Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

şimdi anime bölümünü izledim de herkes sargılı halde iken zoro da sargı yoktu mangada da öyle imiş.Artık zorlayıcı bir vs görelim çok şey istemiyoruz.
Ben artık öyle bir doldum ki, dayak yesin istiyorum ya. Sağlam bir dövsünler istiyorum. Çok ciddiyim. :( İnsan en sevdiği karakterin dayak yemesini ister mi ey Oda?!

Bende zoronun artik yaralanmasini,eskisi gibi gogsu,dalagi,kafasi yarilsin falan istiyorum.Reyiz kanli haliyle cok daha cekici.Tamam one piece aleminde 1 numara ama kani bulasinca nirvana'ya ulasiyor.Ben ileride zoronun kahramanca,yigitce bir isler basarirken olmesini istiyorum.Reyize yarasir gibi ölüm olsun

Bende zoronun artik yaralanmasini,eskisi gibi gogsu,dalagi,kafasi yarilsin falan istiyorum.Reyiz kanli haliyle cok daha cekici.Tamam one piece aleminde 1 numara ama kani bulasinca nirvana'ya ulasiyor.Ben ileride zoronun kahramanca,yigitce bir isler basarirken olmesini istiyorum.Reyize yarasir gibi ölüm olsun
Dayak yerken bile çekici.
Şöyle ryuuma tarzı bir vs. görsek fena olmaz yahu dayak yese sınırlarını zorlasa daha da güzel olur ama wanodan ümidim var.
Aynen öyle. Zoro'nun psikopat tarafını görmeyeli çok oluyor. :(

Kishi'nin jiraiyaya yaptığı gibi diyorsun yani.Efsane olur.Ölüm olursa tayfada işler çok daha ilginçleşir ama odanın kafasında böyle birşey olduğunu sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık