Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yami

Erken konuşma. Eğer çok güçlü cikarsa koyarim bu yorumlari önüne o zaman konusursun. Ortaya ciksinda bakalim.

Ben bir fark göremiyorum. Eğer Dof'a 2 yil sonrasi bakiyorsan görürsün. Ayni sekilde Mihawka ama yapilanlara baktiğimda Croco hepsinden daha aktif. [Ace'i idam sehbasindan kurtarmasi,Mihawki durdurmasi,Wb ye dalmaya kalkmasi, Dof kapişmasi, Luffy ve Jinbe'yi Akainun elinden almasi] Bunlar senin dediğin gibi sadece lafsa doğrudur. Ama ben burada sadece laf göremiyorum adam bir seyler yapmiş yani.

Yine diyorum erken konuşma.

Böcek gibi ezerim kime demiş bu arada?
Mihawka "Şuan iyi bir ruh halimde değilim. Kendine dikkat etsen iyi olur"diyor.

Croco yaptiği saldirida haki yüklese Akainuya ne olmuştu 2 sene önce?

Maksimumun Maksimumu bu olurdu.

Sonrada tabi ki bu

@Izuku Midoriya

Dof, haki eklese Croco teke gitmisti la. Çok da derine inmeden anlaşılabiliyor fark.

Derine ineceksek de g2'siz Luffy'den dayak yiyen adam bu. Hapiste anca dayanıklılığı gelişir, iskencelerden ötürü. Meyvesinde zaten çok iyiydi. Haki denen bir sey gormedik.

Bir tek dayaniklilikla geçilecek adam mi Luffy? Kaldı ki Luffy de dayaniklilikta asti Arabasta'dan MF'ye kadar.

Onun dışında g2+3 gelmiş adama, yani Croco'nun aksine meyvesini üst düzey kullanmiyordu Arabasta'da. Üstüne bir şeyler ekledi.

Özetle havadan müthiş bir güç artışı bekleniyor. Hapiste değil de disarida olsa neyse diyeceğim. Ama yok hapiste adam. Herhalde hapiste kafes dovusu falan yapıyorlar da orada gelişti :D

Çok da şey yapmamak lazim. Croco fanları Zoro fanları kadar tehlikelidir.

Croco yaptiği saldirida haki yüklese Akainuya ne olmuştu 2 sene önce?
Logia saldırılara haki ekleniyor mu ayrı bir tartışma konusu, hadi ekleniyor desek bile Akainu logia savunması yapabilirdi.

Ama Doflamingo b. haki ekleseydi tele, Croco ölüydü. Tartışmaya yer yok. Ayrıca Croco'nun sopa yediği adamı Doflamingo durdurabilmişti. Grand Line'da Mr1, Mr2 ile falan masaya oturan adamla yeni dünyada Kaido ile masaya oturan adamın ne gücü bir olur ne de vizyonu. Doflamingo ortak olalım dediyse de bilmiyor muyuz milleti avcuna alma taktikleri hep Dof'un.

Diğerleri zevkine mi? Mingo gibi :(
Mingo şehir ele geçirip paşalar gibi yaşamak ve el altından yapılan silah ticaretine engel olusturmamak için Shichi olmuş gibi duruyor.
Moriah in neden Shichi olduğu bilinmiyor lakin Kaido yenilgisinden sonra Shichi olması muhtemel.
Boa Hancock adasına koruma altina alma amacıyla Shichi olmuş.
Jinbei insanlar ve Balikadamlar arasındaki sürtüşmeler yüzünden Shichi oldu.
Kuma nin nedeni bilinmiyor lakin tam kontrolü vermesiyle beraber Hükümetin bir numaralı köpeği olduğu aşikar.
Mihawk en iyi kılıç ustası olmuş etliye sütlüye karışmayan birisi.
Croc. Da Doffy gibi ülke ele geçirme amaciyla Shichi olmuş.
Keza Buggy de kendini güvene almak.amaciyla shichi olmuş bir adam.
Law ve Teach ise ileri de yaptıkları planlar neticesinde Shichi oluyorlar birisi intikam amacıyla diğeri de tayfa kurmak amacıyla.

Umarim aralarındaki farkı aciklayabilmisimdir, nedenlerini sayarak.

Croco en iyi zamanında Grandlineda estirip yeni dünyaya ulaşmıştır fakat yeni dünyada barınamayıp dayağını yiyip geri dönmüştür.Şuanda tekrar yeni dünyada nereye sığındı merak ediyorum.

Logialarında hakiye karşı direnebilmeleri lazım öyle kolay değildir öldürmek. Bir yolu yordamı vardır.
Croco en iyi zamanında Grandlineda estirip yeni dünyaya ulaşmıştır fakat yeni dünyada barınamayıp dayağını yiyip geri dönmüştür.Şuanda tekrar yeni dünyada nereye sığındı merak ediyorum.
Tamam dayağı yiyip döndüde dayağı atan beyazsakal falandır.Büyük şeyler yapmaya çalışmış, Onurlu biri severim onu.

Bir taraftan başka derken diğer taraftan başka birsey demek. Tartisasim bile gelmiyor.

Biri haki eklese ölür diyor. Diğer tarafta ise haki ile ortadan bölündüğü halde bile ölmez deniliyor. Nerede mantik?

Yav hala Alabasta diyorlar. Düz yumruk diyorlar gülecem simdi alintilayasim bile gelmiyor.
Yav G2 ile BAA cöpler gitmiyordu. Seriyi 10 sene önce ki güc seviyesine göre değerlendirenler var. Kafes dövüsu yapmislar felan diyor bir de.
Mf de Croco sopa yemişte Dof araya girmiş yav adam ansizin saldiriyor. Adamin Aokijiye yaptiği saldirinin aynisini yapiyor ikisindenden sadece kan geliyor. Dof ise adam hic beklemiyorken uzaktan kitleyip araya giriyor.

Dof orada cidden Croco'nun gücünu biliyor öyle taktik felan diyorsunuz hala. Adam benimle ortak olmayip gidip Wb ile mi oluyorsun diye sinirleniyor zaten hala bir seye dayatmaya calişmayin.

Crocodile gitmiş Wb ile savaşmis yenilmiş ve Alabastayi ele gecirmeye kalkmiş adamin meyvesini en iyi kullamdiği yer orasi. Antik silahi ele geçirmeye calişmis. Akillilikta etmiş seride ki Antik silahlarin gücü yavaş yavaş ortaya cikiyor.

Neyse daha tartişmayacam boş döngüye giriyoruz sürekli Croco görünsün daha sonra tartişalim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık