Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Ayağa kalkacak halde olmayan birinin Lucci'yi son anda yenmesiyle Zoro'nun bir teknikte Kaku'yu alması aynı şey tabi ki. Üstelik Zoro daha ayakta ve Luffy'ye göre fazlasıyla diriyken! Bu nasıl bir bakış açısı lan ? Hayretler içinde kalıyorum her seferinde.

Aynı Luffy'nin benzeri Dressrosa'da kolunu kaldıramayan Luffy idi. Ee neden kalkıp da indirmedi Mingo'yu o haldeyken ? Neden başkalarının sırtında gezinmeye ihtiyaç duydu da Lucci'de kalkıp ''Ya Allah'' dedi ? Sonra Luffy'nin adam akıllı vs. si yok diyince vay efendim :D Her şey açık ve net bir şekilde ortada :rolleyes:

Adamlar son ana kadar bir şey yapamayıp bir teknikte rakibini aldırdığında bunu adam gibi bir vs olarak düşünüyor. Ama Luffy'ninkine çamur atıyor. Bu da bir bakış açısı tabi. Yine söylüyorum. @Vaas Montenegro durumu çok iyi açıkladı. Zoro yaparsa o yaptı olur. Luffy yaparsa iman gücü olur, torpil olur. O yüzden malum arkadaş ile tartışmaya bile gerek yok.

Zoro o ana kadar Kaku'ya bir şey yapamıyor biliyorsun di mi?
Baştan okuyunca fark ettim ama shishi sonson ile bir darbe verebiliyor, dediğim gibi Zoro karşındakinin neleri var görmek istedi, yoksa Ashura'yı baştan yapardı. Zoro karşısında Jyabura ve Kaku varken bile endişesi yoktu. Buradan Ashurayı savaşta bulmadığını tahmin ediyorum.

Baştan okuyunca fark ettim ama shishi sonson ile bir darbe verebiliyor, dediğim gibi Zoro karşındakinin neleri var görmek istedi, yoksa Ashura'yı baştan yapardı. Zoro karşısında Jyabura ve Kaku varken bile endişesi yoktu. Buradan Ashurayı savaşta bulmadığını tahmin ediyorum.
Zoro Ashura'yı baştan yapınca alabiliyor Kaku'yu. Ama Luffy g4'ü en baştan (King Kong'u) yapsa alamıyor. Bu da güzel.:S Diğer taraftan Luffy'nin Lucci'den önce de bir çok kişiyle dövüştüğü unutluyor.

Zoro, Kaku karşısında pek zorlanmasa da Luffy yeterince zorlandı Lucci karşısında. Ama Lucci ve Kaku arasındaki fark bu kadar barizken neyini tartışıyorsunuz anlamadım.
Luffy birinci adamı, Zoro ikinci adamı indiriyor. Basit.

Bu bilgiyi forumda paylaşarak yeni bi mit doğurmaya mı çalışıyorsunuz :D Allahtan Usopp fanları uysal, etliye sütlüye karışmıyorlar.
Reizin izindeyiz:a:.Sadece dogru ani bekliyoruz.Her zaman kendimi yalniz hissediyordum ama fandas sayilarim artiyor gibi.En azindan eskisi kadar gommuyorlar:at:
Edit:God usopp>>>>>nami

Zoro Ashura'yı baştan yapınca alabiliyor Kaku'yu. Ama Luffy g4'ü en baştan (King Kong'u) yapsa alamıyor. Bu da güzel.:S
Hacı g4 ile ne alakası var şimdi, oraya nereden geldin. Sen dedin Kaku üstün olandı diye, ashuradan sonra tek attı geçti, en başta yapsa yine teklerdi. Daz ile vs sırasında bak Zoro çaresizdi savaş içinde kendini geliştirdi ve nefesi duydu öyle yendi ama Kaku için aynısı geçerli değil. Zoro'nun ne fbsi oldu ne şimdi ne yapacağım dedi.

Luffy birine g4 deyip tek atar ama kafa dede gibi adamlara atar.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 40)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık