Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Sorgusuz sualsiz dayak yiyeceği adamlara dalan birisi Crocodile. Sence Mihawk ve Dof'tan güçlümüydü?
Güç olayinda bir sey diyebilir misin? Mf deki Dof ve Mihawk'in Croco ile arasinda asiri fark var diyebilir misin? 2 yil sonra ki hallerini sormuyorum. Hepsinin Mf de ki hallerine ve yaptiklarina bak ve yorum yap, ama Mf de ki Croco Luffyden daha güçlü gözüktü gözüme.

Güç olayinda bir sey diyebilir misin? Mf deki Dof ve Mihawk'in Croco ile arasinda asiri fark var diyebilir misin? 2 yil sonra ki hallerini sormuyorum. Hepsinin Mf de ki hallerine ve yaptiklarina bak ve yorum yap, ama Mf de ki Croco Luffyden daha güçlü gözüktü gözüme.
Bakıyorum zaten. Tek gördüğüm laflar. Mihawk ve Dof ile arasında fark var tabi. İkisi ilede yaptığı tek şey bir çarpışma. Jozu içinde mangaka araya Dof'u sokuyor araya zaten. Mihawk'ı yenebilir mi? Hayır. Çok fark olsun az fark olsun. Yenemez. Böcek gibi ezerimler filan sadece boş atarlı cümleler. Şu anki Luffy gücünde olsa yine bunları yapacak güçte değil.

Neyse uzatmaya gerek yok. Daha önce tartışmıştık zaten. Crocodile anca atar adamı. Bu saatten sonra eğer düğüne gelirse Cavendish yahut Barto'nun Dof'u indirmede sağladığı katkıyı Luffy'nin rakibini çökertmesinde sağlar. Luffy seviyesi filan hayal onun için artık.

Bakıyorum zaten. Tek gördüğüm laflar. Mihawk ve Dof ile arasında fark var tabi. İkisi ilede yaptığı tek şey bir çarpışma. Jozu içinde mangaka araya Dof'u sokuyor araya zaten. Mihawk'ı yenebilir mi? Hayır. Çok fark olsun az fark olsun. Yenemez. Böcek gibi ezerimler filan sadece boş atarlı cümleler. Şu anki Luffy gücünde olsa yine bunları yapacak güçte değil.

Neyse uzatmaya gerek yok. Daha önce tartışmıştık zaten. Crocodile anca atar adamı. Bu saatten sonra eğer düğüne gelirse Cavendish yahut Barto'nun Dof'u indirmede sağladığı katkıyı Luffy'nin rakibini çökertmesinde sağlar. Luffy seviyesi filan hayal onun için artık.
Erken konuşma. Eğer çok güçlü cikarsa koyarim bu yorumlari önüne o zaman konusursun. Ortaya ciksinda bakalim.

Ben bir fark göremiyorum. Eğer Dof'a 2 yil sonrasi bakiyorsan görürsün. Ayni sekilde Mihawka ama yapilanlara baktiğimda Croco hepsinden daha aktif. [Ace'i idam sehbasindan kurtarmasi,Mihawki durdurmasi,Wb ye dalmaya kalkmasi, Dof kapişmasi, Luffy ve Jinbe'yi Akainun elinden almasi] Bunlar senin dediğin gibi sadece lafsa doğrudur. Ama ben burada sadece laf göremiyorum adam bir seyler yapmiş yani.

Yine diyorum erken konuşma.

Böcek gibi ezerim kime demiş bu arada?
Mihawka "Şuan iyi bir ruh halimde değilim. Kendine dikkat etsen iyi olur"diyor.
Doflamingo teline haki yükleseydi Crocodile'a ne olmuştu iki sene önce @Sir Crocodile
Croco yaptiği saldirida haki yüklese Akainuya ne olmuştu 2 sene önce?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık