Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Amirali sadece Yonkou yenebilir. Onun dışında kimse 1v1'de amiral alamaz.
Güçleri muazzam ve Fuji istese Dressrosayı alt üst ederdi haklısın ama yonkou harici de yenen olabilir. Fuji amiral gücündeydi ama amiral değildi mesela. Dragon gibi adamlar da yenerse şaşırılmaz. Sabo amiralden daha güçsüzdür ama potansiyeli ortada üstelik daha güçsüzken de yenebilir o da ayrı bi mesele. Garp, Rayleigh gibi insanlar da amiral yense şaşırılmaz. Yani yonkou harici yenemez demek pek olmadı sanırım. Ama seride sayılı güç unsurlarından ve güç anlamında çok başka bi düzeydeler elbette.

Yonkou harici yerine yonkou seviyesi diyelim, olsun o halde.
Amiralden güçlü dersek yonkou seviyesi cevap olur ama op evreninde amiral yenebilecek yonkou seviyesi olmayan kişiler var. Basit bi örnekle Aokiji şu an amiral değil ama bi amirali yense garip gelmez. Başka örnekler de bulunabilir. Rayleigh, Garp, yakın bi zamanda meyvede de ustalaşınca Sabo, belki Mihawk, Beckman veya ayıboğan. Yenebilme ihtimali var bunların. Yani demek istediğim güçleri muazzam ve övülmeli ama dokunulmaz veya erişilmez de değil.

Hayatımda hiç RPG yapmadım lakin yazmayı severim ve oyuna katılmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Bir de, karakteri kendimiz çizebiliyor muyuz?

kör topal

Şu net ki Dof Luffy ile Law sayesinde %60'ıyla karşılaştı oda en iyi ihtimal organ dikme sayesinde.

kör topal

Yok kendini iyileştirmiş yeni organ yapmış hatta eskisinden de iyi çalışıyor.Bileydim önceden ameliyat ettirirdim demiş Dof. :D

% konusuna gelince %99'a düşmüş sanırım. :) Malum adam hiç enerji harcamıyor kaçak elektrik kullanıyor. :/
Doflamingo molotof atıyor dense daha mantıklı olur :artiz:.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık