Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

MDL_Roronoa

g1 = Çöpleri temizler.
g2+g3 = Koramiral alır.
g4 = Amiralle kapışır.
g5 = Yonkou ile kapışır.

g5'i standart kullanım haline getirebilirse KK'mız HAYIRLI OLSUN.

karolla

g1 = Çöpleri temizler.
g2+g3 = Koramiral alır.
g4 = Amiralle kapışır.
g5 = Yonkou ile kapışır.

g5'i standart kullanım haline getirebilirse KK'mız HAYIRLI OLSUN.
G4le hangi amiralle kapışacak? İlk yardım görmüş dofu bile 40 dakkada düşüremiyor :D 10 dakka dinlenip geri geliyor :D 2 kere g4 kullanarak ancak 1 dof düşüyor :D

Bu g'ler can sıkıcı bir mesele. Sonu olmayacak galiba. Şimdi ben havadan gelen güç desen haksız olacağım ama öyle değilde nedir:flaugh: Öteki karakterlerde olsa neyse ama sadece buna özel.

Resmen başı sıkışınca bir vites artırırım olay çözülür kafasıyla yaratılmış bir teknik. Şimdi olay şu
1-Luffy'i sokabildiğin kadar zora sok.
2-Dövüşü uzatabildiğin kadar uzat.
3-Bir vites artır ve dövüşü Luffy kazansın.
4-Sonra da ben bunu adada çalıştıydım desin:oleyo2:

Not al arkadaşım "Bir arc'ı 30 bölüm nasıl uzattım":p

Bu g'ler can sıkıcı bir mesele. Sonu olmayacak galiba. Şimdi ben havadan gelen güç desen haksız olacağım ama öyle değilde nedir:flaugh: Öteki karakterlerde olsa neyse ama sadece buna özel.

Resmen başı sıkışınca bir vites artırırım olay çözülür kafasıyla yaratılmış bir teknik. Şimdi olay şu
1-Luffy'i sokabildiğin kadar zora sok.
2-Dövüşü uzatabildiğin kadar uzat.
3-Bir vites artır ve dövüşü Luffy kazansın.
4-Sonra da ben bunu adada çalıştıydım desin:oleyo2:

Not al arkadaşım "Bir arc'ı 30 bölüm nasıl uzattım":p
Bu kafa yapısını da çözemedim. Adamlarda deprem tarzı meyveler olsun.:D Luffy lastik ile teknik bulup güçleniyor diye havadan gelen güç olsun. Yok harbi yok böyle bir kafa.:D

Bu kafa yapısını da çözemedim. Adamlarda deprem tarzı meyveler olsun.:D Luffy lastik ile teknik bulup güçleniyor diye havadan gelen güç olsun. Yok harbi yok böyle bir kafa.:D
Bırak lastik dandik imasını artık:D O dandik lastik meyvesi şu seride gördüğümüz en zengin meyve. Birde ito ito var ama o daha çok nitelik sağlıyor güç değil.

O kadar güçlü ve uç bir meyve ki tek bir vitesle seviye atlıyorsun. Zaten savunma açısında neredeyse bir logia kadar güçlü. Atak olarakta vitesler aracılığı ile aştı. Hız desen sağlıyor. Haki ile kombine edebiliyorsun. Meyvenin yapamadığı tek şey gözlerden ateş çıkarmak:flaugh:

Lastik meyvesini ver Coby'ye KK olsun:D

Bırak lastik dandik imasını artık:D O dandik lastik meyvesi şu seride gördüğümüz en zengin meyve. Birde ito ito var ama o daha çok nitelik sağlıyor güç değil.

O kadar güçlü ve uç bir meyve ki tek bir vitesle seviye atlıyorsun. Zaten savunma açısında neredeyse bir logia kadar güçlü. Atak olarakta vitesler aracılığı ile aştı. Hız desen sağlıyor. Haki ile kombine edebiliyorsun. Meyvenin yapamadığı tek şey gözlerden ateş çıkarmak:flaugh:

Lastik meyvesini ver Coby'ye KK olsun:D
Tamam öyle olsun. :D Bunu Mangaka'nın kendisi belirtmişken sen aksini savun.

Law' ın meyvesini lastik meyvesine tercih ederdim. Enel' in, Kizru' nun, Kuma' nın .. Lastik meyvesine tercih edilebilecek bir sürü meyve var.

MDL_Roronoa

G4le hangi amiralle kapışacak? İlk yardım görmüş dofu bile 40 dakkada düşüremiyor :D 10 dakka dinlenip geri geliyor :D 2 kere g4 kullanarak ancak 1 dof düşüyor :D

Dof olayı çok saçma oldu ya. g4 ile direkt inmesi lazımdı. O mantıkla amiral indiremez denebilir kabul ediyorum. Sonuçta elin adamının sırtında gezdi o kadar süre. Amiral de doftan üstün olduğuna göre g4 yetmeyebilir orasında sorun yok ama kapışabilir ya ben öyle düşünüyorum. denk değiller tabi henüz.

Diğer taraftan o luffy'nin özelliği oldu olay. İlla bir şey olacak aten. Şu adamla savaşırken bile becerip 10 dakikada indiremeyen bir adamdan bahsediyoruz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 44)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık