Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yami

Zoro'nun hedefi önünde eğilmesi gurursuzluktur. Bakın Mihawk sen gururlusun demiyor, sen gurursuzluk yaptın ama önemli bir sebebi olmalı yoksa yapmazdin diyor.

Ama bakın netice değişmiyor, gurursuzluk, onursuzluk bu.

Shichlik de kopeklik. Köpeğini tam egitmemissindir her yat dediğinde yatmaz ama bu senin onun köpeği oldugun gerçeğini değiştirmez. Shichiler denizciler kadar savasmasa da fark etmiyor yani. Senin rakiplerin seni köpek olarak goruyor, her shichi gururlu olmayabilir o yüzden takmam ama Mihawk gurura önem veriyor. Ama shichi? Zoro gibi başkaları için değilse onun sıfatına tükürem ben.

Keşiş en guclu olabilir onda sikinti yok da en guclu adami bırakın, onun ilk 4-5 adamı bile bu saldırıdan siyrilabilir? Aa bu bana slash attı, herhal güç farkını ölçmek istiyor dur kafa atam da ne kadar hasar aldigima bakıp olcsun diyecek değiller.

Hadi dediler gene olcemezsin. Her karakterin vücut sertliği farklı, dayanıklılığı farklı. Boo'nun Hakili baltasi sırtında kırıldı Boby Funk'in ama gelgelelim ezik denizciler WB'yi kesiyordu. Ama şu var WB'nin dayanıklılığı bine katlar Funk'i. Haninadamin dayanıklılığını bile sen anlayamazsin ki bir tek saldırıdan, halbuki vsde hızdan kondusyona, hakiden, dorukiye ve şey önemli. Bir slashla her seyi ölçüyor, vay koçum benim be. Slash slash değil güç oldum cihazı mübarek.

Mangaka Jozu'yu ovmeyi düşünüyor o sırada. Açık değil mi beyler? Adam diyor ki ben de insanim, kimse %100 mantikli yapamaz.
Yalnız Zoronun olayını kaçırıyorsunuz. Hedefi tam olarak salt bir biçimde Mihawk değil.
Kendisi söylüyordu ilgili sayıyı ve repliği bulamadım.

" Başlarda hepimiz kendi hayallerimiz için tayfaya katıldık, fakat sonra daha büyük bir amaç ortaya çıktı. Dışarıdan görenler bizi takım çalışması yapmıyor gibi gözlemliyor ancak bu yanlış. Her birimiz gidebileceğimiz en uç noktaya kadar gideriz...."

Diye devam eden bir zoro repliği/açıklaması vardır.
Orada kendi onuru değil tayfanında onurunu taşıyor. Olaya sadece Zoro diye bakmayın

Yalnız Zoronun olayını kaçırıyorsunuz. Hedefi tam olarak salt bir biçimde Mihawk değil.
Kendisi söylüyordu ilgili sayıyı ve repliği bulamadım.

" Başlarda hepimiz kendi hayallerimiz için tayfaya katıldık, fakat sonra daha büyük bir amaç ortaya çıktı. Dışarıdan görenler bizi takım çalışması yapmıyor gibi gözlemliyor ancak bu yanlış. Her birimiz gidebileceğimiz en uç noktaya kadar gideriz...."

Diye devam eden bir zoro repliği/açıklaması vardır.
Orada kendi onuru değil tayfanında onurunu taşıyor. Olaya sadece Zoro diye bakmayın
Tamam iste başkaları için sözü o yüzden. Yoksa kendisine kalsa olur de eğilmez Mihawk'in önünde hele eğitim için hiç eğilmez. Sirttan alınan yara utanctir diyen adam bu.

Ama netice itibarıyla onurunu ayaklar altına alıp eğildi. Burada anlatmak istediğim amaç neticeyi değiştirmez. Makul olabilir amaç bunda sikinti yok ama netice değişmez. Yani sonuçta Mihawk'tan eğitim istemek zorunda değildi kendi kendine güçlenmeye de bakabilirdi. Veya oradan gidip başka bir eğitim yolu da dusunebilirdi. Baska egitecek birini arayabilirdi. Sonuçta Luffy 2 hafta sonra bulusalim demiyor, iki yil diyor.

Öyle bir şey diyon demedim.İyi oku.Sanki o anlamda söylüyormuşsunuz gibi hissettim anlamı var orda.Ki muhtemelen de o anlamda diyorsunuz.

köpeği ünvanını almaya yetiyor, Alabasta'da Croco'nun rakibi korsanlar ona bunu söyledi, Jinbe Shichibukai olunca Arlong bunu söyledi, en sonra olarak Eustass Kid bunu söyledi. Bunu onlara anlat, neden bu adamlar onlara ''köpek'' diyor mesela... Bunu diyen biz değil, bizim çıkardığımız bir şeymiş gibi bize laf anlatıyorsunuz şuanda.

Niye olaya shicilerin düşmanları tarafından bakıyorsunuz ? Düşmanla bunlar adı üstünde.Diğerlerini caydırmak için var bunlar.Övecek halleri yok.Ayrıca onlar dedi diye öyle mi oluyor ? Olaya düşmanları tarafından bakmıcan.Hükümet köpeği ne demek ? Sen burdan ne anlıyon.Ben sorgusuz sualsiz onların her istediklerine itaat eden,git deyince giden gel deyince gelen bir ifadeyi anlıyorum.Shicilere bunu diyebilir misin ? Mihawk'ın yaptıkları,Dof'un ya da diğer shicilerin.Hepsi o ünvanın kaymağını yiyor.Salt hükümetin iyiliği için çalışmıyor bu adamlar.Adam akıllı hükümetin dediklerini yapmıyorlar ve karşılığında hükümetin her türlü olanağından yararlanıyorlar.Korsan çağının en büyük olayı mf savaşında bile heriflerin hiç bir yararı olmadı.Köpek deyince ben o adamlar oraya gider hükümetin için kanlarının son damlalarına kadar savaşır anlamını anlıyorum ama öyle bir şey yok ortada.

Öyle bir şey diyon demedim.İyi oku.Sanki o anlamda söylüyormuşsunuz gibi hissettim anlamı var orda.Ki muhtemelen de o anlamda diyorsunuz.
O anlamda diyen birisinin olduğunu zannetmiyorum, senin anlattığına göre biz onlara Spandam gözüyle bakıyoruz... Hoşuna gitmediğinden abartıyorsun.

Niye olaya shicilerin düşmanları tarafından bakıyorsunuz ? Düşmanla bunlar adı üstünde.Diğerlerini caydırmak için var bunlar.Övecek halleri yok.Ayrıca onlar dedi diye öyle mi oluyor ? Olaya düşmanları tarafından bakmıcan.Hükümet köpeği ne demek ? Sen burdan ne anlıyon.Ben sorgusuz sualsiz onların her istediklerine itaat eden,git deyince giden gel deyince gelen bir ifadeyi anlıyorum.Shicilere bunu diyebilir misin ? Mihawk'ın yaptıkları,Dof'un ya da diğer shicilerin.Hepsi o ünvanın kaymağını yiyor.Salt hükümetin iyiliği için çalışmıyor bu adamlar.Adam akıllı hükümetin dediklerini yapmıyorlar ve karşılığında hükümetin her türlü olanağından yararlanıyorlar.Korsan çağının en büyük olayı mf savaşında bile heriflerin hiç bir yararı olmadı.Köpek deyince ben o adamlar oraya gider hükümetin için kanlarının son damlalarına kadar savaşır anlamını anlıyorum ama öyle bir şey yok ortada.
Arlong Jinbe'nin düşmanı değildi, tam tersine Arlong'u hapisten çıkaran Jinbe idi, Eustass Kid'de Law'ın düşmanı değildi.

Madem kafalarına göre takılıyorlar, o zaman olmasınlar, bunlar siyasetçi mi hükümetten yana tavır alıyorlar, bunlar korsan, korsanlık özgür olmak demektir bu adamlar gitmiş kendilerini hükümete bağlamışlar, savaş yapıyoruz diyorlar kendilerini ilgilendirmeyen biri savaşa gelip, Jozu ile Vista ile savaşıyorlar, sonra niye köpek diyorlar diye soruyorsunuz, derler tabii, adamlar haklı, işiniz gücünüz yok mu gidin hükümet için savaşmayın kendi işinizi kendiniz görün, demek ki göremiyorlar ki ünvanı kabul ediyorlar.

Yami

Bende bir roprtajda felan açıkladı sandım allah iyiliğini versin.
123234324 tane böyle sayfa bulayım.
Kaido ile Morianın başabaş denk bir mücadele kapışma yaptığını biliyor muydun ?
King Punch , yonkouya vurdumu nakavt edebileceğini ?
Her panel bilgilerini buraya atacaksak işimiz var.

Bende bir roprtajda felan açıkladı sandım allah iyiliğini versin.
123234324 tane böyle sayfa bulayım.
Kaido ile Morianın başabaş denk bir mücadele kapışma yaptığını biliyor muydun ?
King Punch , yonkouya vurdumu nakavt edebileceğini ?
Her panel bilgilerini buraya atacaksak işimiz var.
WB ile aramdaki farkı görmek istiyorum diyor ama en başında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık