Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Sen abartmışsın yonkouları. Yonkounun 1.ve 2.adamı amirale denkse kapatıp gitsinler dükkanı denizciler.
Neredeyse kapatıyorlar zaten, yeni dünyayı İmparator Korsanlar yönetiyor, hükümet onlarla başa çıkmak için diğer korsanları kiralıyor (Shichibukai'lar).

Normal bir durumda ne hükümet başka korsanları kiralık alır, korsanlığı Shichibukai'lık vasıtasıyla legalleştirmez, ne de en güçlü korsan denilen imparator korsanların yeni dünyayı yönetmesine izin verirdi.

Abartmadım sen kücümsüyosun medem amirall seviyesinde degiller neden denizciler bu adamın bu kadar güç kazanmasına izin verdi.
adamın yeri belli aynı şekilde big mom niye saldırıp younko yu devirmiyolar madem bukadar küçükler.
Denizde dünya kadar korsan var. Öyle kolay mı hepsini yakalamak? Bizim tayfa en tepeye çıkacak neden engellemiyorlar o zaman? Onlar da öyle büyümüşlerdir işte.

Neredeyse kapatıyorlar zaten, yeni dünyayı İmparator Korsanlar yönetiyor, hükümet onlarla başa çıkmak için diğer korsanları kiralıyor (Shichibukai'lar).
Ne yani amiraller yonkounun 1.ve 2.adamına mı eşit? Hem denizci karargahı Nw'de şu an. Madem yonkoular o kadar büyük güçtü. Sen benim çöplüğüme giremezsin deyip sokmazlardı en baştan.

Ne yani amiraller yonkounun 1.ve 2.adamına mı eşit? Hem denizci karargahı Nw'de şu an. Madem yonkoular o kadar büyük güçtü. Sen benim çöplüğüme giremezsin deyip sokmazlardı en baştan.
Neredeyse dedim zaten, o kadarı da olsa zaten iş çığrından çıkar. Denizciler adamlara biraz da olsa karşı koyabiliyor, hile yapıyor, rehin alıyor, shicihibukai tutuyor vesaire.

Bu uyanış mevzuu açıklandı mi yav.Her meyve uyanış yapabiliyor mu.Doffy farklı bir adam olduğundan belki tek o yapabilmistir. Veya Amiraller şu an uyanış modunda dir.Sonucta kuzan soğutma meyvesi ne sahip ama dalgaları falan saniyede donduruyor Uyanış dan dolayi böyle güçler elde etmiş olabilirler

hasar vermemiş olsa bile ne olaçak doff dan güçsüz yapmaz onu.
Doff olsaydı farklı mı olaçaktı. Luffy g4 haliyle bile amirallere karşı bir şansının olmadığı düşünülüyo. ve doffun g4 karşisında hicbirsey yapamadığını gördük.
jack fiziksel olarak güçlü olduğu belli jackı yücelt meye çalışmıyorum sonuçta 2 yıkımçı daha var.Ve jack den güçlü yıkımcı vardır belki.
ama jackı doffla kıyaslamak anlamsız zoro yada sanji ile kıyaslanması
daha mantıklı sonuçta ikisinden biriyle dövüşme ihtimali yüksek.
Onu kim düşünüyorsa öyle düşünsün. Ben düşünüyorum. Ayrıca Luffy g4 tekniğiyle Jack'e daha beterini yapar bence. Evet farklı olacağını düşünüyorum. Dof'un 12 saat değil belki de saatlerler ifade edilmeyen bir sürede İnu'yu alabileceğini düşünüyorum.

@Kral Korsan

Yonko sağ kollarının illa amiral seviyesi olmasına gerek yok.2 tane Dof seviyesi adamı olsa kimse bir şey yapamaz yonkoya hatta 1 tane olsa bile yapamaz.Zaten 3 tane amiralleri var.Kesin bir galibiyet için 3 amirali yollamaları lazım ki öyle bir şeyde yapamazlar zaten.

@Izuku Midoriya
@gyjbsch

Bir arkadaşım çıtlatmıştı böyle bir şey. Mantıklı geldi bana da. Şu an Zoro'nun asıl hedefi Shanks olacak diyordu. Ve bu şekilde Luffy'e serinin en başında söylediği söz anlamlı olacak felan demişti. Hani Zoro hayalimle arama girersen seni keserim felan demişti Luffy'e. Luffy ile Shanks'in arasındaki ilişki belli. O yüzden cuk diye yerine oturuyor. Tabi Luffy'nin nasıl bir tepki verebileceğini bilemiyoruz. Ama olabilirliği var.:D

@Izuku Midoriya
@gyjbsch

Bir arkadaşım çıtlatmıştı böyle bir şey. Mantıklı geldi bana da. Şu an Zoro'nun asıl hedefi Shanks olacak diyordu. Ve bu şekilde Luffy'e serinin en başında söylediği söz anlamlı olacak felan demişti. Hani Zoro hayalimle arama girersen seni keserim felan demişti Luffy'e. Luffy ile Shanks'in arasındaki ilişki belli. O yüzden cuk diye yerine oturuyor. Tabi Luffy'nin nasıl bir tepki verebileceğini bilemiyoruz. Ama olabilirliği var.:D
Shank'a yazık olur. Ama Zoro onu bulana kadar Kid çoktan Shanks'ın işini bitirir ya da Teach hepsinden önce davranır. Shanks her türlü gidici gibi duruyor.

Normal bir durumda ne hükümet başka korsanları kiralık alır, korsanlığı Shichibukai'lık vasıtasıyla legalleştirmez, ne de en güçlü korsan denilen imparator korsanların yeni dünyayı yönetmesine izin verirdi.
Bu forum amiral seviciliğinden çektiği kadar hiçbirşeyden çekmedi. :(

@Izuku Midoriya
@gyjbsch

Güzel yakalamışlar.Seri sonu belli oldu.Luffy kk olur.Sonra Zoro Shanks'a yürürken luffy napıyorsun kardeş diye durdurur.Sinirlenen Zoro da önceden söylediği gibi luffynin kelleyi göz yaşları içinde alır. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık