal su antik, kılıç dişli kaplan falan deniyor ya, Green Bull'da çıksa hoş olur. Kodu mu oturtan bir kadın güzel olur.

Zoan şaşırtmaz çünkü logia-paramecia-zoan uclusu düşünmüş olabilir.

Kadın olması şaşırtmaz zira kadın yonko, shichi, supernova, koramiral (diğer alt rütbelerde de vardır) vs çizmiş, amiralliği boş geçmez herhal.

H.hakiye de şaşırmam. İki tane shichide bunu görmüşken, amirallerden birisinde de bunu göstermek isteyebilir.

Hadi inşallah. Bunlar bir karakterde toplanırsa cidden efso bir şey çıkar ortaya.

Dünden beri tartışmalara bakıyorum da almış bir Crocodile sevdası gidiyor.Croco Luffy nin karşılaştığı en zor rakipti bana göre. Bir kere Logia adam.Tulumbadan su çekip avliyor adami.
MF de Doffy Crocodile konuşmalarına baya bi kafayı takmistim hatta dressrosa ya Crocodile i bekliyordum ama görmedik henüz bir sey

Aynen ama boyle haki ile kombinli bir zoan olsa süper olur. Misal su antik, kılıç dişli kaplan falan deniyor ya, Green Bull'da çıksa hoş olur. Kodu mu oturtan bir kadın güzel olur.

Zoan şaşırtmaz çünkü logia-paramecia-zoan uclusu düşünmüş olabilir.

Kadın olması şaşırtmaz zira kadın yonko, shichi, supernova, koramiral (diğer alt rütbelerde de vardır) vs çizmiş, amiralliği boş geçmez herhal.

H.hakiye de şaşırmam. İki tane shichide bunu görmüşken, amirallerden birisinde de bunu göstermek isteyebilir.

Hadi inşallah. Bunlar bir karakterde toplanırsa cidden efso bir şey çıkar ortaya.
Birde Akainu vol 2 çıkmasın. Şöyle Akainu'nun tiksineceği biri çıksa iyi olur. Greenbull'un kütüphane konusuna da yazdım. Belirttiğim gibi biri olsun istiyorum.
Bu kadar Akainu vol 2 çıkacak,psikopatın önde gideni olacak yorumundan sonra artık Fuji sevmeyenleri Fuji'ye şükreder hale getirecek,Akainu'nun "Bu herifin yanımda durması bile sinirimi bozuyor" diyeceği birini bekliyorum. :/ Mesela Usopp'un güçlü versiyonu çıkabilir,üşengeç,aptal ama belli bi şart oluştuğunda gözünü budaktan sakınmayan biri çıkabilir. :S

Birde Akainu vol 2 çıkmasın. Şöyle Akainu'nun tiksineceği biri çıksa iyi olur. Greenbull'un kütüphane konusuna da yazdım. Belirttiğim gibi biri olsun istiyorum.
Yeşil renkle temsil edilecek de.Ne olabilir ? Renklerle Kizaru ve Fujitora haricinde,diğer iki amiralin adalet anlayışı da ilişkili Akainu-Kırmızı-Magma meyvesi atarlı kisilik.Aokiji Mavi-Soğukluk meyvesi-Soğukkanlı tip

Greenbull-Yeşil renk-Veba hastalığı yeşil renkle tanımlanır.Karakter olarak da düşünürsek bulunduğu yerde sağ canlı bırakmayacak bi kişilik ortaya çıkıyor.İkinci olarak yeşil rengi doğa teması olarak kullanabilir.O zamanda gayet sakin,dingin bi kişilik görürüz.

Yeşil renkle temsil edilecek de.Ne olabilir ? Renklerle Kizaru ve Fujitora haricinde,diğer iki amiralin adalet anlayışı da ilişkili Akainu-Kırmızı-Magma meyvesi atarlı kisilik.Aokiji Mavi-Soğukluk meyvesi-Soğukkanlı tip

Greenbull-Yeşil renk-Veba hastalığı yeşil renkle tanımlanır.Karakter olarak da düşünürsek bulunduğu yerde sağ canlı bırakmayacak bi kişilik ortaya çıkıyor.İkinci olarak yeşil rengi doğa teması olarak kullanabilir.O zamanda gayet sakin,dingin bi kişilik görürüz.
Valla ne renk neyi temsil eder hiç bilmem. :D Bence diğer amiral lakaplarının aksine bu direk zoan meyvesini karşılıyor olabilir. Ve boğanın azgınlığına ters bir kişiliği olsun isterim. Olacağına da ihtimal veriyorum açıkçası.

@Alpamis
Suyun altındaki kısmı (doğal olarak) saymadan 570 metre diyor Zunisha için. Her zaman pikseller üzerinden ölçüm yapıyor. Chapter Secret muhabbeti Zou civarında başladığı için Pica yok sanırım ama belki biraz karıştırırsak bulabiliriz.

@Alpamis
Suyun altındaki kısmı (doğal olarak) saymadan 570 metre diyor Zunisha için. Her zaman pikseller üzerinden ölçüm yapıyor. Chapter Secret muhabbeti Zou civarında başladığı için Pica yok sanırım ama belki biraz karıştırırsak bulabiliriz.
Anladım. Hocam işte büyüklüğünü az çok kavrayabildigimiz Pica ile kıyaslansa daha iyi anlarız büyüklüğünü. Ve bu fikrimi de baya değiştirir.:D

Anladım. Hocam işte büyüklüğünü az çok kavrayabildigimiz Pica ile kıyaslansa daha iyi anlarız büyüklüğünü. Ve bu fikrimi de baya değiştirir.:D
Böyle piksel yardımıyla destekleyerek konuşan birini görmedim Pica için. Herkes kafasından metre üfürüp göz kararı konuşmuş. Artık kendimiz falan uğraşmamız lazım. :(
Şimdi şöyle bir şey de buldum ama öh yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık