Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Mihawk, başta gurursuz biri olarak görüp sie çekiyor Zoro'ya, sonra da senin gibi biri gururunu hice sayiyorsa bu başkalarının iyiliği icindir deyip yumuşuyor.

Kendisine hükümet köpeği dedirme pahasına shichi olma sebebi bununla alakali olabilir.

Aksi takdirde bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama. Herkes nefret eder ben söyleyeyim.

karolla

Ben bi tarafımdan çıkarmadım heralde hükümet köpeği diye, kafan mı güzel senin ? Mangada adamlar hükümet köpeği diyorlar diye bizde diyoruz, yoksa sen bu ''hükümet köpeği'' lafının bizim çıkardığımız bir şey olduğunu mu zannediyordun ?
Yav mangada 2 tane ezik dedi onu. O ezikler elizabellonun yumruğuna yonkou bilmem nesi, mihawkın slashı en güçlü kesiş falan da dedi. O zaman elizabellonun yumruğunun da yonkou seviyesi olduğunu mu düşüneceğiz?

Adamın(Magellan) yeteneği zehir , Yeti kardeşlerle CC ile bir tutuluyor zaferi ,pes.
Bugünde şaşırdık.
Zehir ile bayıltıcı gazın arasındaki kimyasal farkı açıklarsın heralde, ben mesaj yazdıktan sonra sırf beni gazlamak için (inkar etme senin huyunu iyi biliyorum) manasız şekilde Magellan sayfasını atıp o ne güzel olmuş diye saçma sapan mesaj attın, bende sana Zoro'yu koydum kapak olsun diye, şimdi hiç ağlanma hiçte şaşırma, verecek cevabın olmayacaksa o Magellan sayfasını beni gazlamak için koymayacaktın sonrada bana böyle yandan yandan laf çakmaya çalışmayacaktın.

Zehirde kimyasaldır, CC'nin gaz ile yaptığı işte, Jack'in yaptığıda kimyasal bir saldırıdır, bunlara karşı hazırlıksız ve bilgisizsen tek yersin, ne zannediyorsun yoksa Mihawk zehir yese bayılmayacak mı zannediyorsun ? Sen zannedersin gerçi şaşırmam.

Yav mangada 2 tane ezik dedi onu. O ezikler elizabellonun yumruğuna yonkou bilmem nesi, mihawkın slashı en güçlü kesiş falan da dedi. O zaman elizabellonun yumruğunun da yonkou seviyesi olduğunu mu düşüneceğiz?
Senin mantığına göre mangada söylenen hiç bir şeyi dikkate almamamız lazım çünkü Elizabellio'nun yumruğuna Yonko seviyesi denildi, senin söylediğin şeyin mantığı bu şuanda.

Ezik dediklerinden birisi de Eustass Kid bu arada.

Zehir ile bayıltıcı gazın arasındaki kimyasal farkı açıklarsın heralde, ben mesaj yazdıktan sonra sırf beni gazlamak için (inkar etme senin huyunu iyi biliyorum) manasız şekilde Magellan sayfasını atıp o ne güzel olmuş diye saçma sapan mesaj attın, bende sana Zoro'yu koydum kapak olsun diye, şimdi hiç ağlanma hiçte şaşırma, verecek cevabın olmayacaksa o Magellan sayfasını beni gazlamak için koymayacaktın sonrada bana böyle yandan yandan laf çakmaya çalışmayacaktın.

Zehirde kimyasaldır, CC'nin gaz ile yaptığı işte, Jack'in yaptığıda kimyasal bir saldırıdır, bunlara karşı hazırlıksız ve bilgisizsen tek yersin, ne zannediyorsun yoksa Mihawk zehir yese bayılmayacak mı zannediyorsun ?
2.sınıf mahalle karısı ağzıyla yazma. Benim huyumu biliyormuş , senin ne olduğunu herkes biliyor. Gelip siteye küstü diye 80 bölüp çevirisini isteyen adamsın konuşturma beni.

Magellan ezdi mi Teach'i?
Herifin yeteneği zehir mi?
Koydu mu zehri ezdi mi?
Ağlattı mı ayağının dibinde?

Konuşup yok Jack gaz basmış hile yapmış hede hödö demeyeceksin.

Banane Zoro'dan ondan bundan. Ben sahneyi attım çok gzel şekilde Teach'in üstünden geçmiş Magellan.
Sonrasında dövmüşmüş , gördün mü dövdüğünü?
Hapishanenin kapısını açıp binlerce suçşluyu salmış üzerine.

Adamın(Magellan) yeteneği zehir , Yeti kardeşlerle CC ile bir tutuluyor zaferi ,pes.
Bugünde şaşırdık.
Teach haricindekiler çop zaten, Ace ile bas edemeyeceklerini bizzat kaptanlari soyledi. Teach ise acik veren bir adam. Fark su ki Ace yakar, dayanirsin. Ama Magellan zehirlerse olursun. Yani normalde de hepsini yer zaten Magellan. Neyse kim demiş onu diye baktım bulamadım, engeli kaldır dedim, buldum :D

Tavsiyem sen de aynı butonu kullan, müthiş bir icat :D

Mihawk, başta gurursuz biri olarak görüp sie çekiyor Zoro'ya, sonra da senin gibi biri gururunu hice sayiyorsa bu başkalarının iyiliği icindir deyip yumuşuyor.

Kendisine hükümet köpeği dedirme pahasına shichi olma sebebi bununla alakali olabilir.

Aksi takdirde bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama. Herkes nefret eder ben söyleyeyim.
Maymunları yakalayıp hayvanat bahçesinde sergilemesinler diye shichi olmuş Mihawk.Al sana sebep.:oleyo:

Ezikler söylüyor ama doğru o laflar.Mihawk en güçlü kesişi attı ki Wb ile arasındaki farkı görsün.Fark ölçmek için minimum atmazsın sonuçta.Elizabello için de yonko devirir dendi.Herhalde sadece tökezletir anlamında.Yada dengesini kaybettirir ayağı kayar falan. :D İndirir anlamında dendiğini sanmıyorum.

2.sınıf mahalle karısı ağzıyla yazma. Benim huyumu biliyormuş , senin ne olduğunu herkes biliyor. Gelip siteye küstü diye 80 bölüp çevirisini isteyen adamsın konuşturma beni.

Magellan ezdi mi Teach'i?
Herifin yeteneği zehir mi?
Koydu mu zehri ezdi mi?
Ağlattı mı ayağının dibinde?

Konuşup yok Jack gaz basmış hile yapmış hede hödö demeyeceksin.

Banane Zoro'dan ondan bundan. Ben sahneyi attım çok gzel şekilde Teach'in üstünden geçmiş Magellan.
Sonrasında dövmüşmüş , gördün mü dövdüğünü?
Hapishanenin kapısını açıp binlerce suçşluyu salmış üzerine.
Birader azıcık delikanlı ol, o Magellan sayfasını beni gazlamak için koydun mu koymadın mı ? Çok iyi biliyorum senin huylarını da ben neyse...

80 bölüm çeviri isteyen başkasıydı, beni karaktersizlerle karıştırmışsın sen. Şimdi şu attığın iftira sebebi ile senden özür dilemeni bekliyorum, özür dilemezsen, başkalarına iftira atan karaktersiz birisi olarak kalacaksın.

Magellan Teach'i ne kadar ezdiyse, CC'de Luffy'yi, Yeti Cool Brothers'da Zoro'yu ezmiştir, senin ezme mantığına göre tabii ki ortada ezmelik bir durum yok... Nokta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık