Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Tüm tayfayı arkada bıraktıkları için tehdit edip esir alıp öldürsünler o zaman?
Hatta hükümet korsanların başına ödül koymak yerine bir de bu yolu denesin. :)
Peki, Luffy Sanji'yi alıp kaçınca aileleri, dostları güvende mi olmuş olacak?
Sanji'nin yaptığı yanlış.
Hükümet ya da başkası yapamaz, bu Big Mom'ın özelliği. En büyük gücü istihbarat kadının. Peki sen olsan Sanji'nin yerinde ve aile diye bellediğin insanlar, bütün sevdiklerinin hayatı tehdit altında olsaydı ve tek yapabileceğin onlarla gitmek olsaydı napardın? Ve tehdit edenler bulunduğun evrenin en güçlü dört-beş oluşumundan biri.

Hükümet ya da başkası yapamaz, bu Big Mom'ın özelliği. En büyük gücü istihbarat kadının. Peki sen olsan Sanji'nin yerinde ve aile diye bellediğin insanlar, bütün sevdiklerinin hayatı tehdit altında olsaydı ve tek yapabileceğin onlarla gitmek olsaydı napardın? Ve tehdit edenler bulunduğun evrenin en güçlü dört-beş oluşumundan biri.
Hükümet yapamaz mı? Bence bir daha düşün. Ayrıca hükümet yapmasın da Big Mom yapsın. Tüm tayfa öldü o zaman?
Ben olsaydım, sen olsaydın demeye gerek yok. Direk Sanji'nin yapması gerekeni söyleyeyim sana: Luffyler'in gelmesini bekleyecekti. Birlikte istişare edeceklerdi ve ne yapacaklarına karar vereceklerdi.

Hükümet yapamaz mı? Bence bir daha düşün. Ayrıca hükümet yapmasın da Big Mom yapsın. Tüm tayfa öldü o zaman?
Ben olsaydım, sen olsaydın demeye gerek yok. Direk Sanji'nin yapması gerekeni söyleyeyim sana: Luffyler'in gelmesini bekleyecekti. Birlikte istişare edeceklerdi ve ne yapacaklarına karar vereceklerdi.
Big Mom kadar yapamaz. Bir de korsan oluşumu ile hükümeti kıyaslamak pek mantıklı da değil :)

Luffy'leri bekleyene kadar olan olurdu, ölen ölürdü. Peki buna ne diyorsun?

Düşündümde acaba bu Jack Zunisha'nın cezalandırılmış olduğunu biliyor olamaz mı?
Yani kendilerine saldırmayacağını bildğinden o şekilde indirmeye çalıştılar.
Ama milyonda birlik ihtimal Zunishaya emir verebilen Momo faktörü ile alabora oldu herif.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık