Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Canlarım benim.

Luffy için de Luccinin yeri ayrıdır muhtemelen. Fiziksel manada bu derece tokatlandığı bir vs olmadı :D
Doflamingo'da dahil kaydadeğer rakiplerinin tamamı meyveleri saysinde Luffy ile mücadele edebildi. Lucci'nin Luffy'e verdiği zararı Doflamingo veremdi mesela.. Lucci benim gözümde, haala Luffy ile savasabilecek bir savascı..

Lucci'de azıcık haki olsaydı Luffy 5 dakikada mefta olacaktı. Adam çok güçlüydü cidden de. Op dünyasının terminatörü Lucci reyizdir.

Not: Zoro 1 dakikada yalan olurdu. :cool:

Ben buna katılabilirim Lucci olabilir.Lucci cidden farklı bir rakipti. Yani ihtimali var. Sonuçta Lucci bu adam.
Lucci en zor vs bossu oldu seride açikçasi luffy'nin g4 üne
yumruklarıyla karşi koyabilecek 2 adam gördüm lucci ve kaido.
tabiki kaido ayri bir class lucci okadar degil ama g4 lucci karşılaşması
ölümçül olabilir doffa oranla.

İlerde şöyle olur bence,lucci luffyi görür ve kinle ona doğru koşmaya başlar sonra birden burnun dibinde bir bacak olduğunu farkedip ani frenle durur sağa döndüğündeyse bi eliyle zipposunu yakıp diğer eliyle de sigarasını rüzgardan koruyan birini görür ve o adam lucciye "koçum o eskidendi luffy nin senin gibilerle uğraşıcak vakti yok" diyerek :a:cigarasından bir fırt çeker ve 10.000 douriki gücünde iki adamın vs lerini izleriz :cool: ( tabiki winner aşşçı)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık