Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yami

@Siyah Ateş Sabo vs Lucci'yi Oda çizmiş taslak olarak. Konuşmalar filan. Benim açımdan senin haklı olma ihtimalin arttı. :) Ama Strong World'ü de Oda'nın yazması kafamı karıştırıyor. Bekleyelim yeni gelişmeleri. :)

Chopper'a söylüyordu galiba bunu. Ve fillerdi sanırsam. Zoro'yu gömme amacı gütmeden söylüyorum bunu.
Anlatmaya çalıştığım bu kadar basit durumlar yok yani.
Her karakterin hareketi düz bir şekilde yorumlanmıyor derinliği var. Teach bile o kadar çakallık yapmasına rağmen kendi dinamiği içinde doğru bir adam.
Zoro'da aynı şekilde bazı şeylerle insanın kendisinin savaşması gerektiğini yardım istendiğine yardıma koşan bir tip.

Empati kuruyorum.
Benim yakın arkadaşım bir hata yaptıysa (ki hata olduğu tartışılan bir konu is özellikle).Ben hertürlü onun yanında olurum.
Ki ergenlik dönemlerimde böyle olaylar çok başımdan geçti.

Zoro gücünü sonuna kadar hak eden müthiş bir karekter oldugu için çekemiyorlar kıskanıyorlar.O kadar mükemmel bir karakterki laf atılcak bi yanı bile yok.O yüzden forumun saçma kıskançlık krizleri ile aptalca saldırmaya calışmalarını izliyoruz Zoro'ya.

Zoro'nun sadece kendine ve Sanji'ye değil, tüm tayfaya karşı bir sorumluluğu var. Sanji'ye kızmasının sebebi de Sanji'nin bu konuda yanlış davranması ve tüm tayfayı ateşe atması. Sanji gittiği anda Luffy'nin peşinden gideceğini hepimiz biliyorduk. Hem de nereye? Big Mom'un mekanına. Üstüne bir de Sanji esir durumda şimdi. Sanji'nin yaptığının açıklanabilir hiçbir tarafı yok. Çok büyük yanlış yaptı.

Zoro gücünü sonuna kadar hak eden müthiş bir karekter oldugu için çekemiyorlar kıskanıyorlar.O kadar mükemmel bir karakterki laf atılcak bi yanı bile yok.O yüzden forumun saçma kıskançlık krizleri ile aptalca saldırmaya calışmalarını izliyoruz Zoro'ya.
Şimdi bu arkadaşa ne yapmamız lazım?

Zoro istese verecek nerdeyse arkadaş bu nedir ya :D

Son düzenleme:
Zoro bildiğin taş kafa :D Tayfa da olmasa harcanır giderdi.Çok kez belli oldu Mihawk ile dövüşü olsun.Helmeppo'ya teslim olması olsun.Çoktan öldüydü.

Zoro'nun sadece kendine ve Sanji'ye değil, tüm tayfaya karşı bir sorumluluğu var. Sanji'ye kızmasının sebebi de Sanji'nin bu konuda yanlış davranması ve tüm tayfayı ateşe atması. Sanji gittiği anda Luffy'nin peşinden gideceğini hepimiz biliyorduk. Hem de nereye? Big Mom'un mekanına. Üstüne bir de Sanji esir durumda şimdi. Sanji'nin yaptığının açıklanabilir hiçbir tarafı yok. Çok büyük yanlış yaptı.
Tüm tayfaya ateşe atmak fanı olduğunu karekteri savunmak için nasıl da saçmalıyorsunuz :D
Luffy kutsala yumruk atarken,Dünya Hükümetine savaş açarken neden hiç ağzını açmamış bu Zoro ?
O zaman tayfaya koruma paketi mi vermişler?

Peki Sanji gitmeseydi, mesela Baratie'dekileri öldürmelerini engellemenin bi imkanı var mıydı? Sanji de Zoro da bi yanlış yapmadı benim gözümde. Niye bu olay bu kadar büyütüldü anlamıyorum bu forumda.

Zoro'nun klasik tavırları bunlar. Olaya dümdüz realist bir şekilde bakar ama sonra da duygusal yanını yenemez. O konuşmasından sonra Sanji için endişelendiğini gördük ama niyeyse o bu kadar ses getirmedi forumda :) Polemik lazım tabi.

Kim ne yapsaydı ne etseydi de olaylar yine buraya varacaktı. Buna BM karar vermiş bir nevi. Yonkou olmak böyle bir şey.

Yami

Zoro bütün tayfayı komplike halinde düşünen bir eleman. Usopuyu sevmesine rağmen kendisi terkettiği için yüzüne bile bakmamıştı. Yani kişilerin ( ailevi , ergenlik , bunalımlar bla bla ... ) ile ilgilenecek bir adam değil.
Ha yardım istersin memnuniyetle gelir. Hatta seni lider yapmak için kendisi hedefini bile bırakabilir.
Tayfanın bir amacı var iken sanjinin ailevi sorunları ile uğraşacak değil. Ki kendisi çekip gitti zaten.
Erkek adam kendi sorununu çözmeye gittiyse çözer gelir. Amma tatava yaptınız.
Sürekli aklıma gelinlik içinde Sanji geliyor kurtarılmayı bekleyen prenses gibi :D

Zoro bütün tayfayı komplike halinde düşünen bir eleman. Usopuyu sevmesine rağmen kendisi terkettiği için yüzüne bile bakmamıştı. Yani kişilerin ( ailevi , ergenlik , bunalımlar bla bla ... ) ile ilgilenecek bir adam değil.
Ha yardım istersin memnuniyetle gelir. Hatta seni lider yapmak için kendisi hedefini bile bırakabilir.
Tayfanın bir amacı var iken sanjinin ailevi sorunları ile uğraşacak değil. Ki kendisi çekip gitti zaten.
Erkek adam kendi sorununu çözmeye gittiyse çözer gelir. Amma tatava yaptınız.
Sürekli aklıma gelinlik içinde Sanji geliyor kurtarılmayı bekleyen prenses gibi :D
Klasik zoro fangirli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık