Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yami

Beyazsakalla arasında birşeyler olmuş. intikamını almak için geri gelmiş adam beyazsakala herkesin içinde saldırıyor işte. squardo gibi dost görünüp arkasından saldırmıyorki adam. Karakterlerin çoğundan yine onurlu. :/
Güzel şekilde yazmışsın Tebessüm ettim :D

Erken konuşma. Eğer çok güçlü cikarsa koyarim bu yorumlari önüne o zaman konusursun. Ortaya ciksinda bakalim.

Ben bir fark göremiyorum. Eğer Dof'a 2 yil sonrasi bakiyorsan görürsün. Ayni sekilde Mihawka ama yapilanlara baktiğimda Croco hepsinden daha aktif. [Ace'i idam sehbasindan kurtarmasi,Mihawki durdurmasi,Wb ye dalmaya kalkmasi, Dof kapişmasi, Luffy ve Jinbe'yi Akainun elinden almasi] Bunlar senin dediğin gibi sadece lafsa doğrudur. Ama ben burada sadece laf göremiyorum adam bir seyler yapmiş yani.

Yine diyorum erken konuşma.

Böcek gibi ezerim kime demiş bu arada?
Mihawka "Şuan iyi bir ruh halimde değilim. Kendine dikkat etsen iyi olur"diyor.
İngilizce manga çevirisinde de böcek diyor. Senin dediğini dese bile ben seni yerim mantığı çıkıyor. Yine desteksiz. Bana denkmisin diye soruyor Dof'a.

Yine lafta kalıyor Croco. Ace'i idamdan kurtarmasını ne oluyor? Yaptığı iki kişiyi kesmek. Mihawk ile Dof ile yaptığı karşılaşmalar tek anlık şeyler. Ötesi yok. WB'ye dalması zaten intihar. Başka bir şey değil. Akainu'ya saldırısı ise aniden çıkan bir saldırı. Sonrasında tek yaptığıda Jinbe'yi Luffy'yi oradan uzaklaştırmak. Crocodile'ın yaptığı şeyler ya ufak tefek işler ya da kafam bozuk görüşmeyeli uzun zaman oldu tarzı arkası gelmeyen laflar.

Bu da son mesajım. Crocodile'ı fazla büyütüyorsun. Ne Mihawk'a Ne Luffy'ye ne Dof'a denk çıkar Crocodile. Aradaki fark bir tık değil iki değil. Bence.

Croco keşke düğüne gelse. :S

@Izuku Midoriya

Dof, haki eklese Croco teke gitmisti la. Çok da derine inmeden anlaşılabiliyor fark.

Derine ineceksek de g2'siz Luffy'den dayak yiyen adam bu. Hapiste anca dayanıklılığı gelişir, iskencelerden ötürü. Meyvesinde zaten çok iyiydi. Haki denen bir sey gormedik.

Bir tek dayaniklilikla geçilecek adam mi Luffy? Kaldı ki Luffy de dayaniklilikta asti Arabasta'dan MF'ye kadar.

Onun dışında g2+3 gelmiş adama, yani Croco'nun aksine meyvesini üst düzey kullanmiyordu Arabasta'da. Üstüne bir şeyler ekledi.

Özetle havadan müthiş bir güç artışı bekleniyor. Hapiste değil de disarida olsa neyse diyeceğim. Ama yok hapiste adam. Herhalde hapiste kafes dovusu falan yapıyorlar da orada gelişti :D

Çok da şey yapmamak lazim. Croco fanları Zoro fanları kadar tehlikelidir.
Bana tek +1 yazmak kalmış. :S

İngilizce manga çevirisinde de böcek diyor. Senin dediğini dese bile ben seni yerim mantığı çıkıyor. Yine desteksiz. Bana denkmisin diye soruyor Dof'a.

Yine lafta kalıyor Croco. Ace'i idamdan kurtarmasını ne oluyor? Yaptığı iki kişiyi kesmek. Mihawk ile Dof ile yaptığı karşılaşmalar tek anlık şeyler. Ötesi yok. WB'ye dalması zaten intihar. Başka bir şey değil. Akainu'ya saldırısı ise aniden çıkan bir saldırı. Sonrasında tek yaptığıda Jinbe'yi Luffy'yi oradan uzaklaştırmak. Crocodile'ın yaptığı şeyler ya ufak tefek işler ya da kafam bozuk görüşmeyeli uzun zaman oldu tarzı arkası gelmeyen laflar.

Bu da son mesajım. Crocodile'ı fazla büyütüyorsun. Ne Mihawk'a Ne Luffy'ye ne Dof'a denk çıkar Crocodile. Aradaki fark bir tık değil iki değil. Bence.

Croco keşke düğüne gelse. :S

Bana tek +1 yazmak kalmış. :S
Bu yorumunu aldim haberin ola yeniden ciktiği zaman kivirma sakin :)

Bir taraftan başka derken diğer taraftan başka birsey demek. Tartisasim bile gelmiyor.

Biri haki eklese ölür diyor. Diğer tarafta ise haki ile ortadan bölündüğü halde bile ölmez deniliyor. Nerede mantik?
Bunu ben dedim.

Amirallere Wb'nin hakili saldırıları işlemiyordu. Crocodile, aslında olmayan olduğunu farzettiğimiz hakisiyle bir saldırı yapınca Akainu direk ölürdü demek senin kendi düşüncen. Bence Akainu logia savunması yapar kurtulurdu. Ne diyebilirsin buna?

Doflamingo ise b. Haki ekleseydi Croco ölecekti işte bunu sende kabul ediyorsun zaten ki haki olmayan karakterde haki hayal edip tartışıyoruz.

Bunu ben dedim.

Amirallere Wb'nin hakili saldırıları işlemiyordu. Crocodile, aslında olmayan olduğunu farzettiğimiz hakisiyle bir saldırı yapınca Akainu direk ölürdü demek senin kendi düşüncen. Bence Akainu logia savunması yapar kurtulurdu. Ne diyebilirsin buna?

Doflamingo ise b. Haki ekleseydi Croco ölecekti işte bunu sende kabul ediyorsun zaten ki haki olmayan karakterde haki hayal edip tartışıyoruz.
Mf de Dof,Mihawk karakterlerde haki yok deniyordu. 2 Y sonrasi Belamy haki kullaniyor eğer diyirsan ki Croco bilmiyordur. Tartişmaya bile girmeye gerek yok zaten. Yaptiğin yorum o kadar saçma ki Dof saldirsaydi Croco ölmüstü. Ama Akainu haki savunmasi yapar falan filan.
Benim kabul ettiğim bir sey yok Dofun orada haki kullanmadiği kesin mi?
Ama Croco ölürdü. Akainu ise haki savunmasi yapar.
Erken konuşma diyene de bak. :p
Ben diyorum almak yasak mi? Swnde al benim yorumlari. Unutmamak lazim böyle şeyleri ileride lazim olur.

Croco tayfa toplamiş midir 2 Yillik sürede sence.

Ben diyorum almak yasak mi? Swnde al benim yorumlari. Unutmamak lazim böyle şeyleri ileride lazim olur.

Croco tayfa toplamiş midir 2 Yillik sürede sence.
Ben yasak demedim. Ama sende Crocodile'ın beklediğin gibi çıkacağına dair mesaj attın. En azından ben böyle algıladım. Eminlik kokuyor mesajında.

O konuda bir düşüncem olmadı. Ama yeni dünyada Daz gibi adamlarla barınır mı bilemem. Hele bu atarla hiç barınamaz.. :D Tek emin olduğu şey Crocodile'ın yanında sadece Daz ile çıktığını görmeme isteğim.

Ben yasak demedim. Ama sende Crocodile'ın beklediğin gibi çıkacağına dair mesaj attın. En azından ben böyle algıladım. Eminlik kokuyor mesajında.

O konuda bir düşüncem olmadı. Ama yeni dünyada Daz gibi adamlarla barınır mı bilemem. Hele bu atarla hiç barınamaz.. :D Tek emin olduğu şey Crocodile'ın yanında sadece Daz ile çıktığını görmeme isteğim.
Ben beklentimi soyledim kesinlik konuşmam hatta Croco vs Zoro konusunda bile dile getirmisimdir bunu görmeden bir sey diyemem diye. Ama güçlü bekliyorum. 2 Y sürede tayfa yaptiğini da düşünüyorum ama biraz düşük ihtimal gibi. Daz ayrilmaz yanindan tayfa yaptiysa bile o onun kötü gün dostu. Adami cikarken bile birakmadi Daz'da zaten sadık Crocoya.

Dügüne yine efsanevi girişlerinden yaparsa şasirma. Her zaman en zor zamanda damliyor lafi cakiyor gediğine.
Sirada BM var. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık