Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Mes ile G4 hızını karşılaştırmak :S Hadi g2 den mes ten kurtuldu desen sonra gamma knife yeyip yavaşladı desen neyse. G4 hızında sağlamken de yetişemezdi :/ Kendini b.haki ile savunabilmesi bile yeterli neden fazlasını arıyorsun ki.
Öyle diyorum zaten gamma knife sonrası yavaşladı.O yüzden de G4 hızına yetişir miydi bilemeyiz.G4 G2 hızından pek farklı gelmedi bana.Sırf o sahneden dolayı öyle düşünmeyin.Diğer saldırıları g2 gibiydi.Dediğim gibi hareket kabiliyeti azaldığı için yiyor saldırıları Dof.

Mes çok hızlı bir teknik değil.
Luffy G4'den sonra hem hızını katladı hem de gücünü o yüzden Dof'dan oluşan bir durum değil. Luffy çok güçlendi.
Mes çok ani ve hızlı bir saldırı.Law ilk defa yaptığında ve yanağını çizdiğinde bu gösteriliyor.Hıza vurgu yapılan çizimler var.

@Erkan12

Ne alaka "Zoro'nun gözünden takip ediyorsun ve diğer önemli şeyleri görmüyorsun" lâfı? Dikkat edersen ünvanından yola çıkarak çok güçlü diye bir dayatma yapmadım. Serideki konumundan(Zoro'nun nihai hedefi) yola çıkarak güçlü olduğunu vurgulamak istedim. Ünvanı sadece bir neden olarak yazdım.
Supernovalar arasında kaç tane kılıç ustası var da onu hedef koyacaklar. Adamlar bir tayfa kaptanı herhalde yonkoyu hedef alacaklar. Bi Zoro bide belki Killer'ın hedefidir Mihawk.

Diğer karakterler arasında Vista, Shiryu, Shogun ve Wano halkı bu ünvanı umursuyor olabilirler. Mesela Big Mom 'un adamı Bobbin'di galiba kılıç ustası gibi duruyor. Eğer 2. adamsa güçlü biri çıkacaktır ve umursuyor olabilir. Ve dikkat edersen bir kaç istisna hariç çoğu grupta kılıç ustası var ve o grubun en güçlüleri arasında yer alıyorlar.

Demistim temin sandığın gibi ünvandan yola çıkarak güçlü birisidir gibi dayatma yapma olayı yok. Zoro'nun nihai hedefi olmasından dolayı amiral üstü bekliyorum.

@Marco
Shanks'a yakın bekliyorum ben Mihawk'ı. Eğer o seviye de çıkarsa 5. tümenle eşitmiş gibi savaştırdığı için sıvamış olucak diyorum.

Öyle diyorum zaten gamma knife sonrası yavaşladı.O yüzden de G4 hızına yetişir miydi bilemeyiz.G4 G2 hızından pek farklı gelmedi bana.Sırf o sahneden dolayı öyle düşünmeyin.Diğer saldırıları g2 gibiydi.Dediğim gibi hareket kabiliyeti azaldığı için yiyor saldırıları Dof.

Mes çok ani ve hızlı bir saldırı.Law ilk defa yaptığında ve yanağını çizdiğinde bu gösteriliyor.Hıza vurgu yapılan çizimler var.
Ne kadar hızlı ama Dof'a karşı köprüde yapıyor ben hız namına hiç bir şey göremiyorum.
Aynı şekilde smoker'a yapıyor orada da Smoker göremediği için kurtulamıyor.
G4'le o saldırıyı bir mi tutuyoruz şimdi ?

Ne kadar hızlı ama Dof'a karşı köprüde yapıyor ben hız namına hiç bir şey göremiyorum.
Aynı şekilde smoker'a yapıyor orada da Smoker göremediği için kurtulamıyor.
G4'le o saldırıyı bir mi tutuyoruz şimdi ?
Aniden suratına hamle yapıyor ve yanağını çiziyor da.Adam kaçmasına rağmen tam olarak sıyrılamıyor.Oldukça hızlı yani.O konuda bir karşılaştırma yapamayız.Ama şu saldırıdan kaçan adamın o tekmeyi o kadar net ve oturmuş biçimde almayacağı belli yani alsa dahi.

@Hakili Yumruk
Oda'nın bizzat kendisi demiş Vista'nın Mihawk ile kapışabilecek düzeyde kılıç ustası olduğunu. Sıvama mı değil mi bilmiyorum da o şekilde tasarlamış karakterleri.

Mihawk'a amiral denildiğinde Mihawk küçümsenmiş olmuyor aslında. OP serisinin en güçlü 10'lusu diye liste yapsak amiraller zaten o listeye çok rahat girebilecek düzeydeler. İlk 5'te Yonkou ve Dragon var desek hemen ardından amiraller gelir zaten. Mihawk da bu seviyede olsa zaten korkunç güçlü olmuş oluyor.

Neyse, zaten vampiri harcayacaklar. Zoro da onu harcayanı harcayacağı için Mihawk'tan kesin ve net daha güçlü olmuş olacak.

@Hakili Yumruk
Oda'nın bizzat kendisi demiş Vista'nın Mihawk ile kapışabilecek düzeyde kılıç ustası olduğunu. Sıvama mı değil mi bilmiyorum da o şekilde tasarlamış karakterleri.

Mihawk'a amiral denildiğinde Mihawk küçümsenmiş olmuyor aslında. OP serisinin en güçlü 10'lusu diye liste yapsak amiraller zaten o listeye çok rahat girebilecek düzeydeler. İlk 5'te Yonkou ve Dragon var desek hemen ardından amiraller gelir zaten. Mihawk da bu seviyede olsa zaten korkunç güçlü olmuş oluyor.

Neyse, zaten vampiri harcayacaklar. Zoro da onu harcayanı harcayacağı için Mihawk'tan kesin ve net daha güçlü olmuş olacak.

Oda'nın bizzat kendisi demiş derken? Anlamadım da Sbs 'de falan mı?

Zaten daha önce Mihawk'ın kendi konusuna da yazmıştım. En az amiral en fazla amiral-yonko arası çıkacaktır diye. Pekâlâ amiral çıkabilir ama bunun altı değil. Şahsen Shanks'a yakın bekliyorum o yüzden öyle yazdım.

Mihawk'ın sonunu ben de öyle düşünüyorum. Hile hurdayla gidecek gii de hayırlısı bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık