Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

karolla

@karolla
Ne trolü yahu? Senin karşı fikrinde düşünenler troll mü? Neyin aksini ispatlayayım?

@RedTeroR
Bu adam eski Zoro fanlarından. O da mı trollüyor? Benzer şeyleri yazıyoruz. Nasıl bir mantıktır bu?
Onu değil de niye tek beni şikayet ediyorsun? Aynı şeyi dememize rağmen?
Mangada olan şeyi yazıyorum. 2 kişi de beni onaylamış. Onlara bile cevap veremiyorsun. Aksini gösteremiyorsun. Gelmişsin 200 bölüm geçti diyorsun. Oysaki sadece aradan günler geçti. Yok güncele gel de güncele. Trollemekten başka bir şey yaptığın yok.

Şu ana kadar hiç bir şeyi tek 1 manga sayfası ile ispat edemedin. Aksini gösteremedin. Kendi iddialarını bile mangaya dayandıramadın. Tamamen trolluyorsun. Buyur son yazdıklarımın aksini göster. Yaklaşık 4 kere her tartışmamızda bunu yaptın ve ispat etmeden gittin. Hep göstersem de ikna olmazsın dedin. Oysaki hiç bir şekilde gösteremeyeceğini biliyorum. Sen de biliyorsun.

Hadi buyur göster. Aksi halde yaptığın tüm bu tür trollemeleri içeren bir konu açıcam. İlk konu da buradaki trollemeni içerecek.

Mangada olan şeyi yazıyorum. 2 kişi de beni onaylamış. Onlara bile cevap veremiyorsun. Aksini gösteremiyorsun. Gelmişsin 200 bölüm geçti diyorsun. Oysaki sadece aradan günler geçti. Yok güncele gel de güncele. Trollemekten başka bir şey yaptığın yok.

Şu ana kadar hiç bir şeyi tek 1 manga sayfası ile ispat edemedin. Aksini gösteremedin. Kendi iddialarını bile mangaya dayandıramadın. Tamamen trolluyorsun. Buyur son yazdıklarımın aksini göster. Yaklaşık 4 kere her tartışmamızda bunu yaptın ve ispat etmeden gittin. Hep göstersem de ikna olmazsın dedin. Oysaki hiç bir şekilde gösteremeyeceğini biliyorum. Sen de biliyorsun.

Hadi buyur göster. Aksi halde yaptığın tüm bu tür trollemeleri içeren bir konu açıcam. İlk konu da buradaki trollemeni içerecek.
Karolla neyin aksini istediğinin farkında mısın?

Ben üzerinden geçmiş vakit diyorum sen bana 1 tane manga sayfası göster diyorsun. Eskide kalmış, hikayenin uzaması için çizilmiş sahneleri gösteriyorsun. İtiraz ediyorum. Mangadan kanıt göster şikayet edeceğim diyorsun.

Doflamingo ve Hody diyorum ya sana. Senin derdin başka bence. Beni banlatmaya mı çalışıyorsun? Böyle bir yol düşündün herhalde.

Neden öyle olsun? WB geçliğinde canavarın önde gideniymiş, KK olarak adlandırıldı mı? Herkes illaki Teach gibi güç arayacak değil.
Ben de söylediğine katılıyorum zaten. Hayvan gibi güçlü adamlar kendilerine uğraş bulmuş WB(babalık) gibi ve güçlerini frenlemiş dengede tutmuşlar. Teach ve Luffy ise güce aç kafaya oynuyorlar. Hangisi bu dengedeki güçleri sarsarsa o KK olacak haksız mıyım ?

karolla

Karolla neyin aksini istediğinin farkında mısın?

Ben üzerinden geçmiş vakit diyorum sen bana 1 tane manga sayfası göster diyorsun. Eskide kalmış, hikayenin uzaması için çizilmiş sahneleri gösteriyorsun. İtiraz ediyorum. Mangadan kanıt göster şikayet edeceğim diyorsun.

Doflamingo ve Hody diyorum ya sana. Senin derdin başka bence. Beni banlatmaya mı çalışıyorsun? Böyle bir yol düşündün herhalde.
Senin banlanman umrumda değil. Trollemelerinden vaz geç. Her yorumuma bunlar mangada yok diyorsun. Manga sayfasını bölümünü veriyorum gene inkar ediyorsun. Senle mi uğraşcam ben?

@Vaas Montenegro sanki başkasına dedin. Sanki bilmiyoruz ya.

@troysi55 sorun bu zaten. Ben saygı duyuyorum. O saygı duymuyor. Her yorumuma bunlar mangada yok senin uydurman. Hayallerini yazıyorsun falan yazıyor. Yaptığı one piece yorumları değil benim yorumlara verdiği cevaplar trolluk. Pikanın yumruğı şehri havaya kaldırdı manga sayfası attım. Yok öyle bir şey dedi. Daha neler neler.

Senin banlanman umrumda değil. Trollemelerinden vaz geç. Her yorumuma bunlar mangada yok diyorsun. Manga sayfasını bölümünü veriyorum gene inkar ediyorsun. Senle mi uğraşcam ben?
Manga sayfasını yorumluyorsun kendine göre. Senin fikrin katılmıyorum diyorum. Neyin trolü bu? Benim gibi düşünen herkes troll mü bu forumda?

Hody diyorsun, Dof diyorum. Troll diyorsun bana. Redterör ile aynı şeyleri yazıyoruz mesela şuan.
Hikaye akışı, Dof ve ilerleyen zaman diyorum trollsün diyorsun.

karolla

Manga sayfasını yorumluyorsun kendine göre. Senin fikrin katılmıyorum diyorum. Neyin trolü bu? Benim gibi düşünen herkes troll mü bu forumda?

Hody diyorsun, Dof diyorum. Troll diyorsun bana. Redterör ile aynı şeyleri yazıyoruz mesela şuan.
Hikaye akışı, Dof ve ilerleyen zaman diyorum trollsün diyorsun.
Ne benim fikrimi? Hyouzan kesik yedimi? yedi! hody ısırığı ile öldürecekti? Doğru. Nesi yorum bunun. Mangada olan şeyi yazıyorum ben! Sense senin fikrin diyorsun. Bu trollüktür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık