Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

@Mr. Crocodile arkadaşım anlamıyormusun ? Benim attığım karede dövüş bitmiş zaten dövüşen taraflardan biri ayakta diğer ikisi yerde, Dövüş bitmiş, biten bittikten sonra olanları atıp duruyorsun.

@Alpamis genelde Luffy hakkında sahip olduğun fikirlerle sıkıntım yok yani Luffy daha güçlüdur, hala göstermediği teknikler vardır, Rayleigh zirveye çık dedi o yüzden herkese karşı şansı olmalı(Mantıklı bencede aksi halde sadece şansa güveniyor demektir, Fuji gibi kumar oynadı Shanks gibi bahse yatırdı(Kolunu) falan) vesaire bunlara karşı bi lafım yok ama mangada gösterilen bu sayfadan çıkarılacak sonuç Luffy ve Law'ın yenilmiş olduğudur öncesi ve sonrasını karıştırmadan bu sayfada bari yenildiğini kabul edin :D
Ben zamanında bu gaflete düşerek luffy fanlarıyla tartıştım. Boş yere tartışma bence sayfalarca anlatsanda anlamamakta ısrarlılar.

Tamam kabul ring herkesi kapsıyor, 1 vs all oldu ve Dofy kaybetti.:)

Yahu ben ring demiyorum, sen örnek verdin bende yanlışı söyledim. Şimdi Dof, Kaido'yu çağırsa yardıma bu da onun gücü mü olacak. Sen 1 vs 1'i değerlendirdin sonra diyorsun adam zarar veremedi, o vurmadı. Rocky filmlerinde genelde bütün ranutlar dayak yer ve son raunt ayakta kalıp bitirir. Ha araya başkaları girmiş dinlenmiş ha zaten başkalarıyla beraber dalmış arasında bir fark yok ki.

Çok saçmalayacağım şimdi kusura bakma ama hadi örnek olsun. Sen benim kolumu kır ve seninde bu sırada omzun çıksın ama kendi yüzünden ben doğrudan yapmamış olayım. Sonra araya birileri girsin seni kaçırsın omzunu yerine oturtsun ve tekrar dövüşelim benim kolum kırıp tabi, bu adil mi?
@RedTeroR
Ağır siklet bir adamın kişileri kullanarak Luffy'e yumruk atması gibi düşüneceksin olayı.

Luffy neden belli bir süre içerisinde Dof'u indirmek zorunda? Neden herkesin sorumluluğu onda hacı? Azıcık daha genel çerçeveden bakın.

Son düzenleme:
Aokiji (bir Amiral) ile Akainu arasında fark olmadığını iyi biliyoruz, Kizaru'dan daha güçlü olduğunu söylemekte zor.
Artık bir amiral değil, filo amirali. Bu rütbeyi de bir diğer amiral olan Aokiji'yi yenerek alıyor. Aokiji uzuv kaybederken, Sakazuki'nin boynunda ve kulağında hafif deformasyon var. Bunu bildiğin halde bunları söylemen bana garip geliyor.Yanlışsam, yanlış de fakat gördüğümüz,gördüğün şeyi isteğine göre yorumlama.

Dof ve Luffy ve Law yerde yatıyordu. Ada insanları sevinçle kahramanımız Dof bizi kurtardı, hasır şapkalı şibukai Monkey.D.Luffy'i yendi diyerek kahramanları Dof ve Law'ın yaralarını sarmaya başladılar. Bu esnada denizciler yerde yatan asil şibukai Luffy'i şuçlarından ötürü zincire vurup tutukladılar.

Ağlak pirenses koşarak kahraman Dof'un boynuna ağlayarak sarıldı ve sonsuz teşekkürlerini sundu. Çapsız Kıral Riku kahraman Dof'a adayı ve insanlarını şeytan Luffy'nin zulmünden kurtardığı için teşekkür etti. Cüceler ve kolezyumun savaşçıları Dof'un filosuna katılmak için sıraya girdi. Hatta lord Luffy'nin en sıkı takipçisi olan kaşsız Bellamy bile kahraman Dof'a karşı inceden bir saygı duydu.

Bu olaylar ertesi gün gazetelerde en kötü neslin üyeleri Dof ve Law ittifakı asil şibukai Monkey.D.Luffy'i yendi denilerek dünyaya yayıldı.

Rise and Shine

@RedTeroR
Ağır siklet bir adamın kişileri kullanarak Luffy'e yumruk atması gibi düşüneceksin olayı.

Luffy neden belli bir süre içerisinde Dof'u indirmek zorunda? Neden herkesin sorumluluğu onda hacı? Azıcık daha genel çerçeveden bakın.
Hikaye öyle çünkü diğer savaşlar günlerce sürerken ana karakterin savaşı 1-2 saat sürüyor nedense.

Hikaye öyle çünkü diğer savaşlar günlerce sürerken ana karakterin savaşı 1-2 saat sürüyor nedense.
Onu demiyorum. Luffy belli bir zaman içerisinde Dof'u indirmek zorunda. Bu ister istemez dövüşünü de etkiler. Kinemon bile böyle bir sorumluluğu ona yüklemek pek doğru değil ama sana güveniyoruz Luffy dono felan diyorlar. Luffy'nin g4'ten istediği zaman çıkabildiğini düşünüyorum. Hakisinin biteceğini bilen ve sonuçta nasıl bir duruma düşeceğini bilen adam neden o şekilde Dof'u bir an evvel indirmeye çalışıyor? Cevap belli.

Benim açımdan kimsesiz bir adada Luffy canına okurdu Dof'un.

Artık bir amiral değil, filo amirali. Bu rütbeyi de bir diğer amiral olan Aokiji'yi yenerek alıyor. Aokiji uzuv kaybederken, Sakazuki'nin boynunda ve kulağında hafif deformasyon var. Bunu bildiğin halde bunları söylemen bana garip geliyor.Yanlışsam, yanlış de fakat gördüğümüz,gördüğün şeyi isteğine göre yorumlama.
Valla ne saçmaladığın hakkında en ufak bir fikrim yok. Sanki bahsettiğin dövüş 5 dk. sürmüş gibi konuşuyorsun, ya da hakkaten öyle zannediyorsun.

Jinbe diyor ki ; dövüş 10 gün sürdü, ikisi bir biri ile harika bir şekilde eşleşti, dövüş sonunda ikiside ağır yaralandı.

Şimdi sen bu kadar basit bir konudan bu iki adamın denk güçte olduğunu çıkaramıyorsan, bu mangadan daha başka hiç bir düzgün ve mantıklı bir çıkarım yapamazsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık