Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Saldırıların birine isabet etmeleri halinde bırakacakları etkiyi mi tartışıyoruz yoksa hangi saldırı daha iyidiri mi tartışıyor önce bi karar vermek lazım :bilmem:

Saldırıların birine isabet etmeleri halinde bırakacakları etkiyi mi tartışıyoruz yoksa hangi saldırı daha iyidiri mi tartışıyor önce bi karar vermek lazım :bilmem:
Ben şunu anlatmaya çalışıyorum. Denildiği gibi bir Yonkou'yu devirebilecek tarzda bir saldırı olsa Barto'nun bariyerine takılmaması lazım. Aynı Barto rahatça o saldırıyı karşılıyorken Pica'nın yumruğu için endişe ediyordu. Bulursam atarım.

Ben şunu anlatmaya çalışıyorum. Denildiği gibi bir Yonkou'yu devirebilecek tarzda bir saldırı olsa Barto'nun bariyerine takılmaması lazım. Aynı Barto rahatça o saldırıyı karşılıyorken Pica'nın yumruğu için endişe ediyordu. Bulursam atarım.
Belki Barto'nun bariyeri özeldir, haki ile falan temas etmediğin sürece geçilmezdir.

Pica'nın olayı boyutu ile ilgiliydi hatılıyorum Zoro'nun kesiş attığı sahne. Barto meyve kullanıcısı yani bu meyve her zaman işler Sugar'ın dokunduğu biri anca haki ile kurtarır kendini herhangi bi güç onu kurtarmaz, Barto'da bu şekilde haki ile geçersin yada açık tarafını bulur geçersin Bellamy bi şekilde açığını yakalamıştı mesela kolunu uzatarak heralde.
İnsanlar şöyle şöyle söylerler denildiği zaman pek sallamıyorum zaten bence de Luffy'nin atağı daha güçlü ama biri çıkıp hakkında böyle böyle söylenmiş daha güçlü olabilir desede anlayışla karşılarım.

Belki Barto'nun bariyeri özeldir, haki ile falan temas etmediğin sürece geçilmezdir.
Barto'nun bariyeri kendisinden bağımsız. Hani bir Logia gibi olsa tamam diyeceğim. Ama haki sayesinde atakların daha güçlü olur. Bir de haki ile kişinin gerçek bedenine ulaşırsın. Hani kişinin meyve yeteneği ile alakalı böyle bir etki ortaya koymuyor.

@RedTeroR

Haki ile de bu tarz bir savunma yapıyorsun. Shanks yapmıştı. Ama kokalı birine dokunursa oyuncak yapıp yapamayacağı belli değil. Bunu bir başka şey ile yapabilirsen yine aynısı olur. Mum adamın üstünü mumla kapladığını düşün. Yine aynı durum. Hakiyi nasıl kullandığına bağlı.

Aklıma takıldı da düşünüyorum Luffy vs Zoro şu an ne olur diye.

Bence g4 açmamış haline karşı Zoro kazanır.Ama luffy g4 açarsa da en fazla 2 atar king konga gerek bile yok.

Germa önce düşman sonra dost olacak.Bunu bilmek için kahin olmaya gerek yok. :)
Ancak bir anda dost olmazlar onu boşa beklemeyin.Sanji'nin kız kardeşi tam bir şeytan.
Aile ikiye bölünüp bir kısmı müttefik bir kısmı düşman olarakta kalabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık