Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Ben sırf bu yapılan hata ile ilgili konuşmadım, genel olarak bir birikimden bahsediyorum. Üyeler One Piece hakkında konuşurken moderatörün biri balıklama atlayıp hop konu dışı yaptınız diye uyarı geçiyor, tamamen gereksiz bir biçimde. One Piece konuşuluyor ana konu bu, hepsi bir biri ile ister istemez bağlantı. Nedir yani E.Oda bu forumu takip edip ''Hmm şu konuda biraz konu dışına çıkmışlar, fazla Sanji konuşmuşlar, Zoro'yu konuşmamışlar, puanınızı kırıcam, ceza yiyeceksiniz'' mi diyor ? Burada amaç One Piece hakkında sohbet etmek, resmi evrak düzenlemek değil, bu kadar abartmaya gerek yok, One Piece konusunda One Piece tartışılır, bitti, olayın inciğini cıncığını çıkarmanın, üyeleri rahatsız etmenin bir manasını göremiyorum. Sana özelde yazmıyorum, genel olarak bu işi abarmaya başladılar sende bu akıma kapılmışsın, bunu da abartmamak gerekiyor artık.
Her konunun yeri var. Bütün bu konular o yüzden açıldı ve yerinde olmasını sağlamak bizim işimiz. Mevcut konuda konu dışına çıkılacaksa var olan konuya kendiniz taşıyabilirsiniz veya biz yaparız.
Edit: Bunun üzerine başka açıklama olmayacak, alıntı yapmayınız.

Kelime oyununa ne gerek vardı. :/
Kk oldu demiyorum, sadece amiraller o kadar da ölmedi.
Luffy Sabo o kadar öldü mü peki? Biri en güçlü ikinci devrimci öbürü de Luffy anlatmaya lüzum yok. Ezmeyin bu kadar. Şu an bu ikisi amirale karşı yenemez ölür biter haldeyse kapatıp gidelim dükkanı. Sittin sene KK da olmaz devrim de.

Senin düşüncene uymuyor diye saçmalık demek nedir?

Edit: Sonra birde şunu yazmışsın

10 günde amiral yenebilmiş yonko yada o seviyeye yakın bir karakter duymadım one piece evreninde.

Ben bu seride net amiral yenen sadece başka bir amiral gördüm okudum.Sen hangi amiralleri gördün onlardan bahset bizde öğrenelim.
Saçmalıksa başka ne diyeceğim.
Adamın gördüğümüz hali amiral seviyesi olduğu için amiraldi bu adam.Mangaka amiraller ve yonkolar diye ayırmış.Bunlar birbiriyle aynı dememiş.10 günlük dövüş ile de amiral seviyesinin çok üstünde olmadığı ortaya çıktı.Keza bir yonko amirali bundan çok çok daha kısa sürede indiriyor.

Gördüklerimiz bunlar olunca ve buna göre böyle yorumlar yapılınca başka ne diyeyim.

Ha deseler ki Kuzan dövüşünden sonra şu aradan geçen 2 yıllık dilimde aynı Teach gibi kendini çok geliştirmiştir ona birşey demem.Olabilir.Fakat marineforddaki haline göre konuşulunca mangayı inkar etmekten farksız oluyor.

Luffy Sabo o kadar öldü mü peki? Biri en güçlü ikinci devrimci öbürü de Luffy anlatmaya lüzum yok. Ezmeyin bu kadar. Şu an bu ikisi amirale karşı yenemez ölür biter haldeyse kapatıp gidelim dükkanı. Sittin sene KK da olmaz devrim de.
Sabo kendini ctleyecek, Luffy yeter mi yetmez mi bilmediği hakisi ile G4 açacak. Eee? Sabo'nun ne seviyede olduğunu bilmediğimiz hakisi mi kazandıracak vsyi?

Sabo Akainu ile günlerce dövüşebilir. Bu adam devrimcilerin 2.numarası!!!!
10 dakika da tutar. Luffy kalkıp kalkıp vurur artık Akainu düşene kadar.

Yahu bak Marco gitmiş Akainu'ya saldırmış sadece ah dedirtmiş,Aokiji ve Kizaru'ya saldırmış ve uçurmuş lakin çizik bile yok,sonra gitmiş meyvesiz kendisini deldirmiş.E hani kardeşim sağlam B.haki?

Yahu Sabo'yu net gördük mü de Sabo'yu aşar diyorsun Gear 4?Sabo hiç ciddi bi saldırı mı yedi?Yedide yamuldu kaldı mı?Ne bu netlik?
Ne yapsın tek tekmede amiral mi alsın.Aokiji dediğin adam en sert madde olan elmas tarafından savunmasızken saldırıya uğramasına rağmen sadece ağzından kan geliyor.Böyle fiziksel olarak aşmış adamlara zarar vermek kolay değil.Koca Wb'nin sağ kolu olmuş adamın b.hakisi sağlam değilse ve meyveyle tanklamaktan başka bir meziyeti yoksa ben ne yapayım bu adamı.Kaç kere demeliyim Kizaru tarafından delindiğinde b.haki ile kendini savunduğu dahi belli değil,diyelim ki savunuyor yine delinir ışık hızından bahsediyoruz mangaka Kizaru'nun saldırı gücünü övmek için not düşüyor,kimse kolay kolay lazer saldırısını b.haki ile karşılamaz.Marco'nun delinmesi hakisinin düşük olduğunu göstermez.

Ne Sabo imiş arkadaş,Dof kısmen iyileştirme yapıyor ve saf gücü sağlam olduğundan G4'e dayanıyor.Sabo'nun iyileştirme gibi bi özelliği yok,bu yüzden Dof kadar dayanamaz diyorum.Sabo,Dof'u dövebilir mi?Luffy dövdü ama.Benim için Luffy>Sabo.Bu konuda daha yazmam.

Sabo bir amiral,G4 Luffy bir buçuk amiral etti mi sana iki buçuk amiral,Akaiunu zaten bir amiral.Sonuç Luffy ve Sabo evire çevire döver.Bu zihniyet ve tıynetin iflah olması zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık