Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Coby ile Carrotu bir tutman da ayrı bir olay eğer Luffy'den Cobye güvendiği şekilde Carrota güvense ve o tip sözler söyleseler Carrot içinde derim ama her hangi bir söz söylenmemiş normal bir karakter için fazla abartılı konuşuyosun amiral seviyesi falan diye.
Coby'nin hayali amiral olmak peki Carrot'un hayali ne ?
Tamam la tamam senin için Carrot yonkou olsun ne diyeyim sana selim :D

Kid'lerle Big Mom'ı bir tutuyor ya la aynı seriyi mi takip ediyoruz berkay yapma Lütfen bir Yonkou diğer yonkou'nun mekanını basacak ve onu öldürecek diyorsun ve fazla yaralanmayacak istediğini alıp öylece gidecek bu kaç kişiye mantıklı geliyor yapmayın lütfen.
Senin için sadece Kaido var diğer Yonkouları kum torbası sanıyorsun sanırım.
Kidd örneğini çöplerin bir önemi yok demek için verdim. Yani mekan basmanın bir olayı yok. Hadi diyelim ki var, baskın basanındır. Heriflerde kimyasal silah var. Kum torbası değiller sonuçta yorup hasar verirler ama sonucunda saldırılara açık hale gelir.

Kidd örneğini çöplerin bir önemi yok demek için verdim. Yani mekan basmanın bir olayı yok. Hadi diyelim ki var, baskın basanındır. Heriflerde kimyasal silah var. Kum torbası değiller sonuçta yorup hasar verirler ama sonucunda saldırılara açık hale gelir.
La kadın daha 1 günlük mesafeden geleceklerini anlıyor Luffy'nin neyin tartışmasını yapıyorsun hala.
Big Mom istemese Luffy yola bile çıkamaz daha onu bekliyor şuan.
Kaido harekete geçtiği anda Big Mom'ın haberi olur.
Sen Kaido'yu ölümsüz ilan etmişsin takılıyorsun bu adam yenilmiş Yonkoulara ve Denizcilere neyin tartışmasını yapıyorsun ki hala.
Kaç defa yakalayıp işkence etmişler.
Hala da diyorsun Yonkou'yu gelip mekanın da öldürüp gider diye bırak.
Şuan fanlıktan başka bir şey yapmıyorsun. Kusura bakma.

Barto'nun bariyeri kendisinden bağımsız. Hani bir Logia gibi olsa tamam diyeceğim. Ama haki sayesinde atakların daha güçlü olur. Bir de haki ile kişinin gerçek bedenine ulaşırsın. Hani kişinin meyve yeteneği ile alakalı böyle bir etki ortaya koymuyor.

@RedTeroR

Haki ile de bu tarz bir savunma yapıyorsun. Shanks yapmıştı. Ama kokalı birine dokunursa oyuncak yapıp yapamayacağı belli değil. Bunu bir başka şey ile yapabilirsen yine aynısı olur. Mum adamın üstünü mumla kapladığını düşün. Yine aynı durum. Hakiyi nasıl kullandığına bağlı.
Yok la ben kral yumruğu ile kkg'yi karşılaştırmıyorum zaten, sadece Barto'nun meyve üzerinden gitmek hata olur gibi geldi. Luffy bariz daha üstün ama Barto'nun meyve eğer çok güçlü saldırılara giderse, değerini yitiriyor gibi.

La kadın daha 1 günlük mesafeden geleceklerini anlıyor Luffy'nin neyin tartışmasını yapıyorsun hala.
Big Mom istemese Luffy yola bile çıkamaz daha onu bekliyor şuan.
Kaido harekete geçtiği anda Big Mom'ın haberi olur.
Sen Kaido'yu ölümsüz ilan etmişsin takılıyorsun bu adam yenilmiş Yonkoulara ve Denizcilere neyin tartışmasını yapıyorsun ki hala.
Kaç defa yakalayıp işkence etmişler.
Hala da diyorsun Yonkou'yu gelip mekanın da öldürüp gider diye bırak.
Şuan fanlıktan başka bir şey yapmıyorsun. Kusura bakma.
Alem ispiyoncu olmuş, yetiştirmişler big mom'a Luffy'nin geldiğini. Kidd'e yaptığı gibi yanında yaverleri olmadan yonkoulara daldıysa onlar affetmez. Öldürür ama saldırılara açık hale gelir diyorum. Elini kolunu sallayarak gidemez tabi.

Asıl soru şu WB Kaido Shanks Şimdiki BB adamlar Yeni dünya yı karış karış geziyor ama BM nedense hep kendi mekanında dışarda bi numarası yok gibi Totlanda hakim olucak kadar meyve uyandırmış diyorum rizörvid alın.

Alem ispiyoncu olmuş, yetiştirmişler big mom'a Luffy'nin geldiğini. Kidd'e yaptığı gibi yanında yaverleri olmadan yonkoulara daldıysa onlar affetmez. Öldürür ama saldırılara açık hale gelir diyorum. Elini kolunu sallayarak gidemez tabi.
O Big Mom'ın bölgesine girerse sağ çıkamaz buna emin ol.
Senin dediğin gibi değil o işler.
Gelecek Big Mom'ı öldürüp gidecek yok ya başka ?

Sanji'nin eğitiminde yemek pişirme vardı, güç veren enerji veren, yemekler içecekler. Luffy'nin G4'ü daha uzun ve verimli kullanmasını sağlayabilir Sanji yapacağı şeylerle.(Yada böyle tarifler yoktuda sadece okama mı oldu acaba)
Az aşcılığını konuştursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık