Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Sabo akainuyu g4 için gereken 10 dakikalık süre için her türlü oyalar.Hatta tutabilir bile bence Ace eli yanarak kalıyorsa.Boruyla tutabilir bir süre.Yada çok yakın mesafeye girmeden kaçak dövüşür.

Onun dışında da g4 ile beraber dövüşürse zaten vay akainunun haline.

Saçmalıksa başka ne diyeceğim.
Adamın gördüğümüz hali amiral seviyesi olduğu için amiraldi bu adam.Mangaka amiraller ve yonkolar diye ayırmış.Bunlar birbiriyle aynı dememiş.10 günlük dövüş ile de amiral seviyesinin çok üstünde olmadığı ortaya çıktı.Keza bir yonko amirali bundan çok çok daha kısa sürede indiriyor.

Gördüklerimiz bunlar olunca ve buna göre böyle yorumlar yapılınca başka ne diyeyim.

Ha deseler ki Kuzan dövüşünden sonra şu aradan geçen 2 yıllık dilimde aynı Teach gibi kendini çok geliştirmiştir ona birşey demem.Olabilir.Fakat marineforddaki haline göre konuşulunca mangayı inkar etmekten farksız oluyor.
Saçmalık değil işte.
Ayıracak tabi ne bekliyorsun.Biri denizciler içinde ünvan diğeri korsanlar içindeki ünvan.
Seri yazarı her fırsatta çiziyor.Ama siz inkar ediyorsunuz ama biz saçmalıyoruz.Olaya gel :D
Aha bak bu ilki.
Bunu diyen adam eski kulağı kesiklerden.Bunu kabul etmiyorsun.Bizde örnek bitmez.
Bu 2. örneğimiz serinin anakarekteri birebir bunları söylüyor.Ben yazdırmadım mangaka yazdırmış.Hadi bunların hepsini salla kabul etme inkar et.Evir çevir kendi yorumlarını kat.
Bu benim favorimdir.Seride hayallerin ne kadar önemli oldu bariz bir şey.Denizcilerin içinden birinin hayali.
Ha bunuda mı kabul etmiyorsun.Roger ile denizcilerin içinde kapışan Garp'ın o dönemde reddettiği bir ünvan amirallik.KK ile denk dövüşen adamın denizciler içindeki mevkisi.

Bak bunlar hep manganın içinde geçen şeyler ben kendi kafamdan uydurmuyorum.Ama sen son zamanlarda öyle bir tavıra bürünmüşsün ki benim düşüncem kesin doğru katılmıyanlara saçmalıyor diyorsun bende buna fit oluyorum.

Luffy kaç g4 kullanabilir tükenmeden 2? 3? 4?
Luffy kendi kullandığı tekniklerin yıpratıcı etkisiyle günlerce uyuyan bi karekter yani en fazla 3 yada 4 defa g4 kullanacak ve bu sürede zaten meyvesi avantajsız bi sabo ile Akainu'ya dalsa bile alabileceğini düşünmüyorum ki her g4 sonra Akainu için bi mola olacak.
Akainu ikisini alır başka yok mu der :gamyon:

Ne yapsın tek tekmede amiral mi alsın.Aokiji dediğin adam en sert madde olan elmas tarafından savunmasızken saldırıya uğramasına rağmen sadece ağzından kan geliyor.Böyle fiziksel olarak aşmış adamlara zarar vermek kolay değil.Koca Wb'nin sağ kolu olmuş adamın b.hakisi sağlam değilse ve meyveyle tanklamaktan başka bir meziyeti yoksa ben ne yapayım bu adamı.Kaç kere demeliyim Kizaru tarafından delindiğinde b.haki ile kendini savunduğu dahi belli değil,diyelim ki savunuyor yine delinir ışık hızından bahsediyoruz mangaka Kizaru'nun saldırı gücünü övmek için not düşüyor,kimse kolay kolay lazer saldırısını b.haki ile karşılamaz.Marco'nun delinmesi hakisinin düşük olduğunu göstermez.

Ne Sabo imiş arkadaş,Dof kısmen iyileştirme yapıyor ve saf gücü sağlam olduğundan G4'e dayanıyor.Sabo'nun iyileştirme gibi bi özelliği yok,bu yüzden Dof kadar dayanamaz diyorum.Sabo,Dof'u dövebilir mi?Luffy dövdü ama.Benim için Luffy>Sabo.Bu konuda daha yazmam.

Sabo bir amiral,G4 Luffy bir buçuk amiral etti mi sana iki buçuk amiral,Akaiunu zaten bir amiral.Sonuç Luffy ve Sabo evire çevire döver.Bu zihniyet ve tıynetin iflah olması zor.
Öyle diyen biri varmış gibi kalkıpta bunu eleştirmenin manası nedir?Kim Gear 4'e 1.5 amiral dedi ya da Sabo'ya 1 amiral?

Marco'nun B. hakiyi orada kullanmadı diyelim.Ee bu adam nerde kullanıp işe yaradıda B. hakisi güçlü oluyor?napayım öyle sağ kolu diyorsun ama bu B.Hakisinin güçlü olmasını gerektirmiyor.Yani adamın mükemmel bi savunması var.Öyleki bu savunmaB. hakisinin çok üst düzey olmasının yerini görüyor.Ayrıca B. hakisi değilde K. hakisi çok iyi çıkar ne var yani?Squardo'nun kılıcından kaçmasını buna delil olarak gösterebiliriz mesela.Ama B. haki dedinmi Marco biraz kısık kalıyor.

Akainu sabo+luffy'i rahat aliyorsa o zaman bir yonkouyu indirebilmek icin sabo+luffy+law+kid+zoro+sanji bile yetmiyebilir belki de :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık