Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

karolla

Roger rayleighe teklife bulunduğu zaman rayleigh onu tanımıyordu. Muhtemelen o dönemde rayleigh en iyi kılıç ustası olarak biliniyordu. Roger da rayleighin gücünü bildiği için onu tanıyordu. Ve ona teklif yaptı.

Luffy de zoronun hayalini duyduğunda bundan aşağısı olmaz diyordu. Gelecek kknin tayfasinda olduğu gibi, eski kknin da tayfasinda en iyi kılıç ustası bulunuyordu diye fikrim geldi.

kör topal

Yorumlara baktımda benim düşündüğüm haki biraz daha farklı galiba.
Haki kullandığın şeyin içini dışını komple kaplıyor diye düşünüyorum.
Misal eline bastığında et kas kemik komple olur gibi. Sadece dışı değil yani.
G4 ün işleyişini anlamaya çalışırken hakiyi böyle yorumlamistim. Kendi ulaştığım bir sonuç yani.
Böyle düşününce hakisi elmastan sert ise jozunun elmas olmasının bir artısı da kalmıyor. Veya elmas hakisinden sert ise haki kullanmasına gerek kalmayacak.
Hangisi sert ise önemli olan o olacak.
Elmasın sertliği + b.haki yani zırhın sertliği olmaz mı hocam illa biri mi olmak zorunda?

Roger rayleighe teklife bulunduğu zaman rayleigh onu tanımıyordu. Muhtemelen o dönemde rayleigh en iyi kılıç ustası olarak biliniyordu. Roger da rayleighin gücünü bildiği için onu tanıyordu. Ve ona teklif yaptı.

Luffy de zoronun hayalini duyduğunda bundan aşağısı olmaz diyordu. Gelecek kknin tayfasinda olduğu gibi, eski kknin da tayfasinda en iyi kılıç ustası bulunuyordu diye fikrim geldi.
Roger Rayleigh'i tanımıyordu. Roger'ın Rayleigh'i tanıdığına ve Rayleigh'in o dönemde en güçlü kılıç ustası olduğuna dair hiç bir veri yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 53)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık