Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

kör topal

Sahne atamazsın ki fikrim değişsin:( Çünkü yok öyle bir sahne.

Vergo bildiğin güçlü bir dövüşçü imajı çizdi. Vergo vs Smoker+Law yaşandı ama yine de Vergo sırf mallığına kaybetti. Gel beni kes demese öyle olmazdı sonuç. Ama pica için öyle bir şey düşünemezsin bile adamın kalibresi belli.

Eğitim meselesine hiç girme. Eğer girersen ben Sanji'nin irade>=Zoro & Luffy irade derim. Luffy efsane kara kraldan, Zoro kılıcın eni olan şahin gözden, Sanji okamalar kraliçesinden eğitim aldı. Ancak yine de Zoro ve Luffy'den geri kalmadı. Demek ki Sanji'nin sahip olduğu potansiyel, ruh, irade bunlarınkinden üstün derim. ama demeyeceğim çünkü bu tür gerçekleri ret edecek kadar gözlerinizi başka taraflara çevirmişsiniz:p

Tekrar yazayım Luffy>Sanji>=<Zoro. Aksi de manga da yok:p
Tamam peki Sanji vs Pica ne olur? Sanji nasıl hasar verir yada savunur yoksa hiç yumruk atamaz mı o ada kadar cüssesiyle pica?

Sanji'nin geride kalmadığına dair bir kanıtın var mı? Hiç bir başarısı var mı? Benim bildiğim önce kendi kanıtını sunar sonra karşı tarafın kanıt göstermesini istersin ama senin elinde kanıt yokken bizden bir şey bekliyorsun :( .Doflamingo kukla yaptı Bege esir aldı Vergo bacağını eline verdi. Sence Zoro'yu Bege esir alabilir mi yada Vergo Zoro'nun ana silahını yani kılıcını kırabilir mi?

Sanırsam sanji hateri sin bence sanji vergoyu rahat alırdı o anlık sahneydi bence mihawktanona bakılırsa Buggy kesmedi.Şu seriye fan gözüyle bakmayın.
Mihawk Buggy'i kesemedi bu Buggy > Mihawk demek mi?

Sanji RAHAT bir şekilde Vergo'yu alabilicek durumdaysa neden almadı? He tamam o sahneye özeldi kurgudur o kurgu.

Kral

Tamam peki Sanji vs Pica ne olur? Sanji nasıl hasar verir yada savunur yoksa hiç yumruk atamaz mı o ada kadar cüssesiyle pica?

Sanji'nin geride kalmadığına dair bir kanıtın var mı? Hiç bir başarısı var mı? Benim bildiğim önce kendi kanıtını sunar sonra karşı tarafın kanıt göstermesini istersin ama senin elinde kanıt yokken bizden bir şey bekliyorsun :( .Doflamingo kukla yaptı Bege esir aldı Vergo bacağını eline verdi. Sence Zoro'yu Bege esir alabilir mi yada Vergo Zoro'nun ana silahını yani kılıcını kırabilir mi?

Mihawk Buggy'i kesemedi bu Buggy > Mihawk demek mi?

Sanji RAHAT bir şekilde Vergo'yu alabilicek durumdaysa neden almadı? He tamam o sahneye özeldi kurgudur o kurgu.
Ben Buggy >Mihawk demedim.Mihawk gayet rahat alır Buggy'i.Ve ısrarla söylüyorum o sahneye özeldi.Ve zoro>=sanji...

kör topal

Farkettiysen ona bakılırsa yazmışım sanırsam boşluk koyamdaığım için farketmedin dur düzenliyorum şimdi.
Yalnız benim söylediğim gayet mantıklı bir şey. Ama senin dediğine göre Buggy > Mihawk oluyor ki ben bunla alakalı herhangi bir şey yazmadım. Yazdım mı? :confused::confused: Benim dediğim Vergo Sanji'nin bacağını kırdı yani gördüğümüz kadarıyla Vergo > Sanji sen diyorsun Mihawk Buggy'i kesemedi. :good:

@Fleet Admiral Sakazuki

Her koltukta oturan bir mi oluyor? Diamante ile Vergo'yu bir mi sanıyorsun sen? Vergo dediğin adam, tank. Pica, tank değil. Pica'ya Vergo kadar vardır denilmesinin tek sebebi full koka. Halbuki kafasina, koluna, bacağına koka yapan adamin hepsini birden yaparak full koka yapmaması için hiçbir sebep yok. Bunun sık gorulmeme sebebi hakiyi çok yemesi. Dof bile yapmadı keza. Yapamayacağını düşünen yoktur, ama yapmadi. Pica dediğin adam taşlar arasında saklanıp, sonra da PKK'nin sokağa saldığı çocuklar gibi taş atıp kaçtığı için, yani pek darbe almadığı için dayanikliliginin pek iyi olmamasi doğaldır.

Vergo'nun Sanzen Sekai ile teke gideceğine ihtimal vermiyorum. Gene Pica'nin adada kebap yaptığı, Vergo kadar düşmanla kapismadigi düşünülebilir. Vergo'nun denizci olmasından mütevellit sürekli korsanlarla mücadele halinde oldugundan daha fazla gelişmesi en mâkul olanı. Tâ 10 sene evvel koka yapan adam olarak da hakisinin Pica'dan iyi olması da mâkul olan. Hizi da gayet iyi. Uzun lafin kisasi, Vergo başka yerde. Sirf full koka yapti yiaa diyerek esitler demek siğliktir.

Sonra, mangayi düzgün okursan Sanji'nin hasarlı olduğunu, vs sırasında kendini kasmadığını görürsün. Vergo'yu duvara gömüp öylece cikmasini bekliyor. Sanji hızlı adam, istese atağı kesmeyip, çıkmasını beklemeyip spectre cakabilir agir hasar verebilirdi, zira belki 30 tane tekme atıyor aynı anda. Bir tekme duvara gomerken 30 tanesi ne yapar? Düşünmek lazim. Ayrıca bacağı kirilmadi, çatladı. Sonra gene Vergo ile tekmelesti ama bacağı kirilmadi. Yani o iş o kadar kolay degil. Hasarlı olmasa gayet yenebilirdi Vergo'yu.

Onun dışında dj, Sanji'nin g2'si. Bu seride karakterler en guclu tekniklerini cer çöpe kullanmazlar. Sanji ise coplere bile kullanıyor. Kendi kendine bir sürü teknik üreten adam, iki sene okama kenpo ustalarinin arasında kalıp hiç bir sey üretememistir demek, mantığın kabul edeceği bir sey degil. Bir sebep sunup mangaka baglayacaktır bunu.

Sonra hızı muazzam, adamin elinden tüfeği alıyor, adamin haberi yok. Bu adam cidden müthiş çıkacak.

Eğitmen olayı da saçma. Mihawk, Iva'dan guclu diye unvani var diye Zoro daha fazla güçlenir mi yahu? Aynı alanda değil bu adamlar. Biri kilic ustasi biri dovuscu. Önemli olan nokta Iva'dan en iyi tekme tekniklerini öğrendi mi? Öğrenmişse ki ogrenmistir, bitti. Sai bir koyuyor tekmeyi, kafa dedenin kafa yamuluyor. Tekme de basit degil yani. Kaldi ki en iyi teknikler Kamabakka'da ise ki böyle olması muhtemel, Sanji'den çok daha ucuk şeyler beklemek gerekir.

Sonrası doruki ve haki ki, Luffy ile eşit iradeye sahip ya hani Zoro, neden k.hakisi Sanji'den aşağı anlat hele. Tashigi ağladığında göz yaşını duyup tak oraya intikal etti adam. Usopp sordu, Sanji nereye gidiyor diye. Zoro ise tuhaf bir aura var, kendi haline bırakalım demekle yetindi. Tuhaf bir aura sezebiliyor anca. Demek iradesi o kadar var diye hakisi god olmuyor. Dorukide de iki sene evvel, biri 2200 dorukilik adamı yenerken diğeri 2180 dorukilik adamı yendi. Arada pek büyük fark yok. Yani haki ve dorukide ucuk fark atamaz Zoro iki senede. Ki hakide atamadığını görüyoruz. Zoro, totalde daha güçlüdür ama arada ucuk fark yok.

Neyse, Vaas ss alıyor Allahtan, aklımda tutamam o kadar kişiyi. Arc sonunda feci geyik yapacam. Belki 3 sene sonra olacak bu, ama değer.

Son düzenleme:

Sizin ısrarla anlamazdan geldiğiniz ancak içten içe bildiğiniz bir gerçek şu ki kılıç>>>>all değil.:( Şimdi Sanji'ye kılıç versek iddaa ediyorum Sanji Pica'yı alamaz diyen önemli bir çoğunluk fikrini değiştirebilir. Sanji şu anki şartlarda Pica'yı tekmeleri ile alacaktır. Çünkü illa ki kılıç gerekmiyor ya da O vakit Luffy'de alamaz diyelim:oleyo:

Sanji'nin bege ile girmesini 1000 defa açıkladılar:( Adam bilerek isteyerek, ailevi meseleler ve de sevdiklerini Linlin aracılığı ile tehdit ettikleri için gitti. Orada değil Zoro Luffy olsa da gidecekti.

Geri kalmadı Sanji. Aksine bir kanıtın var mı? Sanji'nin geri olduğuna dair bir sahne var mı? Vergoo vergoo denio duruyor ama CC Luffy'e tek attı. Zoro'yu yeti kardeşler avladı:flaugh:

Sanji'nin güçsüz görülmesi dedim ya sırf Zoro'nun havasından kaynaklı. O havayı söndürdükleri vakit görürüz kim daha güçlü:D

@Fleet Admiral Sakazuki

Her koltukta oturan bir mi oluyor? Diamante ile Vergo'yu bir mi sanıyorsun sen? Vergo dediğin adam, tank. Pica, tank değil. Pica'ya Vergo kadar vardır denilmesinin tek sebebi full koka. Halbuki kafasina, koluna, bacağına koka yapan adamin hepsini birden yaparak full koka yapmaması için hiçbir sebep yok. Bunun sık gorulmeme sebebi hakiyi çok yemesi. Dof bile yapmadı keza. Yapamayacağını düşünen yoktur, ama yapmadi. Pica dediğin adam taşlar arasında saklanıp, sonra da PKK'nin sokağa saldığı çocuklar gibi taş atıp kaçtığı için, yani pek darbe almadığı için dayanikliliginin pek iyi olmamasi doğaldır.

Vergo'nun Sanzen Sekai ile teke gideceğine ihtimal vermiyorum. Gene Pica'nin adada kebap yaptığı, Vergo kadar düşmanla kapismadigi düşünülebilir. Vergo'nun denizci olmasından mütevellit sürekli korsanlarla mücadele halinde oldugundan daha fazla gelişmesi en mâkul olanı. Tâ 10 sene evvel koka yapan adam olarak da hakisinin Pica'dan iyi olması da mâkul olan. Hizi da gayet iyi. Uzun lafin kisasi, Vergo başka yerde. Sirf full koka yapti yiaa diyerek esitler demek siğliktir.

Sonra, mangayi düzgün okursan Sanji'nin hasarlı olduğunu, vs sırasında kendini alamadığını görürsün. Vergo'yu duvara gömüp öylece cikmasini bekliyor. Sanji hızlı adam, istese atağı kesmeyin, çıkmasını beklemeyin spectre cakabilir agir hasar verebilirdi, zira belki 30 tane tekme atıyor aynı anda. Bir tekme duvara gomerken 30 tanesi ne yapar? Düşünmek lazim. Ayrıca bacağı kirilmadi, çatladı. Sonra gene Vergo ile tekmelesti ama bacağı kirilmadi. Yani o iş o kadar kolay degil. Hasarlı olmasa gayet yenebilirdi Vergo'yu.

Onun dışında dj, Sanji'nin g2'si. Bu seride karakterler en guclu tekniklerini cer çöpe kullanmazlar. Sanji ise coplere bile kullanıyor. Kendi kendine bir sürü teknik üreten adam, iki sene imama kablolarının arasında kalıp hiç bir sey üretememistir demek, mantığın kabul edeceği bir sey degil. Bir sebep sunup mangaka başlayacaktır bunu.

Sonra hızı muazzam, adamin elinden tüfeği alıyor, adamin haberi yok. Bu adam cidden müthiş çıkacak.

Eğitmen olayı da saçma. Mihawk, Iva'dan guclu diye unvani var diye Zoro daha fazla güçlenir mi yahu? Aynı alanda değil bu adamlar. Biri kilic ustasi biri dovuscu. Önemli olan nokta Iva'dan en iyi tekme tekniklerini öğrendi mi? Öğrenmişse ki ogrenmistir, bitti. Sai bir koyuyor tekmeyi, kafa dedenin kafa yamuluyor. Tekme de basit degil yani. Kaldi ki en iyi teknikler Kamabakka'da ise ki böyle olması muhtemel, Sanji'den çok daha ucuk şeyler beklemek gerekir.

Sonrası doruki ve haki ki, Luffy ile eşit iradeye sahip ya hani Zoro, neden k.hakisi Sanji'den aşağı anlat hele. Tashigi ağladığında göz yaşını duyup tak oraya intikal etti adam. Usopp sordu, Sanji nereye gidiyor diye. Zoro ise tuhaf bir sure var, kendi haline bırakalım demekle yetindi. Tuhaf bir aura sezebiliyor anca. Demek iradesi o kadar var diye hakisi god olmuyor. Dorukide de iki sene evvel, biri 2200 dorukilik adamı yenerken diğeri 2180 dorukilik adamı yendi. Arada pek büyük fark yok. Yani haki ve dorukide ucuk fark atamaz Zoro iki senede. Ki hakide atamadığını görüyoruz. Zoro, totalde daha güçlüdür ama arada ucuk fark yok.

Neyse, Vaas ss alıyor Allahtan, aklımda tutamam o kadar kişiyi. Arc sonunda feci geyik yapacam. Belki 3 sene sonra olacak bu, ama değer.
SS almıyorum.2 tane açık açık haterlık yapan var.Biri bu ergenus diğeride çakma devrimci.Onların benden çekeceği var :D

Bi kere yapmıştı ondan sonra hiçbir şey olmamış gibi devam etti Vergo sonra bacağını kırdı.

Yahu Sanji EN AZ Zoro kadar güçlüdür diyen var.
Tekrar baktım 2 kere Vergo'yu net şekilde uçurmuş. Ayrıca dövüş içinde bacağının çatlamasını yansıtmadan dövüşe devam ediyor. Ha bu arada Pica Sanji'yi nasıl sinek gibi eziyor? Sniper tetiğe basmadan ensesinde olan adam ağır hareket eden taş yığınına mı ezilecek?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık